Geri git   Tüp Bebek Forum > BEBEK SAHİBİ OLAN ÜYELERİMİZ > Bebek Sahibi Olan Dostlarımız...

Seçenekler Arama Stil
Alt 21.March 2010, 02:21
dudukmakarnasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dudukmakarnasi dudukmakarnasi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Standart bebek arabası

arkadaşlar kızım 3 aylık. malum yazda geliyor. anneannemiz baston bebek arabası almıştı fakat tam yatmadığı için kullanımına daha var... sizce ne yapmalıyım? hangi marka bebek arabası almalıyım? yada alsam mı?

benim istediğim hafif rahat taşınan fazla yer kaplamayan kullanışlı tam yatma özelliği olan ve kademe ayarlı çift yönlü olması daha avantaj sanırım.bebek arabaları max ne kadar kullanılır? fikir verebilir misiniz?
Alt 21.March 2010, 10:07
fatosipek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fatosipek fatosipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

yine ben geldim düdükçüm
bize amcamız aldı arabamızı
baston değil ama çok hafif, kullanımı rahat, çift yönlü, çok kolay açılıp kapanıyo, kapalıyken de sürülüyo, tahminimce 5 yaşına kadar kullanırım
düdükçüm keşke sende öyle bişey aldırsaydın, bastonlar tamamen yatıyolar mı bilmiyorum, ben oturmaya başladıktan sonra kullanılıyo diye biliyorum, zaten iyice incelersen anlarsın yatıyo mu yatmıyo mu?
ben çok memnunum arabamdan, evin içinde de kullanıyorum, özellikle mutfakta iş yaparken seleni koyuyorum içine beni izliyo, anakucağı gibi alçak olmadığı için çok güzel oluyo, sıcacık kalıyo içinde, bazen de uyuyo içinde
markası Sunny Baby internetten sipariş edildi, girip incele istersen, çok rahat oluyo valla, havalar ısınınca arabaları alıp çıkıcaz gezmelere, gezerken de uyuyacaklar haliyle, yatanından almak çok rahat ettirir seni
Alt 21.March 2010, 10:55
Güvenilir Üye

)

ne güzel amcaymış fatoş o öyle ) kaç kademeli tam yatırılıyor mu? sırt kısmı sert tercih edilmeliymiş seninkide öyle mi? acaba sunny baby nin hangi modeli tam olarak bi bakabilir misin canım? benim ev biraz yukarıda kalıyor caddeye. o yüzden hafif birşey istiyorum ve kullanışlı tabikide uzun ömürlü olmasıda önemli. fiyatta çok uçmasın mümkünse ) yani on koltuk olacak cam kenarı

dediğin gibi havalar ısınıyor yavrumu alıp çıkmak istiyorum. ana-kız gezeriz. park yakın bize zaten. o yüzdende yatan modelinden istiyorum ben. çocukların oturduğu yerden uyuması çok rahatsız edici geliyor bana. bizimki şimdiden rahatına düşkün zaten. nede olsa yay burcu )

canım kızımın herşeyini anneannesi aldı sağolsun. bebek arabasıda dayanamamış almış. akıl edememişler sanırım. bende ilk defa dün açmaya kalktım zaten bastonlar yatmıyor. sadece hafif arkaya yaslanıyor. rahatsız gibi göründü bana fiyatıda 200 ucuz değil. üstüne biraz ekleyip iyi bir marka almayı tercih ederdim. zaten bastonlar 1 yaşından sonra daha uygunmuş. birde eşim dün onu oraya illa koyalım dedi yavrum benim ya.
Alt 21.March 2010, 11:35
fatosipek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fatosipek fatosipek isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

düdükçüm hangi modeli olduğunu bilemiyorumki canım, ancak görsem tanırım nette, bakmam lazım, sunny baby yazıyo sadece, kolisini de attım
baya bir kademesi var, tamamen yatay pozisyonda şuan, sırtıda çok sert değil güzel yapmışlar, çok kullanışlı hafif baya, ben o eşşek ölüsü modelleri beğenmiyorum zaten hiç, tank gibileri var ya pierre cardinin falan mağazaya gelen müşterilerimde görüyodum, hiç bir yere ssığmıyo onlar ayol sadece adı var, bir de servet değerinde
Alt 21.March 2010, 12:51
Güvenilir Üye

aslında çok hoş ve güzellerde çok ağır onlar ya 10-12 değişiyor arabanın ağırlıklarını. ben beğeniyorum ama ağırlığından dolayı vede ücreti yüksek. gereksiz o kadar. seninki hafifmiş fiyatıda uygun. bakalım değiştirmezlerse seninkine bakabilirim.
Alt 21.March 2010, 21:45
miraclelife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
miraclelife miraclelife isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

makarnacım biz mc laren techno xlr kullanıyoruz geçen yaz kırkımız çıkınca başladık kullanmaya ve biz geçen yaz kızımızla birlikte 5000 km yol yaptık , sonra da hızımızı alamayıp aralıkta da hollanda ya gittik hasılı kelam çok memenun kaldık , orta büyüklükte bir araba, malum çok küçükler de çok büyükler de kullanışlı olmuyor tip olarak baston gibi ama tam yatıyor, ağırlığı 7.5 kg . ve de bence arbadaki en önemli şey olan tekerlek fonksiyonları mükemmel, biraz pahalı ama hangi arabayı alırsan al önce sür, dönüş yaptır, kaldırıma çıkıp iniyormuşsun gibi bir yere indir çıkar(bebek içindeyken) , arabadaki sürüş özellikleri çok ama çok önemli yoksa gezinti sadece sıkıntı oluyor, bir de bebeğin kucağında iken ve çantası omzundayken katlayıp eline almaya ve açıp kurmaya çalış, bu mekanizmanın da pratik olması önemli
Alt 23.March 2010, 14:48
neslinaz
Misafir

düdükcüm merhaba.Biz piere cardin v2010 modelini aldık arkadaşım.Çok memnunum.Bizde neredeyse kızım 5 aylıktan itibaren üzerindeyiz.Yazın kumsalda bile tüm gün yanımızdaydı.TAm yatıyor kızım çok rahat uyuyor.çift yönlü.ve inanılmaz hafif arkadaşım.BEn kızım kucağımdayken arabanın bagajından çıkarık tek elle açabiliyorum.Tek ellede kapatıp yerleştirebiliyorum.Bir süre sonra zaten bu konuda profesyonel oluyorsun.Miracle ın dediği gibi mutlaka arabayı almadan önce sür.bebeğini içine koy.ayak örtüsü olmasına dikkat et hayatım.Birde yağmurluk önemli.Bizim arabamızın üst tentesi aşağıya kadar kapanıyor.kızım uyuyunca üstü kapalı oluyor.İnternetten modeline bakabilirsin cnm.
Meleğini güle güle büyüt arkadaşım.
Alt 23.March 2010, 21:22
Güvenilir Üye

miraccım sağol canım verdiğin bilgiler için. sanırım bu hafta arabamızı değiştirmeye gidicez nasipse önerilerini denemeye çalışacağım. kendimi öyle hayal ettimde komik geldi bana ) ama mecburum tabi.

neslinazım merhaba. canino 4008 modelini almış annemler. mecburen aldıkları yerden değiştireceğim. kanz, pierre carden birde 1-2 marka daha söylediler. umarım senin söylediğin model vardır. sonuçta oradan değiştirme yapmak durumundayım. anlattığına göre tam benlik. sepetide var herhalde altında. neslinazım kaç yaşına kadar kullanırsın onu tahminince? yağmurluğu var mı? ayak örtüsü ne oluyor bilmiyorum ben

hepinize verdiğiniz fikirlerden dolayı tşk ederim.
Alt 23.March 2010, 23:12
neslinaz
Misafir

yağmurluğu var cnm.Ayak örtüsü bebeğin ayak tarafına koyuyorsun cırtcırtlı kenarlardan tutturuyorsun bebişin ayakları üşümüyor böylece.valla 5 yaşa kadar binebilir hayatım.
baby2go kullanan bir arkadaşım çok ağır olduğunu söylüyor arkadaşım.aklında bulunsun.evet cnm sepetide var .kızımın arabadaki bir resmini koyayım buraya belki faydası olur.
Alt 23.March 2010, 23:22
Güvenilir Üye

sağol canım. resmide bekliyorum. sanırım orda baby2go markada var. pierre carden önceliklerim arasında olacak. bir an önce alıp ilk sıcak havada gezmek istiyorum

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil