Geri git   Tüp Bebek Forum > ÇOCUK İSTİYORUM DUYURULARI > Ankara ya Mektubunuz var

Seçenekler Arama Stil
Alt 29.October 2009, 11:32
atgebr atgebr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart vakıf hastaneleri

benim sorunumda bu vakıf hastaneleri,tedavilerim başkent üniversitesi hastanesinde yapılıyor,burası bir vakıf hastanesi.malatyada oturuyorum ve sık sık oraya gitmem gerekiyor malum.zaten çok kısıtlı imkanlarla gitmeye çalışıyoruz birde üstüne bu hastanenin okadar çok masrafı varki,neden diye her sorduğumda burası vakıf hastanesi cevabından başka bir cevap alamıyorum.hastaneye gidip giriş yaptırırken sosyal güvenceniz ney diye soru soruyolar ama niyeyse sosyal güvencemiz bu hastanede hiçbişeyi karşılamıyor.yaptıkları bir enjektör ağrı kesiciye kadar fatura ediyolar.bunun bir kanunu kuralı yokmu diye çok araştırdım ama doğru düzgün bir bilgiye ulaşamadım.belki buradan bir bilgiye ulaşırım diye yazıyorum.her gittiğimde resmen soyuluyoruz ama bir yandanda mecburiyet var işte dr.umdan çok memnunum bırakamam.
Alt 11.November 2009, 10:16
figen_81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
figen_81 figen_81 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

bende başkentte tedavi görüyorum senin dr. un kim
Alt 21.November 2009, 17:56
atgebr atgebr isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

ali ayhan benim drum figen,drumdan memnun olduğum için bu hastaneyide bırakamıyorum,iki arada bir derede kaldım derler ya benim durumum da aynen böyle.drum her yönden dört dörtlük bir insan ama hastane için aynı şeyi malesef söyleyemiyorum.dediğim gibi hastane hastayı yolunacak kaz gibi görüyor,hastaya müşteri gözüyle bakan tüm zihniyetleri kınıyorum,elimden başka bişey gelmiyor.
Alt 25.November 2009, 09:40
K?demli Üye

duymuştum o dr. ismini benim dr. hulusi zeyneloğlu
bu konuda sana katılıyorum aradan 1 ay geçsin muayne parası alıyolar hemen çok saçma zaten dünya kadar masrafımız oluyor
Alt 23.December 2009, 17:21
fidelgunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fidelgunes fidelgunes isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

ben istanbuldkine giidyorum arkadaslar 2 aydır 1 kere ödedim 16 ytl
gayet memunmu
Alt 24.December 2009, 20:10
hatiç hatiç isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

figen 81 bende ankarada hulusi zeyneloğlunun hastasıyım.sen nerde oturuyosun ben düzceden gidip geliyorum bu gün opu yapıldı ama sanki doğum sancıcı çektim ilk kez böyle oldu.ama hastaneyi deniz ve özlem hemşireyi çok seviyorum hocada süper.anlayacağınız son durak orası.muayene ücreti 145 lira.tahliller bedava.
Alt 8.January 2010, 13:04
K?demli Üye

Alıntı:
hatiç´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
figen 81 bende ankarada hulusi zeyneloğlunun hastasıyım.sen nerde oturuyosun ben düzceden gidip geliyorum bu gün opu yapıldı ama sanki doğum sancıcı çektim ilk kez böyle oldu.ama hastaneyi deniz ve özlem hemşireyi çok seviyorum hocada süper.anlayacağınız son durak orası.muayene ücreti 145 lira.tahliller bedava.

bende boludan gidip geliyorum yakınız senle
hastane konusunda özelliklede deniz ve özlem hemşire konusunda sana katılıyorum seni daha yakından tanımak isterim

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil