Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Açık Kürsü

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.November 2009, 23:54
incik incik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

isirincim canım çok saol ALLAH razı olsun diğer düşüklerim ilki 7.5 haftalıktı kalp atışları durdu kürtajla aldılar ikincisi hiç kalp atışları duyulmadı yine kürtajla aldılar üçüncüsü 8 haftalık kalp atışları durdu kürtajla aldılar dördüncüsü de dün 6 haftalıkken kendiliğinden düştü şuan parça kalmış doktor ilaçla düşürmeye uğraş dedi bu kadar işte hayat hikayem daha öncede yazmıştım arkadaşlar rabbim bebek bekleyenlere hayırlı doğum bebek arayanlara hayırlı evlat versin hepiniz dualarımdasınız sizlerde dualarınızı eksik etmeyin şuan çok kötü günler yaşıyorum ama buda geçecek yarın bursada başka bir doktora görünecem yk ya ulaşamadım sevgiler
Alt 20.November 2009, 12:29
isirin42 isirin42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

canım Allah yardımcın olsun rahim küçük diye düşmemiş galiba düşüğe sebep olan başka bir problem var gibi görünüyor dr lar ne diyor haberdar et bizi merak ediyorum seni Rabbim çaresiz dert vermesin evet bu günlerde geçecek inşl.hayırlısıyla Rabbim dayanma gücü versin yorulmak yok yola devam sıkıntılı günlerin ardarda geldiği gibi güzel günlerde ardarda gelir inşl.
Alt 20.November 2009, 18:09
papatyam papatyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

inci canım çok üzüldüm Allah yardımcın olsun..bence de 6 haftalıkkken rahim küçüklüğünden dolayı düşeceğini zannetmiyorum..mutlaka altta yatan başka bir sebep var..bunun araştırılması lazım önce.
siz genetik test yaptırmış mıydınız canım?bir de tekrarlayan gebeliklerde istenen bir sürü protein ve alerji testleri falan var..yapılabilecek testlerin hepsini yaptırdınızmı ?
Allah sabırlar versin sana..bizi habersiz bırakma canım tamammı?aklımız sende çünkü
Alt 20.November 2009, 23:06
K?demli Üye

papatyam çok saol arkadaşım bugün bursada başka bir prof a gittim benden birsürü yapılmayan eksik kalmış tahlil ve testler istedi genetik teslerimizi yaptırmıştık onda bi problem çıkmadı doktor deneye deneye olacak sonunda dedi yüzde seksen şans verdi inşaallah bu sefer olur belki yapılmayan tahlillerde bi problem vardır rahim durumuna gelince de rahmin yeteri kadar genişlemiş dedi sorun bu değil dedi bugün biraz daha iyiyim bu doktor bursada düşüklerin uzmanıymış bunu bize yk da demişti inşaallah doğru kişi bulmuşumdur
Alt 23.November 2009, 11:42
Çalışkan Üye

inşallah arkadaşım..inşallah doğru doktordur.ama bak o da söylemiş rahimden dolayı olmadığını..demek ki başka bişey..yk bana genetik testin dışında ACA ile başlayan birsürü test,protein c,protein s testleri de istemişti.belki senin de yaptırman gereken bunlardır.
bu arada dün yk aradı beni.genetik test sonuçlanmış.ve ikimizde de bir sorun yokmuş.bizde de başka bişey var sanırım.hakkımızda hayırlısı canım.çok üzme kendini canım tamammı?veren de Allah,alan da..hem belki ilerde çok daha kötü bir tabloyla karşılaşacaktın Allah korusun.
Alt 23.November 2009, 12:29
isirin42 isirin42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

selam arkadaşlar papatyacım test sonuçlarının iyi çıkmasına sevindim inşl.başka bir problem yoktur ne zaman başlıyorsun tedaviye?
inci canım sende daha iyisindir inşallah dr nun düşükler konusunda uzman olması çok iyi daha iyi araştırılır inş.sorunlar en kısa zamanda çözülür.
sevgiler.
Alt 23.November 2009, 17:58
Zeynep1983 Zeynep1983 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

merhaba arkadaşlar inci canım gecmış olsun duyunca uzulmemek elde degıl veren rabbım hayırlısıyla kucagınıda doldurur inş yakın zamnda
Alt 23.November 2009, 21:44
K?demli Üye

papatyacım isirincim zeynepcim saolun arkadaşlarım rabbim sizlerinde kucaklarını doldursun tez zamanda papatyacım evet şimdiki gittiğim doktor benden protein c protein s homosistein gibi yaklaşık 10 tane tahlil istedi senin ne sorunun vardı daha önce düşük yaptınmı canım biraz anlatırmısın
Alt 24.November 2009, 10:46
pinkayl pinkayl isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

cnm incim,
çok ama çok geçmiş olsun cnm.nolur kendini üzme.Allah tez zamanda kucaklarımıza almayı nasip etsin işallah.

Arkadaşlar bu genetik testler çok pahalımı oluyo ben öyle duymuştum???
papatya bende çok sevindim senin adına ...
Alt 25.November 2009, 02:43
Çalışkan Üye

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ediyorumincicim ben düşük yapmadım hiç..hiç hamile kalmadımkiiii..tüp bebek denemem oldu.1 kez tazelerle,2 kez de onların dondurulmuşlarıyla..yani aslında 1 tüp bebk denemesi sayılıyor.çok sayıda ve çok iyi kalitedeydi embriyolar ama hiçbiri tutmadı!yk bunun üzerine istemişti benden testleri.evet bendekinde de homosistein var,seninki gibi.ama bunlar çoook pahalı testler biliyormusun?bak yzıyorum:
ACA IgG
ACA IgM
Lupus Antikoagulan ab
APTT
Homosistein
Faktor V Leiden Mutasyon
Antitrombin III düzeyi
Protein C aktivitesi
Protein S aktivitesi
MTHFR enzim mutasyonu
FII G 20210A protrombin polimorfizmi
ben buradaki kızılay hastanesine gittim,yaptırtmak için.şu MTHFR testi dışındakiler yapılıyormuş.ama dr bunu yazınca hepsine birlikte bakılması gerekiyormuş.ve o test eksik olduğu halde,indirimli olarak yaklaşık 850 civarında fiyat çıkardılar!!!şimdi hepsini birlikte yaptırabileceğim bir merkez arıyorum.yk ya söyledim,büyük laboratuvarlar yapıyorlar ama bulamazsanız yine bize gelin,biz yaptırırız dedi..
size söylemiş miydim?operasyondan önce yaptırmam gereken testleri yaptırdım geçen hafta.bir tek protrombin zamanım fazla çıktı.normalde kanın 11-14 sn de pıhtılaşması gerekirken benmki 18 sn de pıhtılaşıyormuş.yk ya mail attım aradı beni.çok yüksek değil ama önemli dedi.1 hafta sonra tekrara yaptırın yine aynı çıkarsa,operasyondan sonra size farklı bir ilaç daha yazacağım dedi.yarın tekrar yaptırcam inşallah

Bookmarks

Tag Ekle
rahim, rahim anamolileri, rahim duvarı, unicorn uterus

Seçenekler Arama
Stil