Alt 8.November 2012, 20:08
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

Alıntı:
eslem´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Darkblue bizimde sihirli değneğimiz birbirimize yapmış olduğumuz dualarımız inş o dualarımız birimize dokunacak
Alıntı:
Bende bugün Emre beydeydim malesef hiç bi gelişme yok sanırım bu ay folikül olmadı o kadarda kürler yapmıştım
canım sabır olcaktır hem yaptığımız kürlerin yumileri 3 ay sonra çıkarmış ortaya umudunu sakın kaybetmeeeee
Alt 8.November 2012, 20:09
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

ben de 2 aylık arısütü polen kürü sipariş ettim ocaktan sonra yeniden tüp düşünüyorum kısmetse bakalım bir ümit bir de o kürü deneyeceğim....
Alt 8.November 2012, 20:15
eslem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eslem eslem isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

evet en az 3 ay kürleri yapmalıymışım bakalım arısütüm bitmişti yarın alayımda ona başlıyayım
Alt 8.November 2012, 22:07
eloelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eloelo eloelo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
Eloelo doktora gidecem demişsin varmı bi gelişme??
Canım gittim doktora ama maalesef yaramaz yumi büyüyüp büyüyüp çatlamadı..Folikül kisti olacak yanii..Adetle atılacak inş..Buradaki doktor emre bey en etik kararı vermiş dedi..Adet olursun kendiliğinden rahim kalınlığı 15 mm civarı olmuş pik yapmış yani.Ama eğer olamazsan 10 gün içinde cyclo değilde farlutal iç günde 2 tane dedi..bakalım şimdi tek duam ilaçsız reglin gelmesi..Ama iyi hissediyorum kendimi elhamdulillah..Bakalım önümüzdeki ay neler olucakk..Nasibimizde ne var ise onu görücez..

Sende emre beye gitmişsinn..Hayırlıı olsun gülüm..Kürler ilerki aylarda sana yumi olarak geri dönecekler emin ol..

Nitrik oksit diye birşey buldum nette..Doktorsitesinde yrd doş bir doktor 35 yaş üstü yumurta kalitesi az olan kadınlara mutlaka kullanın diye öneriyor..Şimdi onu araştırıyorum bende..Bir arkadaşıma gıda mühendisine sordurttum..Yumurta kalitesi için kullanabilir kan akışını hızkandırı..İçinde l arginin falan gibi vitaminler mevcut.. Bakalım üzerine bir eğileceğim bu konunun..Birde Murat Berksoya gitmeye direndim ama ileriki aylarda sonuçlar hep olumsuz olursa ona gidip bir deneyeyim diyorum şu diyet vb gibi şeyleri..Çünkü diğer forumdan bir kız vardı.3 ay yaptı kürleri..Ona hücre yenileyici dahil bir sürü vitamin vermişti..3 ayın sonunda kız tüp denemeye kalktı..O ay foliküllerin gelişimleri aynı olmadığından tedavi iptal oldu..Ama diğer aya gene denedi ve 8 e yakın folikül olup sonunda da hamiş kaldı..Şimdi gebeliği devam ediyor halen..Yani aklımın bir köşesinde düşünüyorum hep emre beyede demiştim zaten..
Hakkımızda hayırlısı gülüm inşş hep yolunda gitsin işlerimiz.
Alt 9.November 2012, 10:35
1620zynp 1620zynp isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
darkblue01´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
zeynepcim az kaldı bak herşey yoluna girecek yüzün gülecek nişan ne zaman yok mu hala bir adım ? merakla haberlerini bekliyorummm canım
bişeyler olacak ama bilmyrmya(eğer şeytanlar rahat durursa tabiki sözde,nişanda olacak..beklyrz bakalım(yengem benim adet görmediğimi ve cocun sahibi olamayacagımı yaymıştı herkese..cocugun annesi de aradı bizi böyle bişey varmı diye yalanladılar bizimkiler ama işte insanların aklında soru işaretlerine neden oldular malesef.....insanlar rahat durmuyr tatlımya(
Alt 9.November 2012, 10:53
elifim34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
elifim34 elifim34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

günaydın kızlar,hayırlı cumalar

zeynep emeklerinin karşılığını alacağın gün yaklaşmış sanırım.hadi inşallah.sevgilin durumunu biliyor mu peki?hayırlısı olsun hakkında.
eslem bu ay bende aynıyım.bize beklemek düştü sanırımcycloya başlattı beni emre bey.bana cyclo iyi geliyor.gelen foliküller genelde onu kullanırken geldi.hayırlısı inşaallah.ümidim hep var.hiç gitmiyor içimden.rabbimden diliyorum,istiyorum sabırla.vermezse de kabulümdür,ondada vardır bir hayır.
eloelo çok merak ettim o vitamini.nolur araştırma sonuçlarından bizide bilgilendir.ben şu anda q10 kulllanıyorum.bitmek üzere zaten.bitince elevite başlamayı düşünüyordum.bide ondan alırım nolucak
Alt 9.November 2012, 11:03
ranaozyurek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ranaozyurek ranaozyurek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

günaydın dostlarr 57 gün sonra kendiliğimden adet oldum rahattım zaten ateş basmam falan yoktu emre beye de gitmedim folikül falan görünmeyince moralim bozuldu 2 aydır ona da gitmiyordum bilmiyorum bazen vazgeçiyorum demek ki böyle olması gerekiyormuş diyorum sonra küçük bi bebek görsem gözlerim doluyor boğazım düğümleniyor benim de olmalı diyorum ama bazen kendimde o çabayı göremiyorum o mücadele ruhunu yakalayamıyorumm çünkü mücadele eden mutlaka sonunda kazanıyor neyse bu gün dualarınızda beni de unutmayın olur mu iyi ki varsınızda beni anlıyorsunuzz
Alt 9.November 2012, 11:23
1620zynp 1620zynp isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
elifim34´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
günaydın kızlar,hayırlı cumalar

zeynep emeklerinin karşılığını alacağın gün yaklaşmış sanırım.hadi inşallah.sevgilin durumunu biliyor mu peki?hayırlısı olsun hakkında.
eslem bu ay bende aynıyım.bize beklemek düştü sanırımcycloya başlattı beni emre bey.bana cyclo iyi geliyor.gelen foliküller genelde onu kullanırken geldi.hayırlısı inşaallah.ümidim hep var.hiç gitmiyor içimden.rabbimden diliyorum,istiyorum sabırla.vermezse de kabulümdür,ondada vardır bir hayır.
eloelo çok merak ettim o vitamini.nolur araştırma sonuçlarından bizide bilgilendir.ben şu anda q10 kulllanıyorum.bitmek üzere zaten.bitince elevite başlamayı düşünüyordum.bide ondan alırım nolucak
tamamını bilmesede yarısını bilyr diyebilirm(inşallah bu sefer adet olurum artıkyaa(bugun cuma bana da dua edin olurmu...?
Alt 9.November 2012, 11:26
mutlusonolsun mutlusonolsun isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
1620zynp´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
tamamını bilmesede yarısını bilyr diyebilirm(inşallah bu sefer adet olurum artıkyaa(bugun cuma bana da dua edin olurmu...?
zeynepciğim inşl adet olursun.
Alt 9.November 2012, 11:55
semramus semramus isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
1620zynp´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bişeyler olacak ama bilmyrmya(eğer şeytanlar rahat durursa tabiki sözde,nişanda olacak..beklyrz bakalım(yengem benim adet görmediğimi ve cocun sahibi olamayacagımı yaymıştı herkese..cocugun annesi de aradı bizi böyle bişey varmı diye yalanladılar bizimkiler ama işte insanların aklında soru işaretlerine neden oldular malesef.....insanlar rahat durmuyr tatlımya(
CANIM sen bekar dın dimi.sevgilin mi var anlamadım ben.varsa durumunu söyle derim.yoksa duyulan o dedikodular doğrulanacak.sen yalancı durumuna düşeceksin.insnalar nekadar kötü yaa.hemde yengen.allaha havale ediyorum ya.allah bunları görmüyo mu ya töve be tövbe.neyse sıkma canını.llbette seni anlayan seni her halinle kabul eden biri çıkacak.ben bunlardan biriyim.eşim sıkıntılarımı biliyodu.halan biliyo ama maşallah hala beni ilk günkü gibi seviyo.buda bana yetiyor.diyer kim ne demiş ne söylemiş.elti yenge vız gelir.

Bookmarks

Tag Ekle
baby, fsh hormonu, hashimoto, hayal06

Seçenekler Arama
Stil