Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Açık Kürsü

Seçenekler Arama Stil
Alt 1.November 2012, 20:22
fidelgunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fidelgunes fidelgunes isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

ya yok suclama bence zayıf oluncada dgeişmiyo dedigimiz gibi ben bu ara yine hayıta taktım yesemmi yemesemmi belki normal kalırmıyım hamilebakarsın nebilim olurmu olur adetlerim cogalır belki
Alt 1.November 2012, 23:34
alarahan alarahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

fidel, şu soğan ve incir kürünü yapsana. Soğan kürü sanki rahmi temizliyor, adet günleri uzuyor.
Alt 2.November 2012, 22:49
Çal??kan Üye

ya inciri teadvide yapıyorumda sogan rahim duvarını inceltiyo diye duyuyorum ouüzden korkuyorum benim zar zor 7.5 oluyor kürtajlardan sonra inceydi hep denesemmi acaba su tedaviye başlmadan sanki hersey kulanasım varhayıt kulanayım balla karıştırıp yemek istiyorum hayotı içemiyorum ama bari ögütüp azar azar yutayım diyorum sence ne önerirsin başka senin adetler nasıldı
Alt 4.November 2012, 03:05
Çal??kan Üye

Alıntı:
fidelgunes´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ya inciri teadvide yapıyorumda sogan rahim duvarını inceltiyo diye duyuyorum ouüzden korkuyorum benim zar zor 7.5 oluyor kürtajlardan sonra inceydi hep denesemmi acaba su tedaviye başlmadan sanki hersey kulanasım varhayıt kulanayım balla karıştırıp yemek istiyorum hayotı içemiyorum ama bari ögütüp azar azar yutayım diyorum sence ne önerirsin başka senin adetler nasıldı
"Kelin merhemi olsa ..." durumundayım. Yıllarca herşeyi denedim, 2000 yılından bu yana sanki bir asır gibi. Hep hezimet hep hezimet. Olacaksa oluyor, ayrıca bizim troid bu otlardan da olumsuz etkileniyor olabilir. Ne bileyim hangisi doğu hangisi yanlış. Benim adetler bir dönem 2 yada 3 gün sürüyordu, şimdi nispeten uzadı. Kapanış mı yapacak anlamıyorum.

Bu sitenin adını yazarken bile içim burkuldu. Yıllardır çocuk istiyorum, sonuç: ...

Bugün sanırım çok depresifim fidel. Allah hepimizin yardımcısı olsun.
Alt 4.November 2012, 13:50
Çal??kan Üye

evet ara ara hepimiz bu durumu yasıyoruz ama napalım nasip bende su ara cıkmazdamıyım tedaviye giricem onun stresimi zorluyorum kendimi herseye onu içiyim bunu yapayım ama yapamıyorumönceden bir tedavi olumsuz oldumu hemen öbürü için ya para biriktiri yad param varsa merkez arastırıdım hemen ama şimdi hiççç biri için mutlu degilim ne gariptirki sonuc olumlu olursa o bile korkutuyo beni dogurabilirmiyim yapabilirmiyim anlamadım yani bizi böyle yapan bunca cektigimiz sıkıntı
Alt 7.November 2012, 14:59
Picardi Picardi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba,
Cok uzun zamandır bu siteye girmemiştim.hikayemi kısaca ozetlemek istiyorum .2004yılında evlendim,2006'da bebek istemeye basladık,bir yıl boyunca olmayınca yapılan tetkikler sonucu bende haşimato,2adet cikolata kisti,eşimin sperm sayısında yetersizlik(12 milyon kadardı)hızı azdı,morfolojisi de yuzde 2 idi.butun bunlar sonucu aşılama ile bile sansımızın az oldugu direk tup bebek denememiz soylendi,3 tane basarısız tup bebej denemesi ve 1adet yarım kalan tup bebek denemesi aşılamaya donustu zira yumurtalarım yeterince gelişmemişti,neticede 1basarısız asılama 3tane de basarısız tup bebek deneyimi gecirdikten sonra ki,tum bu deneyimleri 1yıl içerisinde yasadım.maddi manevi o kadar yıpranmıştık ki hiç bi deneme girişinde buşunmadık 3yıl boyunca.2011 yılının sonunda hiç beklemediğim bir donemde,doğal yolla hamile kaldım,simdi Allah'a binlerce kere sukurler olsun oğlum 2,5 aylık oldu.
Hiçbir zaman umudunuzu yitirmeyin .inşallah en kısa zamanda hepiniz evlatlarınza kavusursunuz.
Sevgiler...
Alt 8.November 2012, 23:00
Çal??kan Üye

Picardi, ne güzel bir gelişme olmuş. Tebrik ederim, allah bağışlasın. Darısı bizlerin başına. Allahtan ümit kesilmez ama 12 senedir aynı noktada uğraşıp durunca umut falan kalmıyor.
Alt 10.November 2012, 23:00
Çal??kan Üye

Haşimatolu arkadaşlar bu yazıyı okumanızı tavsiye ederim. Aşağıdaki linke bakınız.

Haşimoto ve gluten hassasiyeti / gluten alerjisi | Pratik Anne
Alt 12.November 2012, 12:21
Çal??kan Üye

picardi tebrik ederim seni cok sevindim. alarahan okudum teşekkürler sanada biraz uzka duralım bakalım yaşam kalitemiz artıcakmı ben kefir içiyorum mayası var bende kesinlikle haşimotolu tirotli olan bence içmeli en büyük rahatlık onda arastır istersen. bu arada benim gecen sen hatırlarmısın bilmiyorum seninle bu konuyu konuşmuştuk benim vicudumda segermeler oluyordu carpıntılarım oluyordu piskolojim cok bozulmuştu kalp doktoruna gitmiştim o tiroitden oluyor carpıntın segermelerinde piskolojik demişti fakat ben tüp ebbek öncesi tahlilerimi yaptırdum birkacgün önce benim magnezyum eksikligim cıktı ve bütün segermelerim panigim ondanmış ailehekimin buldu 3 ay kulancakmışım bu ilacı ve tirotlilerde olurmuş sizde bir baktırın isterseniz şimdi hiç bi tarafımda segerme yok karıncalanma yok
Alt 12.November 2012, 21:57
Çal??kan Üye

fidel, bir süredir bende kefir içiyorum. Durduk yere bazen benim de çarpıntım oluyor. Magnezyum için hangi ilacı kullanıyorsun?
Ama bu glutenden yoksun beslenmek sanırım antikorları da törpüleyecek. MBKaya da bundan bahsetmişti. Yurtdışında haşimato ve gluten konusunda araştırma çok ama ülkemizde yok. Bir süre denemek istiyorum, glütenszi yaşamayı. Ekmek yediğimde inanılmaz şişiyorum, bir dilimi bile yetiyor.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil