Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Siz olsaydınız ne yapardınız?

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.October 2017, 17:14
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Question Erken menepoz...

Selam kızlar.Arkadaşımda erken menopoz var. O 25 yaşındadır. Ne yapmak lazım bilmiyor çünkü gebe kalamıyor. İnsanlar ona yumurta donasyonunu yapmaya tavsiye ediyorlar fakat hala kararsız kalıyor. Ukrayna'ya tedavi görmek için gelmek ister.Bu kliniğin hakkında bilginiz varsa lütfen paylaşırmsınız ? Şindiden çok teşekkürler ...
Alt 24.October 2017, 14:43
Kaşgar Kaşgar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba, Hilal!
Foruma yeni üye oldum şimdi. Yorumunuzu okuduktan sonra hemen cevap vermek istedim. 39 yaındayım. Bende EKO artık üç başarısız denemesi vardı. Doktora sordum. Polikistik kistleri var sizde. Yumurta donasyonu yapmanız lazım dedi. Kıbrıs’taki tüp bebek merkezleri hakkında çok biliyorum ama orada tedavi görmek istemem çünkü ilk önce pahalı ikincisi de her analiz için ödemek te lazım. Bir tanıdığım biotexcom akliniğini tavsiye etti. Orada taşıyıcı annelik programındaydı ve yumurta donasyonuna da gelen de çok var. Uzun zaman düşünmedikçe biletleri aldım Kıev’e uçacağım Perşembe günü. Bu sebepten biraz merak ediyorum...öbür gün ne olacak bakarız...Size yazacam mutlaka tecrübem hakkında
Alt 6.November 2017, 15:18
Çaliskan Üye

Alıntı:
Kaşgar´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Hilal!
Foruma yeni üye oldum şimdi. Yorumunuzu okuduktan sonra hemen cevap vermek istedim. 39 yaındayım. Bende EKO artık üç başarısız denemesi vardı. Doktora sordum. Polikistik kistleri var sizde. Yumurta donasyonu yapmanız lazım dedi. Kıbrıs’taki tüp bebek merkezleri hakkında çok biliyorum ama orada tedavi görmek istemem çünkü ilk önce pahalı ikincisi de her analiz için ödemek te lazım. Bir tanıdığım biotexcom akliniğini tavsiye etti. Orada taşıyıcı annelik programındaydı ve yumurta donasyonuna da gelen de çok var. Uzun zaman düşünmedikçe biletleri aldım Kıev’e uçacağım Perşembe günü. Bu sebepten biraz merak ediyorum...öbür gün ne olacak bakarız...Size yazacam mutlaka tecrübem hakkında
Merhaba canım Allah kolaylık versin yollarda dikatli olun neyle gideceksiniz peki? Bilet parası ne kadar ? Nerden yolunuzu başlarsınız ?Hangi hizmetten faydalamak isterdiniz ? İyi ki konuma denk geldiniz verebileceğiniz bilgiler şimdiden ikimizden (arkadaşımda) çok teşekkür ederiz.Aslında biraz korkuyoruz bu tarz tedavilerden bide dinimize göre caiz olmadığı için hala tereddütteyiz ama ne olursa olsun sizden tercübenizi bekleriz.Eğer siz o teri beğenirseniz ve her şey başarılı geçerse belki bende arkadaşımı ikna edip yola çıkarlar eşiyle.Saygılar sevgiler dualarımız sizinle...
Alt 6.February 2018, 15:45
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba canım Allah kolaylık versin yollarda dikatli olun neyle gideceksiniz peki? Bilet parası ne kadar ? Nerden yolunuzu başlarsınız ?Hangi hizmetten faydalamak isterdiniz ? İyi ki konuma denk geldiniz verebileceğiniz bilgiler şimdiden ikimizden (arkadaşımda) çok teşekkür ederiz.Aslında biraz korkuyoruz bu tarz tedavilerden bide dinimize göre caiz olmadığı için hala tereddütteyiz ama ne olursa olsun sizden tercübenizi bekleriz.Eğer siz o teri beğenirseniz ve her şey başarılı geçerse belki bende arkadaşımı ikna edip yola çıkarlar eşiyle.Saygılar sevgiler dualarımız sizinle...
Söylediğinize katılıyorum, arkadaşım! Ben de Ukrayna'da tedavi gödüm. Biotexcom adlı klinikte.Orada yumurta donasyonu yaptrdım. İkinci denemeden gebe kaldım. İsterseniz daha ayrıntılı anlatabilirim size tecrübemi. Ben klinikle çok memnum oldum, hem doktorlar hem de yöneticim daha iyi oldu. Bende her şey iyice geçti.
Alt 18.February 2018, 14:27
Çaliskan Üye

İyi günler Sandra hanım.Konumuza denk geldiğiniz için teşekkür ederiz tercübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.Sizin sorununuz nedir acaba ? Neden donasyon gibi bir hizmet kullanmaya karar verdiniz ? Şu an kaçıncı haftadasınız? İnşallah her şey iyi olacak dualarımız sizinle! Bizde bu çocuk hasretimiz bitsin istiyoruz artık çok zor durumdayız ne yapacğımızı bilemiyoruz artık..Allah isteyen kimsenin kucapı boş bırakmasın...dönüşünüzü beklerim efendim.Ayrıca fıyatlar nedir bilebilirsek çok iyi olur.Görüşmek üzere Hoşça kalın..

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil