Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Siz olsaydınız ne yapardınız?

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.October 2017, 16:26
Gonça Gonça isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam kızlar...Aranıza yeni katıldım beni kabul ettiğiniz için tşkler.Şimdi konuyu okudukça ilk baştan söylemek istediğim şey eğer bir merkezde sürekli negatif olarak çıkıyorsa sonucunuz,tekrar oraya gelmeye gerek var mı ? Bence yok..Eğer 2 defadan fazla olmuyorsa bence değişmeliyiz yeri..2ci olarak söylemek istediğim şey eğer sürekli klinikleri değiştirdiğinize rağmen yine de tutmuyorsa yumurta donasyon ile denemeye değer mi sizce ? Bu tarz prosedürleri Kıbrıs'ta ve Ukrayna'da yapılıyor bildiğim kadarıyla.Deneyen var mı aranızda kızlar ? Yada denemek isteyen ?
Merhaba! Ben oldum Kiev'de. Artık 6 yıl hamiileyim...
Alt 6.November 2017, 15:03
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Alıntı:
Honest´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Belki kişisel bir soru ama sizce her tüp bebek denemesinde doktoru veya merkezi değiştirmeli miyiz yoksa memnun kalmış isek (negatif sonuç almak dışında) aynı merkezde mi denemeliyiz? Görüşlerinizi yazabilirseniz sevinirim.
Selam arkadaşlar.Ben 4 defa tüp bebeği denedim.2 defa Ankara'da Mithatpaşa'da Op. Dr. Esra Demir Yüzer doktorumuzdu.Maalesef pozitif bir sonuç alamadık.2 sene sonrada yeri değiştirmeye karar verdik ve Istanbul'a Bahçeci'ye gittik.1ci girişimden tuttu fakat 3 aylıkta kalbi durdu 2ci girişimden de hiç tutmadı.En son yumurta donasyonula yaptırdım hamile kaldım sezaryan oldum şimdi kızım 3 bçk yaşında.
Alt 6.February 2018, 15:58
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam arkadaşlar.Ben 4 defa tüp bebeği denedim.2 defa Ankara'da Mithatpaşa'da Op. Dr. Esra Demir Yüzer doktorumuzdu.Maalesef pozitif bir sonuç alamadık.2 sene sonrada yeri değiştirmeye karar verdik ve Istanbul'a Bahçeci'ye gittik.1ci girişimden tuttu fakat 3 aylıkta kalbi durdu 2ci girişimden de hiç tutmadı.En son yumurta donasyonula yaptırdım hamile kaldım sezaryan oldum şimdi kızım 3 bçk yaşında.
Merhaba, arkadaşım!
Bir şeyi sormak istiyorum. Bahçeci'yi beğendiniz mi? Çok mu iyi orada sizce? Benim arkadaşım tüp bebeği İstanbul'da yaptırmak ister, ama nerede diye hiç bilmiyo. Belki tecrübenizi anlatabilir misiniz? Cevabınızı bekleyeceğim.
Allah sizi saklasın!
Alt 18.February 2018, 14:30
Çaliskan Üye

[QUOTE=Gonça;304301]Merhaba! Ben oldum Kiev'de. Artık 6 yıl hamiileyim...[

Merhaba Gonça hanım 6 yıl hamileyim derken sizi anlayamadım yorumunuzu açıklarmısnız lütfen size zahmet
Alt 18.February 2018, 14:38
Çaliskan Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, arkadaşım!
Bir şeyi sormak istiyorum. Bahçeci'yi beğendiniz mi? Çok mu iyi orada sizce? Benim arkadaşım tüp bebeği İstanbul'da yaptırmak ister, ama nerede diye hiç bilmiyo. Belki tecrübenizi anlatabilir misiniz? Cevabınızı bekleyeceğim.
Allah sizi saklasın!

Merhaba efendim.Evet Bahçeci'yi beğendik ama çok kalabalık olduğu için kendimiz biraz perişan olduk ve istediğimiz sorularımıza tam bir cevap alamadık ama hizmet konusunda gayet iyi bir yer ve bir çok hamile kalmak isteyen bayanlar bu kliniğin sayesinde hedefine ulaşabiliyorlar o yüzden sizde deneyin derim belki çocuk hasretiniz orda biter inşallah.Benim ise kısmet olmadı ne yazık ki ama şu ama Kiev'de olan BioTexCom kliniğe gitmeyi düşünüyoruz yumurta donasyonu yaptırmak için.Tüp bebekten vazgeçmeye karar verdik çünkü kendi yumurtalarım defalarca kalitesiz çıktığı için tedaviyi devam etmek için bir sebep görmüyoruz artık.İnşallah bu kliniğin sayesinde bütün işkencelerimiz sona erir..Herkese teşekkür ederim Allah'a emanet olun.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil