Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Açık Kürsü

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.October 2012, 00:20
alarahan alarahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Alıntı:
fidelgunes´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yok benim degerim coook yüksekti 54 lere cıkmıştı sıkıntı basmalar depresyon vs ile gitmiştim tsh bakıldıki tsh 54 lerde sonra düştü ama ilac almazsam tabi fırlıyor haşimotoluyum ant tipomu ne o 100 cıkmıştı doktor pozitif demişti antikorun haşimotolusun dedi yani bende haşimoto hipoluyum demekki fakat bende şimdiye kadar kiloyla ilgili sıkıntım yoktu ama şimdi sanki belim kalınlaşıyo 53 kg şaunda zayıf sayılırım ama belimde başladı yaglanma yumurta rezervim tavuk gibiyim bentüp bebeklerde 27 ,17 gibi yumurtalar cıkıyoama tabi şimdi adetlerim azaldı bu tedavimde ne yasarım bilmiyorum adetlerim 2 gün oluyor
Fidel, ben öğrendiğimden beri ilacı hiç kesmedim. İlacını düzenli kullan. Aynen bel çevresi kalınlaşıyor. Zayıf olman güzel. Ne çok yumurtan varmış, polikistik over durumun mu var?
Alt 19.October 2012, 00:22
Çal??kan Üye

Alıntı:
dilek82´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
pıhtılaşma testimi aldım daha dr göstrermedimhepsi normal fakat 1 tanesi şöylşe
MTHFR-A1298 C MUT ANALİZİ: HETEROZİGOT 1298 AC BU NEDEMEK bendedemi pıhtılaşma sorunu var acaba
Evet, dilek senin de pıhtılaşma sorunun var. Sen de folik ve coraspirin kullanmaya başla, gebe kalınca da dr.un iğne verir herhalde. Dr.lar bu konuda farklı düşünüyorlar ama...
Alt 19.October 2012, 11:43
fidelgunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fidelgunes fidelgunes isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

alarahan yok pko degilim bende hep öyle düşündüm ama protokol farkı olabilir uzunda daha az yumurta cıkarıyorum kısada daha cok femeralıda daha fazla farklı bünyem galiba bende ilac kulanmaya devam ediyorum ama folic başladım geri bıraktım akşamarı alıyorum uykumu kacırıyor diye düşünüyorum sabahda tsh için ilac aldıgımdan folici akşam alıyodum bakalım bi su bayram gecsin tam bi başlamak lazım
Alt 20.October 2012, 22:49
Çal??kan Üye

Alıntı:
fidelgunes´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
alarahan yok pko degilim bende hep öyle düşündüm ama protokol farkı olabilir uzunda daha az yumurta cıkarıyorum kısada daha cok femeralıda daha fazla farklı bünyem galiba bende ilac kulanmaya devam ediyorum ama folic başladım geri bıraktım akşamarı alıyorum uykumu kacırıyor diye düşünüyorum sabahda tsh için ilac aldıgımdan folici akşam alıyodum bakalım bi su bayram gecsin tam bi başlamak lazım
Yumurtanın çok olması güzel, şansın artar, kaliteleri de iyi olursa süper.
Alt 10.November 2012, 22:42
Çal??kan Üye

MBKaya, nerelerdesin? İstanbul'a geldin mi, tedaviye başladın mı?
Alt 27.November 2012, 20:55
aysemm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
aysemm aysemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

DEFALARCA TÜP BEBEK DENEDİK ( EŞİMDE SPERM SORUNU VAR DÖLLEME DE OLMAMAYA BAŞLADI TRANSFER İPTAL EDİLİYORDU) BANA GENETİK TESTLER HİÇ BAKILMAMIŞTI VE YENİ YAPTIRDIM SONUCUM :
faktör v :G6191A HOMOZİGOT
MTFHR:C677T HETEROZİGOT
MTFHR A1298C : HETEROZİGOT YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
Alt 28.November 2012, 15:17
dilek82 dilek82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

sendede anladıgım kadarıyla pıhtı var benim hepsi norml sadece MTHR 1298 C oln heteroziğot öyle olmasına ragmen cleaxan kullanacagım hakkımızd hayırlısı ben başladım tüp bebege bakalım perşembe belli olacak kç gün sonra yumurta toplanacagı üzümüze gülsün artık yaşamsavaşımız 5. denememiz olack hepsinde hamile kalmama ragmen kucagıma alamadımbi türlü artık on olsun istiyorum .
Alt 28.November 2012, 15:30
kedi7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kedi7 kedi7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

dilek druna danis sakincasi yoksa senin sagligin acisindan praxafarindi sanirim kan sulandrici ignekulllan sonucu alana dek...ben be tedavimde ilk kez kullandim ama iste degisik baska seylerde yapildi ney iyi geldi yada vakit zamanmi nedeyim bilemiyrumki..:?
Alt 29.November 2012, 22:37
Çal??kan Üye

kedicim, minişler 5 aylık oldular demek Ne güzel canım yaaa, inşallah darısı bizlere olur.
Alt 29.November 2012, 22:40
Çal??kan Üye

Alıntı:
dilek82´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
sendede anladıgım kadarıyla pıhtı var benim hepsi norml sadece MTHR 1298 C oln heteroziğot öyle olmasına ragmen cleaxan kullanacagım hakkımızd hayırlısı ben başladım tüp bebege bakalım perşembe belli olacak kç gün sonra yumurta toplanacagı üzümüze gülsün artık yaşamsavaşımız 5. denememiz olack hepsinde hamile kalmama ragmen kucagıma alamadımbi türlü artık on olsun istiyorum .
dilek, belki gebelik öncesi de kan sulandırıcı kullansan kendiliğinden olacak. Canım, öğrenmiş olman güzel bundan sonra inşallah düşük yaşamayacaksın. Benimde bir boş, iki de 7. haftanın sonunda kalp atışı durup sonlandırılan gebeliğim oldu. Normal düşüklerde kanıyor ve düşüyor. Pıhtılaşma sorunu olanların düşüklerine bakıyorum, kendiliğinden düşmüyor, kürtajla alınıyor. Benim de hep öyle oldu. Senin nasıl oldu düşüklerin?

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil