Alt 22.November 2012, 11:48
dmk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dmk dmk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

günaydın
bende dün akşam adaçayına başladım birde yatarken elevit içtim.bu sabahta domates salatalık peynir hepsinin üstüne çörekotu serptim kahvaltımı öyle ettim.3 aylık kürle hamileliğe hazırlık sayfasında ayakların ve karın bölgesinin sıcak tutulması ile ilgili bölümler var.termofor kullanın filan diyor.bence bu da önemli kızlar kendimizi sıcak tutalım yumişler üşümesinler içerde
Alt 22.November 2012, 11:50
mutlusonolsun mutlusonolsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Breeze and Sea´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Olmadı,olamadı...Uzun bir tedavi sürecinden sonra,yine hüsran ,yine gözyaşı...Her seferinde "daha üzülmem artık"desem de,içim kan ağlıyor kızlar.FSH'yı kendi yöntemlerimle 77den 12 ye düşürdüm.Aylar sonra yumurta da gözlendi.10mm,9mm,5.5mm.Doktorlar hayret etti.Tedaviye başladık yine.Yediğim iğnenin haddi hesabı yok.Nefes bile alamıyorum artık karnım acıyor iğnelerden.Bu sabah Dr."yumurta istediğim kadar gelişmedi ama,pazartesi opu. yaparız" dedi.Böyle bir tablo görmek için aylardır yapmadığım şey kalmadı.Mutluluk kısa sürdü.LH 31 çıktı ve iptalll.DR.yine rutin konuşmasını yaptı." işin çok zor,imkansızı başarmaya çalışıyorsun vs.vs."Neye yanayım bilmiyorum.Birşey olacakmış gibi hergün hastaneye taşındığıma mı,yediğim iğnelere mi,yıkılan hayallerime mi???
şuan ne söylesem anlamsız senin için. duyduğun hissettiğin tek şey acıyan yüreğin. seni o kadar iyi anlıyorum ki. daha iki hafta önce senin yaşadıklarının aynısını yaşadım.umutlarının tükendiğini hissediyorsun bitiyorsun kendine acıyorsun eşine acıyorsun. gözlerin duygularına hükmedemiyor artık sular seller akıyor.ama sonra rabbim seni sarıp sarmalıyor merhametiyle. sabrediyorsun. bir dahakine diyosun. herşey yaratıcının elinde diyosun. o herkese veriyor bana niye vermesinki diyorsun.ve yine ayağa kalkıyorsun. istemeye devam ediyorsun.istemeye devam ediyoruz. biz de bir gün avuçlarımızın içinde küçücük bir el hissedeceğiz.bağrımıza sımsıkı bastığımız bir yavrumuz olacak. evimizin içinde bize anneciğim diye seslenen minnacık boylu bir canımız olacak. biz dua edelim. elimizden geleni yapalım. sonucu allaha bırakalım.mülk onun istediği gibi tasarruf eder. canım bi de bişey sormak istiyorum. yumurtalrın ultrasonda en son ne kadar büyüdüler. benim doktorum lh baktırmıyor. ultrasondaki büyüklüğe bakıyor.
Alt 22.November 2012, 20:05
Breeze and Sea Breeze and Sea isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Arkadaşlarımm,canlarımmm hepinize çok çok teşekkür ederim desteğiniz için.Dün o mesajı ellerim titreyerek,hıçkıra hıçkıra ağlayarak yazmıştım ama yazdıklarınızı okuyunca,rahatlamamak mümkün değil.Hiçbirinizi tanımasam da sizlere karşı öyle yakınlık hissediyorum ki dostlar,burada sizler için de dua eden biri var.Bunu bilin istedim.Mutlusonolsun yumurtalarımın ölçüsünü sormuşsun.10mm,9mm,5.5 mm adetin 3.günü ölçüldü.O gün klomen başlandı,3 gün sonra iğneler(menogon -orgalutran).Yumurtaların yerini ezberlediğim için her seferinde hangisinin ne olduğunu çok iyi biliyorum.5.5 olan 10mm-9 mm olan 11mm ve 10 mm olan da 12 mm oldu .Sonra büyüme durdu.Günlerce sabit kaldı.Ama bende bir de rahim duvarı çok inceydi.O sorunu da her gün taze sıkılmış nar suyu ile hallettim.Dün o da 8,5 mm idi.Nar suyu günlük yarım mm kalınlaştırıyor haberiniz olsun.Umarım cevabım yeterli olmuştur.İlginize tekrar teşekkürler.
Alt 22.November 2012, 21:06
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

kızlar ben de arısütü bal polen siparişi verdim arıdünyasından. 2 aylık gebelik kürü başlamadan adetin 5. günü doktora gittim geçen hafta 7-8 folikül gördük.. ama minnacıklar klomen deneyelim dedi 5 gün içtim bugün gittim 5mm en büyüğü ölece duruyorlar nerdeyse
ama çok şükür orda duruyorlar dedim.. ve rabbime dua ettim hayırlısını ver diye ağladım ağladım ve dedim olmuyorsa bir nedeni vardır bir vakti saati var..
bugün saraçoğlu trt de idi ve bu ayeti okudu

11. Allah sizi (önce) topraktan, sonra meniden yarattı. Sonra sizi çiftler (erkek-dişi) kıldı. O'nun bilgisi olmadan hiç bir dişi ne gebe kalır ne de doğurur. Bir canlıya ömür verilmesi de, onun ömründen azaltılması da mutlaka bir kitaptadır. Şüphesiz bunlar, Allah'a kolaydır.

çok etkilendim..

allah yardımcımız olsun..
bizim başka yolumuz yok...
Alt 22.November 2012, 21:08
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

Alıntı:
Breeze and Sea´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlarımm,canlarımmm hepinize çok çok teşekkür ederim desteğiniz için.Dün o mesajı ellerim titreyerek,hıçkıra hıçkıra ağlayarak yazmıştım ama yazdıklarınızı okuyunca,rahatlamamak mümkün değil.Hiçbirinizi tanımasam da sizlere karşı öyle yakınlık hissediyorum ki dostlar,burada sizler için de dua eden biri var.Bunu bilin istedim.Mutlusonolsun yumurtalarımın ölçüsünü sormuşsun.10mm,9mm,5.5 mm adetin 3.günü ölçüldü.O gün klomen başlandı,3 gün sonra iğneler(menogon -orgalutran).Yumurtaların yerini ezberlediğim için her seferinde hangisinin ne olduğunu çok iyi biliyorum.5.5 olan 10mm-9 mm olan 11mm ve 10 mm olan da 12 mm oldu .Sonra büyüme durdu.Günlerce sabit kaldı.Ama bende bir de rahim duvarı çok inceydi.O sorunu da her gün taze sıkılmış nar suyu ile hallettim.Dün o da 8,5 mm idi.Nar suyu günlük yarım mm kalınlaştırıyor haberiniz olsun.Umarım cevabım yeterli olmuştur.İlginize tekrar teşekkürler.
az kalmış bak her şeyi düzene sokmuşsun çok şükür büyümeye de başlamışlar olacak rabbimin izniyle.....
Alt 23.November 2012, 11:19
eloelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eloelo eloelo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

şişşşt hayıtlar demleniyormu kızçelerr..Valla süper oldu bu..sizinle beraber yapıcam diye bende kendimi kontrol altında tutuyorum..Vitaminimi düzenli alıyorum..her gece hint yağı ile masaj yapıyorum..Sıcak su torbası ile yapışık oldum..Özellikle akşamları dolduruyorum koyuyorum alt karnıma..Çörek otu yağınıda suyakatıp okuyup üfleyip içiyorum
Birde bir arkadaşımın annesi yollamış fatmaana eli otu var daha ona başlamadım..gusul alıp dualar ile ona başlıcam..Östrojeni arttırıyormuş eşli içilecek sperm sayısınada faydası varmış...
Son olarak haftaya tek seans ile sigaradan da kurtulucam inş..İşte o zaman benim dönüm noktam olacak kızlar..Sigarayı ne zaman bırakırsam bebeğim o zaman gelecekmiş gibi hissedyorum çünkü hep..Hem manevi açıdan beni rhatsız ediyor hemde maddi tabii..
Dualarda buluşalım..
Mübarek cuma günü Yaradan dualarımızı kabul buyura..Dualarımdasınızz..
Alt 23.November 2012, 21:38
isis isis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

merhabalar bende sizin gibi erken yaşta menopoz yaşayan biriyim 35 yaşında ve bekarım ne yapıcam bilmiyorum dün ağlamaktan öldüm dr söylediğinde ne yapacağımı bilemedim banada ilaç verdi sizin kullandığınız cyhol varya ondan birini bulup acilen evlen dedi ama çocuk olurmu garanti veremiyor allahtan başka kimse garanti veremez tabiki şimdi mücadeleye devam edicem ama bekar olduğum için sizin içtiğiniz şu hayıt çayını içsem bir faydası olurmu
Alt 23.November 2012, 22:48
egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
egemen egemen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

isis geçmiş olsun canım.değerlerin kaç.adetin kaçıncı günü tahlil yaptırdın.hayıt içebilirsin geri dönüşler olabiliyor.siteyi geriye dönük oku çok şeyler öğreneceksin.ekrar geçmiş olsun
Alt 23.November 2012, 22:48
egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
egemen egemen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

eloelo sigaradan sonra her şey değişecek göreceksin.
Alt 23.November 2012, 23:50
isis isis isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

teşekkür ediyorum egemen değerlerim fsh 67.98 LH 22.45 Prolaktin 11.71 evet 2. günü yaptırdım 12 yaşından 30 yaşına kadar diana 35 kullandım tüylenme için dün dr uzun süreli kullanım erken menepoz yapar dedi sitede okudum yüksek fsh ile hamile kalabilen kişiler var bu beni biraz sevindirdi.bakalım hakkımızda hayırlısı artık siteyi geriye dönük mutlaka hafta sonu okuyacağım birde bu hayıtı nasıl kullanıyoruz. bu ilaçla beraber kullanılıyormu acaba şimdiden çok teşekkür ediyorum allah yardımcımız olsun

Bookmarks

Tag Ekle
baby, fsh hormonu, hashimoto, hayal06

Seçenekler Arama
Stil