Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK DOKTORLARI SORULARINIZI YANITLIYOR > Azosperm Sorunları ve Kök Hücre Tedavileri bekleyenler

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.March 2013, 02:53
sibel toktas sibel toktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

evet canım allahın takdiri her kulunu bir şekilde sınav yapıyo bizi de böyle sınıyor emeklerimiz boşa çıkmaz inşallah bize göre sizin fsh iyıymiş bizım 50 lerde
Alt 27.March 2013, 03:16
sibel toktas sibel toktas isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

canım ben sana yazıyorum ama yazdgmı göremiyorum allah yardımcımız olsun senin yaş kaç benim sınıra yaklastı benim 29 tedavi uzayack bu seferde bendn dolayı bekliycez diye ödüm kopuyo
Alt 27.March 2013, 12:25
meleğim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
meleğim meleğim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

rabbım ol derse 40 yasındn sonrada olur benım yasım 23 daha ınsan ıster ıstemez teredt edıyo ama bu duyguuyu yasıckasak eger vaktı geldımı yasrız ınsalhh ugrascıaz caresını arıcaz
Alt 27.March 2013, 12:25
esen esen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart azosperm

kızlar merhaba bende yeni üye oldum bu siteye benimde eşimde zosprem varikosel v.s. çıktı doktorumuz nebidoya başlattı bizi sizden böyle bi ilaç kullanan varmı çok yanetkisi varmış aknser bile yazıo o denli yani : (
Allah hepmizin yardımcısı olsun
Alt 27.March 2013, 13:39
Yeni Üye

mrb canım doktorunz kım bukadr yan etkısı tehlıkeılı bı ılacı ıyıce arastrın ole baslaıyın yanı cocuk ıcın ugrasrken baska seylerı kaybetmek daha acı olur
Alt 7.April 2013, 01:26
kara kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Kızlar merhaba,
Özel dogal kurler ve bi takım destek ürünlerle bu sorunları aşan bir cok arkadaşım oldu. Lütfen inaçlı olun ve yılmayın. İsterseniz dogal kurler ve destek ürünlerleri sizlerle paylaşa bilirim.
Sevgi ve saygılarımla KARA
Alt 8.April 2013, 19:35
Yeni Üye

Alıntı:
kara´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kızlar merhaba,
Özel dogal kurler ve bi takım destek ürünlerle bu sorunları aşan bir cok arkadaşım oldu. Lütfen inaçlı olun ve yılmayın. İsterseniz dogal kurler ve destek ürünlerleri sizlerle paylaşa bilirim.
cok sevnırız paylasrsanız
Alt 10.April 2013, 00:50
kara kara isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Meleğimm selam tatlımm,
Özel kürlerimi yazıyorum tatlımm. bu kürlerin hepsi denendi ve sonuçlar çok başarılı.
1-erkek ve bayan da yumurta ve spermde sorun varsa;
-her sabah ac karnıda yarım çay bardağı keci boynozu içiyoruz.
-her sabah ac karnına 4-5 adet kuru incir yiyoruz.
2-bayanlarda hergün 1 kere arpa (tarlada yetişen) bir corba kasesi kadar bir öğünde kaynatıp suyu ile kaşıkla yiyoruz.
3-nar çekirdeği yağı alıp, günde 3 kere içtiğimiz caya veya suya 4-5 damla damlatıp içiyoruz.
4-balık yağı tüketiyoruz.
5-üzüm çekirdeğini toz haline getirip salatalara falan ekleyip kullanıyoruz.
6-erkeklerde sıkıntı varsa, bol bol maydonoz(selenyum) tüketiliyor.
7-Tedavi başlatıldıkdan sonra rahim içi kasılmalara neden olduğu için yumurta gelişimine başlamadan evvel yeşilik (maydonoz - roka - tere - dereotu) yemeyi bırakıyoruz.
8-ısırgan otu çayı içiyoruz.
Tüm bunlara başlamadan önce sigara ve alkol kullanmıyı bırakıyoruz. Düzenli bir hayat tarzı belirliyoruz. Fazla kilolarımızdan arınıyoruz. Sonra kendimize inanıyoruz. Sizleri cok seviyorumm ve her an yanınızda olmak istiyorummm
Not:
(Selenyum-balık yağı-ca/mag ve demir için Nutriway ürünlerini önere bilirim)

Alt 10.April 2013, 17:23
esen esen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
kara´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Meleğimm selam tatlımm,
Özel kürlerimi yazıyorum tatlımm. bu kürlerin hepsi denendi ve sonuçlar çok başarılı.
1-erkek ve bayan da yumurta ve spermde sorun varsa;
-her sabah ac karnıda yarım çay bardağı keci boynozu içiyoruz.
-her sabah ac karnına 4-5 adet kuru incir yiyoruz.
2-bayanlarda hergün 1 kere arpa (tarlada yetişen) bir corba kasesi kadar bir öğünde kaynatıp suyu ile kaşıkla yiyoruz.
3-nar çekirdeği yağı alıp, günde 3 kere içtiğimiz caya veya suya 4-5 damla damlatıp içiyoruz.
4-balık yağı tüketiyoruz.
5-üzüm çekirdeğini toz haline getirip salatalara falan ekleyip kullanıyoruz.
6-erkeklerde sıkıntı varsa, bol bol maydonoz(selenyum) tüketiliyor.
7-Tedavi başlatıldıkdan sonra rahim içi kasılmalara neden olduğu için yumurta gelişimine başlamadan evvel yeşilik (maydonoz - roka - tere - dereotu) yemeyi bırakıyoruz.
8-ısırgan otu çayı içiyoruz.
Tüm bunlara başlamadan önce sigara ve alkol kullanmıyı bırakıyoruz. Düzenli bir hayat tarzı belirliyoruz. Fazla kilolarımızdan arınıyoruz. Sonra kendimize inanıyoruz. Sizleri cok seviyorumm ve her an yanınızda olmak istiyorummm
Not:
(Selenyum-balık yağı-ca/mag ve demir için Nutriway ürünlerini önere bilirim)

çok teşekkür ederiz ama bizde fsh da yüksek keçi boynuzuda yükseltiomuş galiba o yüzden onu kullanmıyoruz yanılıyormyum

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil