Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK DOKTORLARI SORULARINIZI YANITLIYOR > Tüp bebek uzmanları sorularınızı yanıtlıyor

Seçenekler Arama Stil
Alt 30.October 2017, 13:07
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Standart Transferden sonra alaturka tuvalet

Merhaba arkadalar . Yarin transferim var kimin duasi kabul olur bilinmez benim icinde Allah rizasi icin kalbinizden gecen en guzel dualari okurmusunuz Yarin elbette doktorumada sorucam ama tecrubeli arkadaslar yardımcı olur dye bide size sormak istedim bilenleriniz varsa transferden sonra alaturka tuvalet kullanilirmi kalcadan vurundugum progestan igne balon gbi sisti vurunmasamda hapin icsem olurmu asansor yok 3.katta oturuyorum merdiven ciksam bsy olurmu bunlari cok merak ediyorum dua edenlerdende etmeyendende Allah razi olsun.
Alt 30.October 2017, 14:20
Gonça Gonça isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba, cnm! Sizi Allah razı olsun! Hayatınızda her şey iyi olacağını umarım...Benim arkadaşım da bebek ister. Ukrayna'ya şimdi gelmesi üzeredir. Biotex adlı kliniğinde tedavi görecek. Çok heyecanlıyor)
Alt 30.October 2017, 16:01
Çaliskan Üye

Alıntı:
Gonça´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, cnm! Sizi Allah razı olsun! Hayatınızda her şey iyi olacağını umarım...Benim arkadaşım da bebek ister. Ukrayna'ya şimdi gelmesi üzeredir. Biotex adlı kliniğinde tedavi görecek. Çok heyecanlıyor)
Merhaba canım bu klinik Nerde yerleşmiş ki? Türkiye'de mi ? Daha önce hiç duymadım onu...Orda da mı tüp bebeği yaptırıyorlar ?
Alt 30.October 2017, 16:07
Gonça Gonça isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba canım bu klinik Nerde yerleşmiş ki? Türkiye'de mi ? Daha önce hiç duymadım onu...Orda da mı tüp bebeği yaptırıyorlar ?
yok, cnm...Kiev'de bulunuyor biotex...bildiğim kadarıyla doktorlar, yumurta donasyonu ve taşıyıcı annelik programları üzerinde uzmanlık yapıyorlar. Tür bebek tedavisi deyince kesin olarak söylemem çünkü bilmiyorum. ama biotexcom.tr sitelerinde girip kendiniz emin olabilirsiniz.
Alt 22.November 2017, 14:00
Çaliskan Üye

Alıntı:
Gonça´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yok, cnm...Kiev'de bulunuyor biotex...bildiğim kadarıyla doktorlar, yumurta donasyonu ve taşıyıcı annelik programları üzerinde uzmanlık yapıyorlar. Tür bebek tedavisi deyince kesin olarak söylemem çünkü bilmiyorum. ama biotexcom.tr sitelerinde girip kendiniz emin olabilirsiniz.
Merhaba canım..Daha önce konuşmuştuk tepkin için teşekkür ederim bende kederimi paylaşacaktım seninle...Transferim oldu 7 günde test yaptım negatif çıktı erken yaptım diye düşündüm biraz daha bekledik.12 gün kan testi verdik ama mucize yer alamadı hayatımda... bebeğim tutmadı hamile değilim...Allah teselim olsun valla hiçok yıprandım ya 8 sene deniyoruz eşimle ama bir türlü pozifit bir sonuç çıkmıyor...Ne yapacağımı bilemiyorum artık..Sizin bana attığınız sitede biraz gezdim ama anlamadığım bir şey var Orda sadece yumurta nakliyle mi tüp bebeği yaptırıyorlar yada kendi yumurtayla mı oluyor bilginiz var mı ? Belki orda denememize değer olur bilmiyorum valla kafam çok karışık..bu durumu benimle beraber yaşayan bayanlar sadece anlayabilir herhalde...çok zor günler geçiyoruz şu an..

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil