Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Siz olsaydınız ne yapardınız?

Seçenekler Arama Stil
Alt 6.May 2010, 17:08
ozgul1426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ozgul1426 ozgul1426 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Anne olmak hayattaki her duygudan çok daha farklı ve inanılmaz güzel.Bende 6 aylık bir hamilelik dönemim oldu ve herşey gözüme bambaşka görünürdü.Malesef kucağıma alamadım ama bir gün onund aolacağına inanmak istiyorum.
Alt 30.August 2010, 11:14
eylul08 eylul08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

anne olamamak.....bunu düşünmek bile o kadar zor ki....çok çok umutlu olduğum zamanları geride bıraktım...sanmıştım ki evlendik ya isteyince hemen olacak...olmadı tabiki..kısa süren hamileliklerimde o duyguya tam inanamadan kayybettim bebeklerimi...yine içimde umut var eskisi kadar olmasa bile...
inşallah en kısa zamanda yaşarım bu duyguyu..anne baba olmak çok güzeldir eminim...bunun kıymetini bilmeyenlere çok acıyorum...
Alt 4.November 2010, 13:18
gizem_im - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
gizem_im gizem_im isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

Alt 8.November 2010, 17:53
özden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
özden özden isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

anne olamama duygusu ne büyük acıdır tarif edilemez sanki insanın yüreginde bitmeyen kor ateşi gibi yanar durur yüce mevlam tez zamanda evlat isteyen herkesin muradını versin inşşş
Alt 22.November 2010, 10:24
nalan nalan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
özden´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
anne olamama duygusu ne büyük acıdır tarif edilemez sanki insanın yüreginde bitmeyen kor ateşi gibi yanar durur yüce mevlam tez zamanda evlat isteyen herkesin muradını versin inşşş
ben de tüp bebekle hamile kalan biri olarak annelik öyle brşey ki onun için besleniyorsunuz onun için yatıp onun için kalkıyorsunuz beş aydır evdeyim hiçbir yere çıkmıyor sürekli uzanıyorum işimi bıraktım düşük tehlikem var kanamam oluyor ona bir şey olmasın diye hergün saatlerce ağlayarak dua ediyorum hafif bir haraketini hissedince dünyalar benim oluyor o zamn da mutluluktan ağlıyorum anlayacağınız ben hamileliğimi hep ağlayarak geçiriyorum allaha şükürler olsun bu fedakarlıkları hayatımda hiç kimse için yapmamaıştım çocuğum için yapıyorum dua edin allah bana bağışlasın ve olmayan herkese en yakın zamnda nasip etsin
Alt 22.November 2010, 11:15
mavibooncuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
mavibooncuk mavibooncuk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

canım inşşş bebeğin sana sıkı sıkı tutunsun...Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş... ilerde bu kötü günleri hatırlamıycaksın bile Allahın izniyle... Darısı benim ve tüm arkadaşlarımın başına inşallahhhhhhh....AMİN...
Alt 5.January 2011, 08:50
nilgün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nilgün nilgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

ayyyyyy nalancım yazını ılk goruyorum
allahım yar ve yardımcın olsun ınsallah
allahım yavrunu sana bagıslasın
bızede hayırlısıyla nasıp etsın ınsallah
Alt 18.January 2011, 01:29
puzzle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
puzzle puzzle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

her kadın "anne" olmak ister istemeyenler var mı bilmiyorum inanmak istemiyorum....
ister doğal yolla olsun ister tüp bebek ister donasyonla "anne" olabilmeyi başarmış tüm annelerin önünde saygıyla eğiliyorum.....bir kadın için en özel en güzel en kelimelerle tarif edilemeyecek bir duygudur "anne" olmak....bu kadar "anne" olmak isteyen ve bu yolda uzun yıllar harcamış büyük zoluklara göğüs germiş tüm anneleri ve anne adaylarını kutluyorum....Darısı "anne" olmak isteyipte henüz başaramamış ama yılmayan ve yılmayacak olan biz "anne" adaylarının başına.....
Alt 18.January 2011, 21:47
dileknaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
dileknaz dileknaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Anne kelimesi nekadar güzel bir kelime anne kelimesini duyabilmek için neler vermezdimki anneme anne derken acaba birgun banada annem diyen olacakmı inş olur
Alt 18.January 2011, 22:55
puzzle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
puzzle puzzle isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

inşallah olacak dilekcim

Bookmarks

Tag Ekle
anne, anne olma, annelik içgüdüsü, içgüdü

Seçenekler Arama
Stil