Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.October 2017, 12:13
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Standart Ukrayna'ya ! =)

Merhaba kızlar adım Deniz, İstanbulda yaşıyorum ve 39 yaşındayım. Tecrübemi sizinle paylaşmak
istedim. Bende çikolata kisti rahatsızlığı vardı. Sağlığımı ve doğurganlığımı etkiliyordu ve bu beni kahrediyordu açıkçası.Ameliyat oldum ama Gebe kalmayı 3 yıl boyunca denedim fakat hiç bi fayda gözükmüyordu. Doktorlara gittik hamile kalma oranı çok düşük olduğunu onlar da belirttiyorlardı. Eşimle araştırdık ve en sonunda taşıyıcı anne yardımıyla bebeğe sahip olabileceğimi anladık. Türkiye’de bu tarz prosedürleri
yasak olduğunu biliyorum fakat içimizde ki sesler bizi rahat bırakmıyordu denememiz gerekliydi kesinlikle.
Eşimle uzun bir süre daha düşündük. Sonunda Ukrayna’daki kliniği seçtik çünkü Çek cumh. kadar pahalı değil
ve çevirmen, araba, rehber, tıp eğitimi dadı ve çocuk
doktoru sağlanıyor. Bundan çok hoşumuza gitti. Kıbrıs
ile karşılaştırıldığında daha pahalı ama pozitif sonuç en mühim olanı. birkaç tanıdığım bana Kievdeki ..... adlı kliniği tavsiye ettiler çünkü çok
kaliteli ve hesaplı tedavi bahsettiğim yerde. Personel mükemmelmiş ama açıkçası Ukraynayı pek beğenmiyorum çünkü çok kalabalık ve soğuk. Önümüzdeki hafta sürece başlıyoruz ve çok heyecanlıyız. Donör anneyi seçtik çok akıllı ve iyi bir kız. Bu klinik çok titiz çalışıyor ve ilgililer. Gelişmelerden haberleri edeceğim.Görüşmek üzere

Konu Hilal Yılmaz tarafından (23.October 2017 Saat 12:01 ) değiştirilmiştir.
Alt 20.October 2017, 14:13
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Merhaba, Hilal!
Hikayenizi okurken aniden yazmaya başladım) Ben de Ukrayna'da tedavi gördüm. Yumurta donasyonu programına oraya gittim çünkü birkaç başarısız tüp bebek girişimden sonra polikistik over sendromunın bende olduğunu bildim...Siz hangi klinikteydiniz acaba? . Biotexcom adlı tıbb üreme merkezindeydim. Kliniği pek çok beğendim. Ukrayna’ya aşık oldum. Çok güzel bir ülke! Avrupa gibidir... her yerde güzellik var. Tek beğenmediğim şey oradaki yollardır çünkü hiçkimse onları onarmıyor maalesef. Biotexcom’daki doktorlar bebeği sahip olmak bana yardım ettiler. Onları çok teşekkür ediyorum gerçekten!
Alt 23.October 2017, 11:28
Çaliskan Üye

Smile

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Hilal!
Hikayenizi okurken aniden yazmaya başladım) Ben de Ukrayna'da tedavi gördüm. Yumurta donasyonu programına oraya gittim çünkü birkaç başarısız tüp bebek girişimden sonra polikistik over sendromunın bende olduğunu bildim...Siz hangi klinikteydiniz acaba? . Biotexcom adlı tıbb üreme merkezindeydim. Kliniği pek çok beğendim. Ukrayna’ya aşık oldum. Çok güzel bir ülke! Avrupa gibidir... her yerde güzellik var. Tek beğenmediğim şey oradaki yollardır çünkü hiçkimse onları onarmıyor maalesef. Biotexcom’daki doktorlar bebeği sahip olmak bana yardım ettiler. Onları çok teşekkür ediyorum gerçekten!

Selam canım cevabınız ve desteğiniz için tşkler hiç öyle bi tepkisi beklemedim açıkçası Allah hepinizde Razı olsun =) Evet Sandracım klinik BioTexCom adlı olarak hizmet veriliyor ilk baştan ismini yazmadım reklam gibi sayılmazsın diye ama hepimiz böyle bi sohbet başladıysak artık açık söylemeye de gerek vardır sonuçta yardıma ihtıyaç bayanlar da bu yeri bilsin isterdim.. Cuma günü için bilet almıştık kızlar.İstanbul'dan Oraya kadar 2 kişilik 1.050 tl ödedik cumartesi orda oluruz inşallah.Bu hafta gerekli anazlizleri toplamaktayız Doktorumuz söylediği gibi.Cuma günü her şey hazır olunca akşam yola çıkcas çok heyecanlıyım kızlar nolur bizim için dua edin Allah bütün nazarlardan sizi saklasın inşallah...Oraya gelince bütün tedavi süreci size yazarım buraya SöZzZz =))))
Alt 1.November 2017, 15:25
Ankara Ankara isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Hilal!
Merhaba, Sandra hanım! Bende yıllardır hamile kalamıyorum yaşım kırk ve eşimle mucadele etmekten yolulduk zaten üç kez tüp bebeği denedik fakat tutmuyordu iki kere devlet hastanesinde yaptık dört sene önce,en son istanbul'da bahçecide denedik ama bir fayda çıkmadı çabalarımızdan.Daha önce yumurta donasyon gibi bir prosedür var diye duymuştum ama detaylarına tam derin girmiyordum çünkü korkuyodum açıkçası bu tarz şeylerden.Şimdi ise çaresi bulamayınca buna kabul etmek hazırım.Benimle daha detaylı bu konuyla ilgili bilgileri paylaşırmsnz lütfen? Nasıl bir klinikmiş bu? Türkçeyi bilen var mı orda ? Doktor kimdir ? İletişime nasıl geçebilirim onunla? Yardımınız için çok teşekkürler!
Alt 6.November 2017, 16:08
Kidemli Üye

Alıntı:
Ankara´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Sandra hanım! Bende yıllardır hamile kalamıyorum yaşım kırk ve eşimle mucadele etmekten yolulduk zaten üç kez tüp bebeği denedik fakat tutmuyordu iki kere devlet hastanesinde yaptık dört sene önce,en son istanbul'da bahçecide denedik ama bir fayda çıkmadı çabalarımızdan.Daha önce yumurta donasyon gibi bir prosedür var diye duymuştum ama detaylarına tam derin girmiyordum çünkü korkuyodum açıkçası bu tarz şeylerden.Şimdi ise çaresi bulamayınca buna kabul etmek hazırım.Benimle daha detaylı bu konuyla ilgili bilgileri paylaşırmsnz lütfen? Nasıl bir klinikmiş bu? Türkçeyi bilen var mı orda ? Doktor kimdir ? İletişime nasıl geçebilirim onunla? Yardımınız için çok teşekkürler!
Merhaba, arkadaşım!
BioTexCom adlı bu kliniktir. Her şey onun hakkında buraya girip görebilirsiniz: http://biotexcom.tr Burada da hep telefonlar ve e-posta var.
Ben oradayım şimdi. Burada Türkçe tercümanları bana karşılaştılar. Onlarla ilk önce telefonla bağladım, konuştum. Doktorumun ismi Mozgovaya Elena. Onun iyi mi kçtü mü uzman olduğunu bilmiyorum çünkü biz dün eşimle geldik)
Alt 20.November 2017, 16:49
Çaliskan Üye

Alıntı:
Ankara´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bahçeci'de bende denemiştim 2kere benim de tutmadı ve bende Ukrayna'ya gitmeyi düşünüyorum.Ama önceden daha ayrıntılı garanti paketinin hakkında bilgi almak isterdim çünkü onu seçmeye düşünüyoruz eşimle.Allah sizin de yardımcınız olsun inşallah sizde pozitif sonucunuzu alırsınız bir gün.
Alt 4.December 2017, 11:49
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bahçeci'de bende denemiştim 2kere benim de tutmadı ve bende Ukrayna'ya gitmeyi düşünüyorum.Ama önceden daha ayrıntılı garanti paketinin hakkında bilgi almak isterdim çünkü onu seçmeye düşünüyoruz eşimle.Allah sizin de yardımcınız olsun inşallah sizde pozitif sonucunuzu alırsınız bir gün.
Güzel paylaşımınız için çok teşekkür ederim, canım!
Bazı arkadaşlarımda rahimle problem var ve durumlarında sadece taşıyıcı annelik programı yardım edebilir maalesef. Bu nedenle size sonsuz bir teşekkürler! BioTexCom hakkında ayrıntılıca anlattınız bana... Ben şimdi kadınlara yardım edebilecem...
Daha bir kez teşekkür ediyorum size!
Alt 20.October 2017, 16:52
Abide Abide isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Türkler Ukrayna'ya vizesiz seyahat edebilirler. Mesela ben oraya tedavi için Biotexcom adlı tibb üreme merkezine kocamla İstanbul’dan geldim. Hiç problem yokmuş. Buna da çok sevindim...yumurta donasyonu programı için geldik...bundan sonra Türkiye’ye başarıyla döndük. Bebeğimizle döndük) Bundan sonra Kiev'e gerçekten aşık oldum)
Alt 23.October 2017, 12:49
Çaliskan Üye

Lightbulb

Alıntı:
Abide´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Türkler Ukrayna'ya vizesiz seyahat edebilirler. Mesela ben oraya tedavi için Biotexcom adlı tibb üreme merkezine kocamla İstanbul’dan geldim. Hiç problem yokmuş. Buna da çok sevindim...yumurta donasyonu programı için geldik...bundan sonra Türkiye’ye başarıyla döndük. Bebeğimizle döndük) Bundan sonra Kiev'e gerçekten aşık oldum)
Merhaba Abidecim ! Siz de mi ordaydınız ? ayy çok sevindim bide başarılı geçmiş anladığım kadarıyla maşallah size ))) Bebeğiniz sağlıklı hayırlı büyüsün inşallah...Bizde cuma günü yola çıkcas daha önce diğer arkadaşıma yazdığım gibi.Doktorumuzla 'Çift pakete' anlaştık bizde yani Garantili iki girişim içerilir ve oraya geldiğimizde anlaşmamızı imzalarız artık.İnşallah başarılı olur bizim için kızlar size de tekrar tşk etmek istiyorum önerileriniz ve tavsiyeleriniz için Allah isteyen kimsenin kucağı boş bırakmasın..
Alt 23.October 2017, 12:35
Gonça Gonça isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Herkese selamlar!
Afton’dan yazıyorum. Kadın forum’u okuyup size yazmaya karar verdim, kızlar. 35 yaşındayım. 5 yıldır evliyim zaten. Eşimle küçük bebek olsun istiyoruz ama polikistik kistlerimden dolayı mümkün olmuyor maalesef. Ne yapacağımızı uzun zamandır düşünüyorduk. Bunun dışında yüp bebek 2 girişimi başarısız oldu. Bundan sonra bir yıldır hiçbir şey yapmayıp Allah nasip ederse diye düşünüyorduk...fakat gebellik hakkında hep düşünmüşümdü...Bundan sonra tüp bebek daha bir girişimiydi ve yine de başarısızdı. O anda gebellik testindeki negatifi görğüken inanmadım ben...eşimle Afyon’da tanış bir jinekolog’a gittik ve benim sağlık problerimden dolayı hamile olmayabildiğimi bildim. Çok üzüldüm. Zamanla yumurta donasyonu hakkında bilip çeşitli tüp bebek merkezlerini incelenirken hiçkimsenin yumurta donasyonu Türkiye’de yapmadıklarını da bildim...Kıbrıs’a kendileri hastaları gönderirler çünkü sadece orada bu yasak değil. Fiyatlar yüksektir orada. Biotexcom hakkında yazıyorsunuz, kızlar..mesajlarınızı görüp hemen yazmak istedim. Biotexcom kliniği çok popülerdir ve Avrupa ya da Kıbrıs’a göre daha hesaplıymış bence. Biotexcom’da Mozgovaya Elena Mihaylovna’da tedavi görüyordum. Çok iyi bir uzmandır o, gerçekten. Bana prosedür hakkında anlatırken en zor sorumlarıma hemen cevap verdi. Allah beğışlasın! Hamileyim gerçi 6 haftalık, kızlar!

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil