Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Şehirliler Dayanışması

Seçenekler Arama Stil
Alt 28.October 2009, 12:43
Suzi Dilara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Suzi Dilara Suzi Dilara isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart KAYSERİDE TÜP BEBEK TEDAVİSİ yaptıran ve yaptıracaklar buraya

Selam Hanımlar

Kayseri'de Tüp bebek tedavisine başlayanlar buraya tüm paylaşımlarınızı yazarsanız seviniriz.....

bilmediklerimizi soralım ;bilenler cevap versin paylaşalım bildiklerimizi

hatta elinde fazla ilaç olup süresi dolmayan ilaçları ihtiyacı olanlara verebiliriz
Alt 30.October 2009, 12:43
Suzi Dilara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Suzi Dilara Suzi Dilara isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

tedavisini yaptıran yok mu burda hiç.....

ben Tıp fakültesinde 1 başlangıç yapmıştım mayıs ayıydı sonra Haziranda iğnelere geçtim Lucrin ve Gonal-f kullandım
herşey yolundayken birden E2 düzeyi fırladı ve Dr kesti iğneleri
yumurtalar iyi durumdaydılar ama devam edemedik OHSS den korktuk

şimdi dinlenme süresini atlattım yeniden deniyeceğim
inşallah bu sefer bi aksilik olmaz
Alt 30.October 2009, 13:39
Honest Honest isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

Kayseri SEVGİ Hastanesi Tüp Bebek merkezi'nin çok iyi olduğunu duymuştum, hatta uzak olmasa orada deneyebilirdim, araştır istersen...
Alt 30.October 2009, 15:13
eflak2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eflak2 eflak2 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

inşallah güzel gelişmelerinizi duyarız arkadaşlar.tedavilerinizde bol şans diliyorum..
Alt 31.October 2009, 21:16
songena songena isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

merhaba arkadaşlar.ben ilk tüp bebek denememi Ankarada anatolyada yaptırmıştım ama kayseride fatültede doktor takip etti.hayatımın en kötü günleriydi.doktorum hiç ilgilenmedi tedavimin son günlerinde tatile çıktı.iğnelerimin dozları takiplerim çok düzensiz oldu anlıycanız.28 yumurtadan 2 tanesi olgun çıktı bunlardanda bitanesi 4 hücreli döllendi.o da tutmadı zaten .sonra 2 laporoskopi 2 aşılama oldum onlarda negatif.şimdi 2 tüp bebek denememi yapcam ama ilkten canım o kadar yandıki şimdi dr.seçiminde çok kararsızım.tektende Nurettin türktekini düşünüyorum.takibi o yapıyo ankara genartta işlemler yapılıyo.suzi dilaracm senin doktorun kimdi .
arkadaşlar şimdi napmalıyım sizce çok kararsızım hastalığımda başlamak üzere yardım edin lütfennnnnnn
Alt 1.November 2009, 12:27
semmm semmm isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

yazmadan geçemedim.kayseride fakültede bir profla başımdan geçenleri anlatayım size.ilk gittiğimizde açıklanamayan infertilite teşhisi koydu bize ve 3 kere ilaçla yumurta takibi yaptı.olmayınca aşılamaya geçtik ikinci aşılamada hamile kaldım fakat düşük yaptım. bu arada benim adetler acayip düzensizleşti fakat doktorum sürekli sorun değil sizi bebek sahibi yapıcaz diyordu. derken pko olduğumu ama sınırda olduğunu ultrasonda gözükmediğini kilo alırsam pkoya kayabileceğimi söyledi.3 tane aşılama sonrası tüp bebeğe geçtik. çok düşük dozda iğne vurulmama rağmen ohss oldum ve yaklaşık 50 tane yumurtam oldu tedavi iptal edildi.yinede doktoruma kusur bulmadım ilk deneme olabilir dedim.2 ay sonra yine başladık tedaviye daha düşük doz ilaçla ve bu seferde 40 tane yumurtam oldu e2 acayip yükselmeye başladı doktorum yine iptal dedi okadar hormon alıyosun ve tedavi iptal oluyo ağladım sızladım sonunda doktorum toplayalım yumurtaları dedi ve e2 fazla yükselmesin diye daha tam olgunlaşmadan yumurtaları topladı tabi sonuç negatif. yani 2 tüp bebekte fiyaskoyla sonuçlandı.3 yumurta takibi 3 aşılama ve 2 tüp bebek sonrası sonunda doktor değiştirmeye karar verdim ve ankarada bir profa gittim.bana yumurtalıklarımın kist dolu olduğunu pkonun acayip ileri seviyede olduğunu söyleyince tabi şok oldum.iki prof ve teşhisleri arasında dağlar kadar fark vardı.ayrıca zayıf olmamda ohss riskini arttırıyomuş tüp bebek yaparsak yine ohss olacağını yumurtaların kalitesiz olacağını hamile kalsamda düşük yapma ihtimalinin artacağını söyledi.laparaskopi önerdi kabul ettik.yumurtalıklarımı temizledi ve sonraki ay kendiliğimden hamile kaldım şimdi 16 haftalık hamileyim.darısı tüm isteyenlere olsun inşallahhh...

Konu semmm tarafından (1.November 2009 Saat 12:30 ) değiştirilmiştir.
Alt 1.November 2009, 13:16
Çalışkan Üye

içimize umut serptin vallahi semmm.Artık dr.güvenemez oldum benimde gitmediğim dr.kalmadı hepsi farklı diyo.şaşırdım kaldım.fakültedeki dr.kimdi.sakıncası yoksa yazarmısın.ayrıca tebrik ederim Allah tamamına erdirsin hayırlısıyla kucağınada almayı nasip eder inşallah.
Alt 1.November 2009, 16:30
Honest Honest isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

Standart Kayseri Sevgi Hastanesi Tüp Bebek Merkezi

Arkadaşlar bu merkezi tanıyan var mı aranızda? Çok olumlu şeyler duymuştum, pozitif sonuç garantisi veriyorlarmış, kesin başarı sağlanamayacaksa asla tedaviye başlamıyorlarmış, çok yeni bir merkezmiş, şu ana kadar 10 kişi tedavi olmuş, 10'u da hamileymiş...Ben İstanbul'dayım sizler orada olduğunuz için merkezle ilgili bilginiz varsa paylaşmanızı rica ediyorum.
Alt 1.November 2009, 17:27
papatya38 papatya38 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

honest bende kayseriliyim bizim bi tanıdık sevgi hastanesinde tüp bebek yaptırdı ama sonuç negatif iyi bi hastane olabilir ama 10 da 10 hiç zannetmiyorum
Alt 1.November 2009, 21:12
Çalışkan Üye

arkadaşlar kayseri tüp bebek merkezi diye yeni bi yer açılmış duydunuzmu.internette araştırma yaparken gördüm

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil