Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Siz olsaydınız ne yapardınız?

Seçenekler Arama Stil
Alt 3.December 2017, 22:54
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Standart yaparlar mı sizce kızlar ?

Selam kızlar özelde 2 kez aşılama yaptıktan sonra araştırma has.direk tüp bebek yaparlar mi sizce ?
Alt 6.February 2018, 15:33
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Merhaba!
Bildiğime göre aşılama sayısı için belirli bir sınırlama olmamasına rağmen 5, 6 defa denedikten sonra başarılı olunmamış ise tüp bebek düşünülmelidir. Bazı doktorlar 3,5 girişimden sonra tüp bebek öneriyorlar. Siz tüp bebeği mi yaptırmak istiyorsunuz, arkadaşım? Hangi klinikte tedavi etmenizi planlıyorsunuz?
Alt 21.February 2018, 01:23
Çaliskan Üye

Merhaba canım tepkiniziçin teşekkür ederim evet bende 3 5 girişimden sonra tüp bebeği önerdiğini biliyorum fakat duyduğum kadarıyla 3 kereden sonra tüp bebek tutulmuyorsa ve hamile kalmak isteyen bayan devamlı olarak tekrar tedaviye başlıyorsa bu ciddi sağlık sorunları için neden olur çünkü içtiğimiz ilacları fazlasında bulunursa organizmi dayanamacayak haline gelebilelir ve sonuçlar da geröekten kötü olabilir.Bizde Acıbadem'de tekrar yaptırmaya düşünüyoruz eşimle ama biraz korkuyorum acıkçası tedaviyi yeni başlamaktan.Geçen bel ağrısını çok çektim 2 hafta sonra ise düşükle sonuçlanmış hamileliğim..Bu çabalarımıza bir son olmalı artık ama ...Rabbimiz dualarımı dyusun istiyoruz ne olur...Sizin çocuklarınız var mı peki Sandra hanım ?
Alt 23.February 2018, 10:50
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba canım tepkiniziçin teşekkür ederim evet bende 3 5 girişimden sonra tüp bebeği önerdiğini biliyorum fakat duyduğum kadarıyla 3 kereden sonra tüp bebek tutulmuyorsa ve hamile kalmak isteyen bayan devamlı olarak tekrar tedaviye başlıyorsa bu ciddi sağlık sorunları için neden olur çünkü içtiğimiz ilacları fazlasında bulunursa organizmi dayanamacayak haline gelebilelir ve sonuçlar da geröekten kötü olabilir.Bizde Acıbadem'de tekrar yaptırmaya düşünüyoruz eşimle ama biraz korkuyorum acıkçası tedaviyi yeni başlamaktan.Geçen bel ağrısını çok çektim 2 hafta sonra ise düşükle sonuçlanmış hamileliğim..Bu çabalarımıza bir son olmalı artık ama ...Rabbimiz dualarımı dyusun istiyoruz ne olur...Sizin çocuklarınız var mı peki Sandra hanım ?
Merhaba, Hilal hanım!
Sizde her şey iyi olacağından eminim. Dualarım sizinle, arkadaşım! Acıbadem'de niçin tedavi görmek istiyorsunuz? İyi mi bu hastanesi, biliyor msnz? Okuduğum kadarıyla orada tüp bebek tedavisi sırasında elde edilen fazla sayıdaki embriyoların 5 yıla kadar dondurulup saklanması ve tekrar gebelik elde etmek amacıyla kullanımı merkezin rutin işleyişinde sunduğu hizmetler arasında yer alıyor, değil mi? Bence iyi bir çözüm.
Çocuklar deyince ben şimdi hamileyim) bebeğimi çok beklerim. Kız olsun pek çok istiyorum)
Alt 1.March 2018, 15:21
Çaliskan Üye

Merhaba Sandra hanım ilk baştan söylemek istediğimşey gözünüz aydın canım çoksevindim sizin adınızdan Allah kucağınıza almaya nasip etsin inşallah =) Şu an kaçıncı haftadasınız peki ? Doğal olarak mı yoksa tüp bebeği yaptırıp hamile kaldınız ? Bizde internet'te bir çok yorumlar okurken ve tanıdığımız insanlardan tavsiyeler alırken sonunda Acı Badem'i seçtik.Anladığım kadarıyla çok kaliteli ve iyi bir yer olmalı.Bakarız inşallah nasip olur.Şu an havamız biraz soğuk olduğu için beklemekteyiz yola çıkmak istemiyoruz çünkü ama 2 hafta sonra görüşme tariği alıp tedavimizi başlamayı düşünüyoruz.Dualarınızı eksik etmeyiniz Rabbimiz kabul etsin inşallah..

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil