Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Açık Kürsü

Seçenekler Arama Stil
Alt 5.November 2009, 21:40
hayata77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hayata77 hayata77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

bir sitede bir hanım yazmış kopyaladım

KIZLAR BENDE 1.5 YILLIK EVLİYİM VE HİÇ KORUNMAMAMIZA RAĞMEN BEBEĞM OLMADI VE HAMİLE KALMADAN ÖNCE BU SOĞAN KÜRÜNÜ 5 GÜN İÇTİM VE HAMİLE KALDIM ŞİMDİ 6 HAFTALIK HAMİŞİM DENEMEKTE FAYDA VAR BU ARADA EŞİMEDE O SIRALAR KEÇİBOYNUZUNU KAYNATIP SUYUNU İÇİRMİŞTİM BELKİ ONUNDA FAYDASI OLMUŞTUR DEDİĞİM GİBİ SONUÇ OLARAK HAMLEYİM...
Alt 5.November 2009, 21:40
Güvenilir Üye

saraçoğlu hocanın yazılarının altında hep şu ibare olur...

Not:Hekiminizin önerdiği ilaçlar var ise, mutlaka kullanınız. Bu bitkiye karşı alerjiniz olup olmadığını öğreniniz. Bu kitaptaki tüm bitkisel kürler ancak ve ancak yetişkinler içindir. Burada okuduğunuz bilgilerin, yardımcı ve destekleyici olduğunu gözardı etmeyiniz. Hekiminize danışmadan buradaki bilgiler ile kendi kendinize kesinlikle teşhis koymayınız ve uygulamayınız. Unutmayınız ki, hastalık yoktur, hasta vardır. Her hastalığın seyri insandan insana değişir. Teşhisi koyacak olan ancak, bir hekimdir.
Alt 5.November 2009, 21:42
Güvenilir Üye

Gönderen: cimcime cimcime 24-Ekim-2007 Saat 20:21 |

Merhaba arkadaşlar,uzun bir süredir siteye girmiyordum,sürekli araştırma halindeydim.Çok güzel haberlerle döndüm,ömründe kendiliğinden adet olamayan ben 28 gün arayla adet görüyorum.İnanamıyorum,sevinçten deliye döndüm,mutluluktan uçtum,sizleri de topluca uçurmak istiyorum.Uyguladığım ilk ilacı yabancı bir siteden okudum,diğer bilgiyi yeni tanıştığım bir bayan verdi.Kendisi Ruslarla büyümüş,onlardan çok şey öğrenmiş,hatta kırışıklık ilacı bile söyledi.Annesi 75 yaşında imiş ve yüzünde tek bir çizgi bile yokmuş ki kızında da göremediğim için sormuştum nedenini.Sağolsun o da bildiklerini söyledi.Yumurtalıklarımda kistler olduğunu ve aylarca süre adet göremediğimi ama son aylarda epey düzelme hissettiğimi söylediğimde kadıncağız dedi ki sana bir sır vereyim,ömrün boyunca bana dua edersin dedi ve adet de görürsün dedi.Ben de hemen uygulamaya başladım ve o ay belimde ağrılar oldu ama adet göreceğimi beklemediğim için oralı olmadım,tuvalete girince kanamayı görünce buluğ çağına yeni girmiş bir kız gibi hissettim kendimi.O bayana çok şey borçluyum,bana bu mutluluğu yaşattığı için.Şimdi hala neden bu iksiri yazmıyorsun diyenler olacaktır.Doktorlar sakın bana kızmasınlar,ekmeğimizle oynuyorsun diye.Düşünsenize farlutal kullanmak yok,metforminler çöpe,püregonlar,menogonlar eczanede kalsın,siz de şakır şakır kanayın,he heee
Aşılamalar,tüp bebekler azalacak.Hadi bakalım bir alkış istiyorum sizden,kolay değil 20 yılımı verdim ben bu pcosa,ömrümü çürüttüm bu yolda,nihayet çok yaklaştınız başarıya hanımlarrrrrrrrr
GÖZÜNÜZ AYDINNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

haklısınız kızlar,özür dilerim beklettiğim için,hatta binlerce kez özür dilerim,aynı durumdayken ben de ağızdan çıkacak her sözü beklerdim,ben çok ciddiyim ve bunu beni ciddiye alanlar uygulasın lütfen.Gülten teyzem,kistin ve rahim hastalıklarının en iyi ve en kuvvetli ilacının soğanı kabuğuyla kaynatıp suyunu içmekten geçtiğini söyledi.Kendi gelinin de çocuğu olmamış ve çok şişmanmış,soğan suyuyla hem zayıfladı hem de rahmini temizledi,çocuğu oldu dedi.Bana ömrün boyunca dua edersin dedi. gülten teyze,54 yaşında,menapoza girmiş,ama yeniden adet görmek istemiş,bu ay üç gün soğan suyu içmiş ve adet görmüş,soğan suyunun içine bir diş sarmısak ve birkaç dal maydanoz da attığını söylediHemen uyguladım,kızlar inanamadım,önce kahverengi lekeler,resmen iltihaptı akan,ardından bembeyaz oldu ve o ay kendiliğinden kanamam başladı .Bir de bunun yanında aktardan aldığım ısırgan suyu ile enginar suyunu içmeye başladım,her yemekten önce beş yudum içtim ama ısırgan suyunu her zaman içmedim bile.Diğer hapı şimdi söylemeyeceğim.Gerek yok.Asıl ilaç soğan.Bunu her yemeğinize bol bol koyan,soğanlı yemekler icat edin.Sevmiyorsanız sevin.Kokusu içilmeyecek gibi değil.Civanperçeminin,lahana suyunun yanında şerbet gibi gelir size.Bu bilgiyi de adet olamayan,çocuğu olmayan,yumurtlamayan tüm bayanlara iletin,bir nazlı cimcimeden öğrendik deyin.Allah hepinize acil şifalar versin,ikiz bebekler,kızlar,erkekler versin.Eğer hiç adet görmemiş biriyseniz,farlutalle bir kanama sağlayın ve soğan suyuna başlayın.Bu işe yaramasaydı başka birşey uygulayacaktım,onu da yeni öğrendim
Alt 5.November 2009, 21:46
Güvenilir Üye

soğan kürü:kaynamakta olan 1,5 su bardağı suyun içerisine 1 orta boy soğanı 4 e bölüp atınız 5 dakika ağzı kapalı olarak kaynatınız.ılıyınca içiniz.boş mideye günde 2 kez içilecek.öğleden evvel öğleden sonra.

önemli noktalar.
1.kaynayan suya atılacak
2.ılık içilecek.
3.aç karnına içilcek.
4.her defasında 1,5 bardak taze hazırlanacak.
4.dakika çok önemli
5-ilk seferinde 15 gün içilecek.sonra her adetten 10 gün önce başlanacak.7 veya 10 gün devam edilecek....
Alt 6.November 2009, 20:07
Honest Honest isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

Hayata ellerine sağlık, yine süper faydalı bilgileri getirmişsin

Hemen birşey sorayım: Soğanı ilkinden sonraki uygulamalarda adetten 10 gün önce 5-7 gün mü yoksa 7-10 gün mü yapacağız? İki farklı şey yazıyor bu konuda
Alt 17.November 2009, 21:21
Güvenilir Üye

adetten 10 gün önce başlanacak bir hafta yapılacak ama istersen 10 gün boyunca da yapabilirsin 7 ila 10 yapılır diyordu saraçoğlu hoca
Alt 18.November 2009, 01:09
sevinc a sevinc a isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

hayata bi soruda benden bende prolaktin sorunum var süt hormonum yüksek buda galiba yumurtlamayi önler dedi dr acaba bende sogan suyunu denesem bana faydali olurmu yardimci olurmusunuz bende bebek istiyorumm tez zamanda inslhh allh isteyen herkese versinn inlshh amin:
Alt 18.November 2009, 01:10
sevinc a sevinc a isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

haa bende yara kist felan yokk ama bana faydali olurmu sogan kürü deneyeyimmi ne dersiniz ?
Alt 19.November 2009, 01:23
papatyam papatyam isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

sevincacım,zaten polikistik olanların çoğunda prolaktin yüksek çıkıyor.bu soğan da polikistiğe iyi geldiğine göre,sende de işe yarar diye düşünüyorum,bend epco yum ve prolaktinim yüksek,önümüzdeki ay denicem inşallah..
Alt 19.November 2009, 12:40
Güvenilir Üye

soğan suyunun faydasına inanıyorum denemek zarar etmez soğan herşeye faydalı bence içmelisin derim

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil