Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 6.November 2017, 16:08
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Ankara´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Sandra hanım! Bende yıllardır hamile kalamıyorum yaşım kırk ve eşimle mucadele etmekten yolulduk zaten üç kez tüp bebeği denedik fakat tutmuyordu iki kere devlet hastanesinde yaptık dört sene önce,en son istanbul'da bahçecide denedik ama bir fayda çıkmadı çabalarımızdan.Daha önce yumurta donasyon gibi bir prosedür var diye duymuştum ama detaylarına tam derin girmiyordum çünkü korkuyodum açıkçası bu tarz şeylerden.Şimdi ise çaresi bulamayınca buna kabul etmek hazırım.Benimle daha detaylı bu konuyla ilgili bilgileri paylaşırmsnz lütfen? Nasıl bir klinikmiş bu? Türkçeyi bilen var mı orda ? Doktor kimdir ? İletişime nasıl geçebilirim onunla? Yardımınız için çok teşekkürler!
Merhaba, arkadaşım!
BioTexCom adlı bu kliniktir. Her şey onun hakkında buraya girip görebilirsiniz: http://biotexcom.tr Burada da hep telefonlar ve e-posta var.
Ben oradayım şimdi. Burada Türkçe tercümanları bana karşılaştılar. Onlarla ilk önce telefonla bağladım, konuştum. Doktorumun ismi Mozgovaya Elena. Onun iyi mi kçtü mü uzman olduğunu bilmiyorum çünkü biz dün eşimle geldik)
Alt 20.November 2017, 16:49
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Alıntı:
Ankara´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Sandra hanım! Bende yıllardır hamile kalamıyorum yaşım kırk ve eşimle mucadele etmekten yolulduk zaten üç kez tüp bebeği denedik fakat tutmuyordu iki kere devlet hastanesinde yaptık dört sene önce,en son istanbul'da bahçecide denedik ama bir fayda çıkmadı çabalarımızdan.Daha önce yumurta donasyon gibi bir prosedür var diye duymuştum ama detaylarına tam derin girmiyordum çünkü korkuyodum açıkçası bu tarz şeylerden.Şimdi ise çaresi bulamayınca buna kabul etmek hazırım.Benimle daha detaylı bu konuyla ilgili bilgileri paylaşırmsnz lütfen? Nasıl bir klinikmiş bu? Türkçeyi bilen var mı orda ? Doktor kimdir ? İletişime nasıl geçebilirim onunla? Yardımınız için çok teşekkürler!
Bahçeci'de bende denemiştim 2kere benim de tutmadı ve bende Ukrayna'ya gitmeyi düşünüyorum.Ama önceden daha ayrıntılı garanti paketinin hakkında bilgi almak isterdim çünkü onu seçmeye düşünüyoruz eşimle.Allah sizin de yardımcınız olsun inşallah sizde pozitif sonucunuzu alırsınız bir gün.
Alt 4.December 2017, 11:49
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bahçeci'de bende denemiştim 2kere benim de tutmadı ve bende Ukrayna'ya gitmeyi düşünüyorum.Ama önceden daha ayrıntılı garanti paketinin hakkında bilgi almak isterdim çünkü onu seçmeye düşünüyoruz eşimle.Allah sizin de yardımcınız olsun inşallah sizde pozitif sonucunuzu alırsınız bir gün.
Güzel paylaşımınız için çok teşekkür ederim, canım!
Bazı arkadaşlarımda rahimle problem var ve durumlarında sadece taşıyıcı annelik programı yardım edebilir maalesef. Bu nedenle size sonsuz bir teşekkürler! BioTexCom hakkında ayrıntılıca anlattınız bana... Ben şimdi kadınlara yardım edebilecem...
Daha bir kez teşekkür ediyorum size!
Alt 4.December 2017, 16:55
Mira Mira isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

BioTexCom’a teşekkürler!
Merhaba, kızlar, bayanlar! Hikayem şöyle… Bende üç başarısız tüp bebek oldu. Farklı merkezlerde bunları yaptırıyordum fakat sonuç aynı. Çok acıyordum her zaman çünkü her kez yeni acı, yeni bir hayal kırlığıdır! Ben 39 yaşındayım. Eşim de 45 yaşında. Biz 10 yıllık evliyiz. Evliliğimizin başında çok mutlu bir çift gibi görünüyormuşuz fakat zaman geçtikçe eşim: ‘Çocuklar çok istiyorum’, diye söylemeye başlamış. Ben de çok istiyordum. Jinekologlardan bütün hayatım boyunca korkuyordum ve sağlığım durumu hakkında tabi ki hiç bilmiyordum o zaman. Eşim beni çok seviyor ve hayallerimizi gerçekleşmemize yıllarca çalışıyorduk. Fakat her zaman gebe kalamıyordum. ‘Bu benimle niçin oluyor?’ gibi sorum her
zaman ortaya çıkıyordu ve gerçekten benimle niçin bunun olduğunu diye anlamıyordum! Ben çok endişeliydim. Kocam da çok merak ediyordu. Ailemizde kavgalar ortaya çıklmaya başladı. Birbirimizi desteklenmeye çalıyorduk fakat acımız büyükmüş. Çocuklar yok mutluluk da yokmuş. Evliliğimizin sona erdiğini hissettim ve bir şey yapmak zorundaydım. İnternette çeşitli gebellik ile bağlı makaleleri okumaya başladım. Bundan sonra Çocuk istiyorum forumuna girip orada kayıt oldum. Orada benim gibi çok kadın oluyor. Tecrübeleri anlatıyorlar. Ben bu sitede hem yumurta donasyonu hem de taşıyıcı annelik programları hakkında çok ilginç ve gerekli şey buldum. Tüp bebek merkezleri hakkında da çok bilgi var burada. İyi ki varsınız! Ben Memorial ve Bursa tüp bebek merkezleri hakkında her şey okudum. Bayanların yorumlarını da gördüm. Eşime söyledim. Bundan sonra eşimle birlikte İnternette aramaya başladık. Merkezlerin sitelerini bulduk doktorlarla konuştuktan sonra ilk defa Memorial tüp bebek merkezine gelmemize karar verdik. Geldik ve İlk tüp bebek girişim orada yaptırıldı. Maalesef, başarısızdı. Kocam, merkezi değiştirmemizi lazım dedi ve karar vermesinden sonra Bursa’ya geldik. Orada ikinci girişim oldu ve Allaha şükür başarı. Gebe kaldım! Benim hamile olduğumu bildiği anda eşim dünyada en mutlu bir kişiymiş. Bizim bütün hayallerimiz gerçek olduklarını sanılıyordu. Fakat ne yazık ki ailemde büyük bir acı oldu. Yakın akrabam öldü ve biz matemdeydik. Ben o zaman çok heyecanlıyordum, eşimin durumu için çok da merak ediyordum. Hepsiler bana: ‘Sakın ol! Gebesin! Bu tür heyecanlar olmaz senin durumunda, anlıyor musun!’, diye uyarıyordular. Ben onları dinleyemezdim tabi ki. Düşük! İşte bu sonuç. Ben de çok endişeliydim. Kocam şok gibi halindeydi. Biz o zaman gerçekten büyük bir acımızda yaşıyormuş. Ben kendimden nefret ediyordum. Eşim beni desteklemeye sakinleştirmeye başladı ve ne de olsa üçüncü tüp bebek denemesi yaptırdığıma karar verdik. O kez Kıbrıs’a geldik yani Kıbrıs Tüp Bebek Merkezindeydik. Orada doktorların gerçekten iyi olduklarını söylemeliyim. Fakat analizleri yaptıktan sonra bende Rahim kanserinin olduğunu bildim. O anda umutlarım hepsi yok oldular. Fakat iyi ki kocam var bende. Beni hemen sakinleştirdi. Doktor, taşıyıcı annelik programları yaptırmamızı tavsiye etti. Biz de uygun merkezi aramaya başladık. Kıbrıs’ta bunu yaptırmak istemedik çünkü çok pahalı. Kocam reddetti. En sonunda Kiev’de BioTexCom hakkında yorumları bulduk. Çok sevindik çünkü ucuz ve çeşitli forumlarda bu klinik hakkında çok pozitif yorum var. Oraya geldik, doktorla konuştuk. Anya adlı taşıyıcı annemizle karşılaştık. Çok iyi bir kız. Onda da 5 yaşlı bebek var. Çok sevimli) Şimdi Türkiye’de oluyoruz kocamla. Anya’nın doğumunu çok bekliyoruz. Kiev’e yakın zamanında gelmemiz üzereyiz) Anya için dua edeceğim!
Alt 26.December 2017, 16:31
Çaliskan Üye

Merhaba Mira hanım nasılsınız ? İyisiniz umarım.Taşıyıcı annenizin hakkınha br gelişme var mı ? Mesajınızı okudum ve çok merak etmeye başladım nasıl biter işiniz diye =) Allah kucağınıza almaya nasip etsin inşallah .Peki ne kadar ödediniz bu hizmet için benimle de paylaşırmısnız lütfen ? Çok pahalı olması lazım herhalde..Cevabınız bekliyorum Allah'a emanet olun !
Alt 10.January 2018, 16:23
Kidemli Üye

Merhaba, arkadaşlar!
Ben BioTexCom kliniğinde yumurta donasyonu yaptırıyordum. Polikistik overden dolayı tüp bebek yaptırmayabilirim, maalesef. Önce çok üzülüyordum. Hastalığımdan tedavi görüyordum. Eşimle bebeğe sahip olmak çok istiyorduk bu nedenle yumurta donasyonu yaptırmaya karar verdim. Ukrayna'ya geldik. İki transferimi yaşadım. İlk transferim başarısızdı. Ameliyattan sonra çok zayıf oldup akşam zamanında düşük çıktı. Ben neredeyse depresyonu girdim ama eşim beni destekledi ve ikinci girişim için razı etti. İkinci gişirim başarılı oldu. Gebe kaldım ve şimdi iki haftalık hamileyim! Çok mutluyum, kızlar! Doktoruma büyük bir teşekkür ederim!
Alt 14.January 2018, 02:46
Çaliskan Üye

Merhaba Sandra hanım daha önce de soracağım bir şey vardı fakat cevabımı alamayınca size sorayım dedim iyi ki konuya denk geldiniz..ilk baştan söylemek istediğim şey gözünüz aydın canım Rabbimiz kucağına almaya nasip etsin inşallah..bende taşıyıcı anneliğin hakkında bilgi alamk isterdim bayan arkadaşım için..O da bu hayatta çocuğa sahip olmadan menapoza girmiş maddi konusunda rahat biri kendisi de avukattır.Sizin bildiğiniz bişey var mı hizmetin hakkında ? Varsa benimle de paylaşırmsnz rica etsem ? Şimdiden tşk ederim Allah hepimizden razı olsun...
Alt 14.February 2018, 11:22
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, arkadaşlar!
Ben BioTexCom kliniğinde yumurta donasyonu yaptırıyordum. Polikistik overden dolayı tüp bebek yaptırmayabilirim, maalesef. Önce çok üzülüyordum. Hastalığımdan tedavi görüyordum. Eşimle bebeğe sahip olmak çok istiyorduk bu nedenle yumurta donasyonu yaptırmaya karar verdim. Ukrayna'ya geldik. İki transferimi yaşadım. İlk transferim başarısızdı. Ameliyattan sonra çok zayıf oldup akşam zamanında düşük çıktı. Ben neredeyse depresyonu girdim ama eşim beni destekledi ve ikinci girişim için razı etti. İkinci gişirim başarılı oldu. Gebe kaldım ve şimdi iki haftalık hamileyim! Çok mutluyum, kızlar! Doktoruma büyük bir teşekkür ederim!
Merhaba, Sandra hanım!
Size bir sorum olacak. söylediiniz merkezde taşıyıcı anne yardımıyla bebeğe sahip olmak mümkün mü? eğer mümkün bu program için BioTexCom'un fiyatları nedir, bilgi ile paylaşabilir misiniz, arkadaşım? çok minnettar olurum. saygılar.
Alt 14.February 2018, 16:35
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Sandra hanım daha önce de soracağım bir şey vardı fakat cevabımı alamayınca size sorayım dedim iyi ki konuya denk geldiniz..ilk baştan söylemek istediğim şey gözünüz aydın canım Rabbimiz kucağına almaya nasip etsin inşallah..bende taşıyıcı anneliğin hakkında bilgi alamk isterdim bayan arkadaşım için..O da bu hayatta çocuğa sahip olmadan menapoza girmiş maddi konusunda rahat biri kendisi de avukattır.Sizin bildiğiniz bişey var mı hizmetin hakkında ? Varsa benimle de paylaşırmsnz rica etsem ? Şimdiden tşk ederim Allah hepimizden razı olsun...
Merhaba, arkadaşım!
BioTexCom'da yumurta donasyonu yaptırdım, bu nedenle çok ayrıntılı ve kesin olarak bu merkezdeki taşıyıcı annelik programı hakkında anlatamam. Tek bildiğim şey bu merkezde iki taşıyıcı annelik programı var ve fiyatları 40 binden 50 bin euro'ya kadardır. Sağlandığı hizmetler yumurta donasyonu programındaki gibidir, yani tercüman hizmetleri, konut, yemek vd. kliniğin sitesinde bu hakkında bilgi yok ama yöneticisiyle konuşursanız daha fazla bilgi alabilirsiniz, cnm. Sitede hem posta hem de telefon numarasını bulabilirsiniz.
Alt 26.February 2018, 12:21
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, arkadaşım!
BioTexCom'da yumurta donasyonu yaptırdım, bu nedenle çok ayrıntılı ve kesin olarak bu merkezdeki taşıyıcı annelik programı hakkında anlatamam. Tek bildiğim şey bu merkezde iki taşıyıcı annelik programı var ve fiyatları 40 binden 50 bin euro'ya kadardır. Sağlandığı hizmetler yumurta donasyonu programındaki gibidir, yani tercüman hizmetleri, konut, yemek vd. kliniğin sitesinde bu hakkında bilgi yok ama yöneticisiyle konuşursanız daha fazla bilgi alabilirsiniz, cnm. Sitede hem posta hem de telefon numarasını bulabilirsiniz.
Merhaba, arkadaşım!
Cevabınızı görürken çok sevindim)) Biotexcom sitesine girip iyice onu inceledim ve daha bir sorum kafamda çıktı. Tedavi programlarının fiyatına ilaçlar ve tahliler giriyor mu, bilir msnz? Yoksa kendi parayla ödenmeli?

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil