Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 8.May 2012, 19:22
alarahan alarahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Standart Ankara Koza (Maya) da tedavi olanlar

Bugünlerde Koza'da tedavi olan var mı?
Alt 23.May 2012, 00:25
alarahan alarahan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Hiç cevap gelmemiş. Kimse oraya gitmiyor mu?
Alt 4.December 2017, 12:18
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Merhaba, arkadaşlar!
Konunuzu görüp tedavi gördüğüm merkez hakkında anlatmak istedim. BioTexCom kliniğinde yumurta donasyonu yaptırıyorum ve başka konularda söylediğim gibi Kiev'e transfer için geldim, arkadaşlar. Çok güzel bir şehir Kiev'dir! Ben de çok memnum oluyorum! Kiev'i eşimle tatil günlerinde gezdik. İzlenimler harika!
bu kez söylediğim gibi transfer için oluyoruz burada...Doktorla karşılaştık zaten. Ben de çok memnum
Alt 26.December 2017, 17:22
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Selam..Bu merkezden duymadım maalese..fazla ünlü olmadığı için belki insanların haberi yok ondan ..bilemedim ama sizinle tercübemi paylaşırım isterseniz belki faydalı çıkar diye düşünmüştüm.Ben tedavimi İstanbul'da bahçeci'de gördüm.1girişim başarısızdı faka 2ci girişimden hamile kaldım çok şükür kuzucum 1 yaşında.Sizi orayı tavsiye ederdim.Yaşınız kaç bu arada ? Yumurtalarınız ne durumda?
Alt 10.January 2018, 14:40
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam..Bu merkezden duymadım maalese..fazla ünlü olmadığı için belki insanların haberi yok ondan ..bilemedim ama sizinle tercübemi paylaşırım isterseniz belki faydalı çıkar diye düşünmüştüm.Ben tedavimi İstanbul'da bahçeci'de gördüm.1girişim başarısızdı faka 2ci girişimden hamile kaldım çok şükür kuzucum 1 yaşında.Sizi orayı tavsiye ederdim.Yaşınız kaç bu arada ? Yumurtalarınız ne durumda?
Merhaba, canım! Nasılsınız?
Uzun zamana kadar foruma girmiyordum. Kusura bakmayın!
Önce Yeni yıl kutlu olsun, canım! Allah bütün isteklerinizi gerçekleştirsin, arkadaşım!
Sizin için çok sevinirim. Allah yardımcınız olsun, arkadaşım!
Bende biraz başka bir durum var yani bende polikistikoverim var. Tedavi ediyorum şimdi. Bu nedenle sade bir tüp bebek yaptıramam. Yardım edemez hiç. Anne olmak için sadece yumurta donasyonu yaptırmalıyım, maalesef. Bu nedenle BioTexCom kliniğine başvurdum. Bir girişimde düşük oldu. Başarısızdı. Ama ikinci girişim başarılıdı. Transferim kolay geçti. Sonra da gebellik testi yaptırdım ve benim hamile olduğumu bildim.Eşimle çok mutluyduk o anda) Şimdi doğum için hazırlıyorum.
Yazdığınız için teşekkür ederim! Bana merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Belki de yardım edebilirim size.
Saygılar!
Alt 14.February 2018, 11:50
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, canım! Nasılsınız?
Uzun zamana kadar foruma girmiyordum. Kusura bakmayın!
Önce Yeni yıl kutlu olsun, canım! Allah bütün isteklerinizi gerçekleştirsin, arkadaşım!
Sizin için çok sevinirim. Allah yardımcınız olsun, arkadaşım!
Bende biraz başka bir durum var yani bende polikistikoverim var. Tedavi ediyorum şimdi. Bu nedenle sade bir tüp bebek yaptıramam. Yardım edemez hiç. Anne olmak için sadece yumurta donasyonu yaptırmalıyım, maalesef. Bu nedenle BioTexCom kliniğine başvurdum. Bir girişimde düşük oldu. Başarısızdı. Ama ikinci girişim başarılıdı. Transferim kolay geçti. Sonra da gebellik testi yaptırdım ve benim hamile olduğumu bildim.Eşimle çok mutluyduk o anda) Şimdi doğum için hazırlıyorum.
Yazdığınız için teşekkür ederim! Bana merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Belki de yardım edebilirim size.
Saygılar!
Sandra hanım!
Söylediğiniz tüp bebek merkezinde taşıyıcı annelik programları için fiyatlar çok mu yüksek, biliyor musunuz? Sitelerinde bulamam hiç. size sormak istedim. yardımınıza çok sevinirim, canım! cevabınızı bekleyeceğim.
Alt 14.February 2018, 16:12
Kidemli Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Sandra hanım!
Söylediğiniz tüp bebek merkezinde taşıyıcı annelik programları için fiyatlar çok mu yüksek, biliyor musunuz? Sitelerinde bulamam hiç. size sormak istedim. yardımınıza çok sevinirim, canım! cevabınızı bekleyeceğim.
Merhaba, arkadaşım!
Ben size BioTexCom'daki taşıyıcı annelik fiyatları hakkında kesinlikle söylemem. Duyduğum kadarıyla 40000 fln euro en ucuz programın fiyatı ama siz yöneticiyle konuşursanız daha iyi olur. Sitede telefon numarasını var. Onu arayıp sorun, arkadaşım. Allah yardımcınız olsun!
Alt 26.February 2018, 12:35
Yeni Üye

