Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Açık Kürsü

Seçenekler Arama Stil
Alt 24.June 2014, 07:03
elifmisra elifmisra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart Umuda Yolculuğa Başlayacaklar. ...

Merhaba
İlk tüp bebek denememizi 2008 yılında yaptık ve ikiz gebelikle sonuçlandı ancak 24 haftalikken kaybettik.Simdi yine yeniden ama endişeli ve korkarak.Bu yolda birbirimize destek olalım deneyimlerimizi paylaşalım. Hep aktif olalım ki moralimiz tecrubelerimiz yanımızda olsun...
Ankara dayım ve nerede başlayacağımizi bilmiyorum....
Alt 25.June 2014, 10:17
tasruk tasruk isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
elifmisra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba
İlk tüp bebek denememizi 2008 yılında yaptık ve ikiz gebelikle sonuçlandı ancak 24 haftalikken kaybettik.Simdi yine yeniden ama endişeli ve korkarak.Bu yolda birbirimize destek olalım deneyimlerimizi paylaşalım. Hep aktif olalım ki moralimiz tecrubelerimiz yanımızda olsun...
Ankara dayım ve nerede başlayacağımizi bilmiyorum....
merhaba bende bu ay başlıyorum ankalife tüp bebek merkezine önümüzde ayda tüp bebek yapılıcak ama benim 6. olucak inşallah hayırlı olur hepimizinki
Alt 25.June 2014, 18:55
Yeni Üye

Merhaba tasruk
Hadi hayırlısı inşallah bu sefer bebeklerini kucağına alırsın. Ben ilk denememi Gazi Hastanesi nde yaptım simdi bilemiyorum o kadar araştırdım ki çok endiseliyim.
Alt 26.June 2014, 09:09
Yeni Üye

Alıntı:
elifmisra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba tasruk
Hadi hayırlısı inşallah bu sefer bebeklerini kucağına alırsın. Ben ilk denememi Gazi Hastanesi nde yaptım simdi bilemiyorum o kadar araştırdım ki çok endiseliyim.
haklısın arkadaşım araştırdıkça insanın kafası karışıyor...ben 10 yıllık evliyim bu sürede 5 aşılama 5 tüp bebek denedik ve hep negatifi gördük...( 3. tüp bebek tutu 6 haftalıkken bozuldu ) bunun dışında negatifti hep...3 aşılama etlik doğum evinde başladı.
4 aşılama ( laporoskopi ) Recai papucu da ( centrum klinik )
4 tüp bebek maya da oldu
1 tüp bebek dr muazzez öztürkte ( hrs hastanesinde)
şuanda ankalife merkezine başladık inşallah hayırlısı olur ve son olur da kavuşurum böyle güzel bir ayda ....
ben bu dr lara hep tanıdık vasıtası il gittim ankalifeyide kadın sağlığı derneğinden arayıp tavsiye etiller kişiye özel tedavi şekli var diye başladık öylede oldu
Alt 26.June 2014, 09:13
Yeni Üye

kandaki hücre sayıları bazı tahlillerde yüksek bazılarında düşük çıktı bunun için kan düzenleyici serum kullanıcam bu ay ,öbür aya inşallah hemen tüp bebek yapılıcak ve kanda da pıhtılaşma var o yüzden ankalife yi tercih etmemin sebebi kanı düzeltmeden tüp bebek yapmayacağız demesiyle karar verdim..hayırlı olur inşallah
Alt 26.June 2014, 09:15
Yeni Üye

gazi hastanesi nide iyi olduğunu duymuştum ama benim tercihim hep öze merkezler oldu çünki gidiş geliş rahat olsun diye ankara ya 1 saat uzaktayım otobüslerle zor oluyor dolmuş filan
Alt 26.June 2014, 09:20
Yeni Üye

ankalifeden önce hulusi Bülent hocayla görüştük başkentte namını çok duymuştum oda bana direk tüp bebek dedi onu da ondan vazgeçtim...ankalife de buğra hoca v gurur hoca ilgileniyor şimdilik sorunumuz yok güzel başladık ilğileride iyi memnunuz bakalım içine sinen bir yede yaptır sende olmadı git görüş yüz yüze böyle araştırmakla karar vermek zor oluyor çün ki
Alt 27.June 2014, 06:37
Yeni Üye

O kadar şey yaşıyoruz ki bu aşamalarda resmen roman olur
Daha önce gittiğin yerlerin hepsini duydum ama ankalife duymamistim.Ama inanıyorum bu sefer müjdeyi vereceksin.
Bu arada ben endometriozisten sıkıntılıyım 9 ameliyat geçirdim ve sonrası tabii ki tüpler kanallar kapandı. Şu anda çok şükür endometriozisi yendim adet de görüyorum ama o yaşadığım acının acıyı üstümde atamadim ve kimseye guvenemedim.Ama artık yeniden başlamak lazım vakit geciyor
Bende şehirden epey uzaktayim toki yapracik konutlarimdayim bir an acaba sen de bu taraflarda mısın diye geçti içimden.
Şu mübarek ayda Allah yar ve yardimcin olsun....
Alt 27.June 2014, 13:36
Yeni Üye

sana da çok geçmiş olsun....haklısın zaman geçiyor yaş ilerliyor derdimizin dermanını inşallah rabbim nasip eder de kavuşuruz yavrularımıza
ben kazan da oturuyorum duydunmu hiç bilmiyorum kızılcıhamama giderken
Alt 27.June 2014, 13:56
Yeni Üye

sen Etimesgut ta mısın

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil