Alt 6.December 2012, 15:03
ANGEL2008 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ANGEL2008 ANGEL2008 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Hayatcim dualarinda yeter bize insss.rabbim dualarini kabul etsin insss.
Hayirli dogum nasip etsin mevlam sana.
Darisi tez bize inssss tez vakitte.
Elifcim bak bu yazdiklarina cok uzuldum.yapma boyle.uzme kendini
Senin bebegine kavusacagina ben cok insniyorum.
Allahim emeklerini cabalarini goruyor.bunlar karsiliksiz kalmaz emin ol.
Rabbim yuzunu guldurecektir.
Nazlinehirde de alti ay yumos olmamis.konustum onunla bilhassa.oda bizim gibi.
Zamani var sadece.bende senin gibiydim.kafayi yemek uzereydim.
Simdi sinav biraz kafami dagitti.cok iyi oldu benim icin.
Bundan sonra hep biseylerle mesgul olmaya karar verdim bende
Kontrollerimi de ihmal etmicem.
Inssss rabbim hepimizi selamete kavustursun
Alt 6.December 2012, 15:27
elifim34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
elifim34 elifim34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

canlar hepiniz çok sağolun.keşke olmasaydınız(yani bu dertle tanışmasaydık) ama iyiki varsınız Hepinizden Allah razı olsun.hayatcım dualarını bekliyorum canım.yumurta görülmesi bir umut tabiki ama sadece oda yetmiyor.hep diyorum zaten,sonuca ulaşabilmek önemli.rabbim yumurtalarımıza can versin,hayırlı saplıklı evlat olarak döndürsün inşaallah.
Alt 6.December 2012, 15:59
mutlusonolsun mutlusonolsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

arkadaşlar en son 1 ay önce olumsuz bir tüp bebek tedavisi yaşadım.tüp bebek merkezinde yumurta toplanma işleminden sonra dinlenme odasında yan tarafımda yatan kadınınla aynı iş yerinde çalışıyormuşuz ama birbirimizden haberimiz yokmuş tabi. benim 3 yumurtam onunda 4 yumurtası vardı. ama onun 2 yumurtası boş çıkmıştı.sadece iki yumurtası vardı. geçen gün mescitte bayanı iğne olurken gördüm konuştuk o ikizlere hamileymiş. iki yumurtasıda tutmuş. ilk tüp bebek tedavisiymiş. ve onda da fsh 20 küsürlerdeymiş. adetlerinde azalma varmış erken menapoz ailede genetikmiş zatenn. onun hamile olduğunu duyduğumda kendim için üzüldüm ama onun adına çok sevindim.
Alt 6.December 2012, 17:34
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

Alıntı:
mutlusonolsun´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
arkadaşlar en son 1 ay önce olumsuz bir tüp bebek tedavisi yaşadım.tüp bebek merkezinde yumurta toplanma işleminden sonra dinlenme odasında yan tarafımda yatan kadınınla aynı iş yerinde çalışıyormuşuz ama birbirimizden haberimiz yokmuş tabi. benim 3 yumurtam onunda 4 yumurtası vardı. ama onun 2 yumurtası boş çıkmıştı.sadece iki yumurtası vardı. geçen gün mescitte bayanı iğne olurken gördüm konuştuk o ikizlere hamileymiş. iki yumurtasıda tutmuş. ilk tüp bebek tedavisiymiş. ve onda da fsh 20 küsürlerdeymiş. adetlerinde azalma varmış erken menapoz ailede genetikmiş zatenn. onun hamile olduğunu duyduğumda kendim için üzüldüm ama onun adına çok sevindim.
merkezin neresiydi canım...
Alt 6.December 2012, 18:16
egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
egemen egemen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

elifim evet 5 yıl oldu aslında sinir bozucu bir durum ama gülümsedim.
evet dediğin gibi insan büyüyor.kişiliği daha bir oturuyor.Allah a daha çok yaklaşıyor.
Allah şefkat tokadı atarmış kullarına,kulları ona daha çok yaklaşsın diye.Bizimki de öyle olacak.senin durumun inan bana çok insana göre daha iyi.sedece mola verdi.

benim 5 senede sadece 1 tane yumi olmuşu.şimdi 3 adet gittim emre beye hepsinde yumi vardı.Allah ın hikmeti...büyümediler...nasip dedim.bu gece gene yollardayım Bakalım yarın ne olacak.o kadar yoruluyorum ki anlatamam.öyle zamanlarda burada azmi çabayı bırakmayan arkadaşlar ayakta tutuyorbeni.Hayattt Hayat'ın hamileliğinde ilk duyduğum andaki heyecanı hala yaşıyorum.zaman geçecek çocuklarımızı kucaklarımıza aldığımız zaman hepsi geçti ne kabustu yahu deyip güleceğiz.

hayat can aralık ayı geldiiiii.heyecan başladıııı.Allahım hayırlı dopumlar versin inşallah..
Alt 6.December 2012, 18:20
egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
egemen egemen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

donör konusu bana da hiç sıcak gelmiyor.bu bir imtihansa eğer donör bana kopya çekmekmiş gibi geliyor
Alt 6.December 2012, 23:42
eslem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eslem eslem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
elifim34´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
hayırlı sabahlar kızlar,
dün emre beydeydim.yumurta yok yinemuayeneden sonra emre bey dediki"bir ay sonra br yumurta olabilir bilemeyiz ama biliyosunuz ki 6 ay yumurta görülmezse şans biraz daha düşüyor,bu da aklınızda olsun,tabi biz takipleri bırakmıycaz"sanırım benim 6 ay oldu.aslında 3-4 ay kendim adet oldum,sonra kist oldu falan 2 ay da onla uğraştım.ama toplama bakınca sanırım 5-6 aydır evet yumurta yok.klinikten çıkınca gözyaşları nasıl insanın içine akarmış hayatımda ilk kez öğrendim.ağladım ağladım ama dışarıya tek damla çıkmadı.eve geldim,eşim hemen anladı zaten.artık onun kollarında en sonunda dağıldımAllah bin kere razı olsun konuştu konuştu beni rahatlattı.öyle şeyler söyledi ki üzülecek hiç birşey yokmuş gibi geldirabbim bin kere razı olsun ondan,tüm dileklerini kabul etsin.ve bu psikolojiyle akşam 8:30 da yattım,daha yeni kalktım.yoruldum artık diyorum ama bu içimdeki umutta geçmiyor.olmuyor deyip kabullenmekmi en iyisi yoksa mücadeleye devam etmek mi bilmiyorum artık.eşim mücadeleyi bırakmak Allahtan ümit kesmektir,o yüzden bırakmıycaz diyor.bilmiyorum rtık ne yapıcağımı.kafamdaki bu bebek fikri beni yoruyor.her an aklımda her ann.ya bi an çıksın nolur.nereye baksam ne yaparsam yapayım o bir yerde duruyo hep.bu beni yoruyo işte.herkesmi böyle bilmiyorum.böyle umutsuz şeyler yazmak herkesin moralini düşürmek istemiyorum ama içimi dökmek istedim bu sabah bide böyle üzüldüğüm için vicdan azabı hissediyorum.insanlar ne dertlerle uğraşıyorlar,hastanelerde neler oluyor.küçücük çocuklar kanserle cebelleşiyor.onların annelerini düşün diyorum kendime.bide üzüldüğüm için isyanmı ediyorum psikolojisi var yani bende.
Canım benim bugün bende emre beydeydim solda küçüçük bi yumurta gördü bakalım gelişecekmi..Bende çok umutsuz gittim orada bi bayandan yumurta toplanacak bayan ağlamaya başladı yanımda oturan bayan sordu ne oldu diye meğersem korkuyormuş bayıltacaklarmış onun korkusundan ağlıyormuş o ağladıkça benimde içim kan ağladı keşke dedim ben olsam onun yerinde bende mutluluktan ağlardım heralde bu aktardan aldığım şeyler acaba faydamı gösterdi geçen ay hiç yumoş yoktu bu ay var Bu ay benim çok özel ayım aralıkta doğdum aralıkta evlendim ve aralıktada bebek haberi almak istiyorum artık
Alt 6.December 2012, 23:47
nursac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nursac nursac isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Hayatcım duaların için Allah razı olsun, rabbim kabul etsin.Seni ve bebeğini sağ salim kurtarsın.bizim de dualarımız seninle...

Konu nursac tarafından (6.December 2012 Saat 23:52 ) değiştirilmiştir.
Alt 6.December 2012, 23:49
eslem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eslem eslem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Hayatcığımm Rabbim bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasibetsin ..Sende bizim dualarımızdasınn
Alt 6.December 2012, 23:51
nursac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nursac nursac isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

eslemcim inş dilediğin gibi olur.bütün arkadaşlara şimdiden hayırlı cumalar.işyerinde nete giremiyorum.rabbim hepimizin dualarını kabul eylesin evlat hasretimiz son bulsun en kısa zamanda.herkesten hamileyim haberleri duymak istiyorum hayatcım ayağını sürükle

Bookmarks

Tag Ekle
baby, fsh hormonu, hashimoto, hayal06

Seçenekler Arama
Stil