Alıntı:
Merhaba, arkadaşım!
Ben size BioTexCom'daki taşıyıcı annelik fiyatları hakkında kesinlikle söylemem. Duyduğum kadarıyla 40000 fln euro en ucuz programın fiyatı ama siz yöneticiyle konuşursanız daha iyi olur. Sitede telefon numarasını var. Onu arayıp sorun, arkadaşım. Allah yardımcınız olsun!
Merhaba, Sandra hanım!
Yardımınız için çok sağol, arkadaşım! Benim size daha bir sorum olucak. Taşıyıcı annelik programlarının fiyatına ilaçlar ve tahliler giriyor mu, bilir misiniz? Yoksa bu için ayrı ödemeliyim?
Alt 27.February 2018, 10:41
Kidemli Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Sandra hanım!
Yardımınız için çok sağol, arkadaşım! Benim size daha bir sorum olucak. Taşıyıcı annelik programlarının fiyatına ilaçlar ve tahliler giriyor mu, bilir misiniz? Yoksa bu için ayrı ödemeliyim?
Merhaba, arkadaşım!
Evet, programların fiyatına her şey giriyor. Hem ilaçlar, hem de tahlillerdir.Ama programı başlamadan önce ek analizleri ve belgeleri kliniğin yöneticisine email üzerinden göndermelisiniz. Yani ben yumurta donasyonu yaptırdım orda. Bu nedenle terapist tarafından verilen sağlık raporu, IVF için kontrendikasyonları ve hastanın kronik hastalıkların yokluğunu teyit bilgi, transvajinal ultrasonu, meme ultrasonu, akciğer radyografisi ve seroloji testler gibi analizleri göndermek zorundaydım. Bu hep analizler sizin ülkenizde yaptırıyorsunuz.
Alt 6.March 2018, 11:41
Yeni Üye

Alıntı:
Merhaba, arkadaşım!
Evet, programların fiyatına her şey giriyor. Hem ilaçlar, hem de tahlillerdir.Ama programı başlamadan önce ek analizleri ve belgeleri kliniğin yöneticisine email üzerinden göndermelisiniz. Yani ben yumurta donasyonu yaptırdım orda. Bu nedenle terapist tarafından verilen sağlık raporu, IVF için kontrendikasyonları ve hastanın kronik hastalıkların yokluğunu teyit bilgi, transvajinal ultrasonu, meme ultrasonu, akciğer radyografisi ve seroloji testler gibi analizleri göndermek zorundaydım. Bu hep analizler sizin ülkenizde yaptırıyorsunuz.
Anladım. O zaman ben bu tahlilleri ve belgeleri email üzrinden mi doktora göndermeliyim? Yoksa ilk ziyeret zamanında mı göstermeliyim?
Daha bir sorum var size, Mirem hanım. Biotexcom'da donörlerin yaşı nedir, bilir misiniz?

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil