Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Açık Kürsü

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.October 2013, 01:58
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

..
hdogan yazdıklarından kendini çok hırpaladığını görüyorum.Bunu lütfen yapma. Sen ağlamaktan harap olunca olanlar düzelmeyecek. Çok karmaşık bir durum yaşıyorsun ama şu anda karnında olan bebekler var bunun unutma senin üzüntü duygularının hepsi hormon olarak onlara da gidiyor.Hepsini tedirgin etmek istermisin. iki tanesi icin üzülürken lutfen hepsini tehlikeye atma. Korku ve endişe daha kötü sonuçlara da neden olabilir Her zaman başına kötü bir sey gelecek diye bir sey yok.kafandan bunu at lutfen..

Şu anda yapacağın sey SAKİN kalmak,tıbba güvenmek ve Alaha sığınıp en hayırlı sonuç için dua etmek.
Allaha sığındıktan sonrada gene uzuntu duyarsan ona inanmamıs günaha girmiş olursun unutma bunu zaten biliyorsun.
Sınavın zor olabilir ama unutmaki Allah kimseye kaldıramayacağı güçlük vermez.Çok inanıyorum ki sen bunun altından başarıyla kalkacaksın.

..Ne hissediyorsan yaz biz burada sana istediğin kadar cevap veririz ama sakın aglama ve kendini yıpratma.. Lutfen ve lutfen..

..
Alt 14.October 2013, 11:33
hdogan hdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

Kedı7 ve sıbel hanım Allah razı olsun ıyıkı varsınız.bazen cok bunalıp aglıyorum bazen umutlanıyorum.gelgıtler yasıyorum.kendımı cok çaresız hıssedıyorum.ohss den kalma kıstlerımde kuculmuyor ve gecelerı cok sancılarım oluyor.mıde bulantıları fılan derken zaman zorda olsa gecıyor.
Rabbım kullarını bır annenın yavrusuna duydugu merhametten daha cok merhamet edermıs.Rabbımın merhametıne sıgınıyorum.ıcımdekı 4 cana ol dıyen mevlam sonucuda kararlamıstır.dualarınıza ıhtıyacım var.beklemek cok zor.
Alt 15.October 2013, 09:38
K?demli Üye

Oncelıkle herkesın bayramı mubarek olsun.bu mubarek gunler hurmetıne Rabbım dualarımızı gerı cevırmesın. Yarın unıversıte hastanesıne gıdıp doktorumun soylediğı tahlıllerı yaptıracagız. Kızlar benım yasadıgım sehır ımkanlar acısından cok ıyı degıl.ozelde yıllardır tanıdıgım kadın dogum doktorum ve onun hocası prof.benı takıp edıyor.bu profun esıde ankara baskentte cogul gebelık profu ımıs.sızce bunlar yeterlımı
Alt 15.October 2013, 23:07
Administrator

Alıntı:
hdogan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Oncelıkle herkesın bayramı mubarek olsun.bu mubarek gunler hurmetıne Rabbım dualarımızı gerı cevırmesın. Yarın unıversıte hastanesıne gıdıp doktorumun soylediğı tahlıllerı yaptıracagız. Kızlar benım yasadıgım sehır ımkanlar acısından cok ıyı degıl.ozelde yıllardır tanıdıgım kadın dogum doktorum ve onun hocası prof.benı takıp edıyor.bu profun esıde ankara baskentte cogul gebelık profu ımıs.sızce bunlar yeterlımı
bence yeterli sevgili hdogan. prof un eşi cogul gebelikte tecrubeli imiş ne güzel..
mutlaka profesure destek olacaktır. karı kocanın aynı iste olması da bu yüzden çok avantajlı. birbirlerini tamamlıyorlar. İnşallah hersey iyi gidecek ne olur üzülme hdogancığım..
Alt 17.October 2013, 14:40
K?demli Üye

Arkadaslar yuregım mantıgım vıcdanım hepsı karmakarısık.dun kan tahlılı ıcın gıttıgımız baska bır doktor bebeklerımın kalp atıslarına baktı.hepsınınde kalp atısları gayet ıyı.tahlıllerımde ıyı cıktı.ama doktor doguramazsın 20.haftada suyun gelır hepsını kaybedersın dedı.3-4 müftüye sorduk.onlarda bebeklere dokunulmaz dıyor.sadece anne hayatı soz konusu oldugu an dokunulabılırmıs.bunu bıle bıle nasıl gunaha gırerım nasıl cıkarım Allah ın huzuruna.ıcım yangın yerı.kahroluyorum.
Alt 18.October 2013, 02:32
Administrator

[QUOTE=hdogan;301613]Arkadaslar yuregım mantıgım vıcdanım hepsı karmakarısık.dun kan tahlılı ıcın gıttıgımız baska bır doktor bebeklerımın kalp atıslarına baktı.hepsınınde kalp atısları gayet ıyı.tahlıllerımde ıyı cıktı.ama doktor doguramazsın 20.haftada suyun gelır hepsını kaybedersın dedı.3-4 müftüye sorduk.onlarda bebeklere dokunulmaz dıyor.sadece anne hayatı soz konusu oldugu an dokunulabılırmıs.bunu bıle bıle nasıl gunaha gırerım nasıl cıkarım Allah ın huzuruna.ıcım yangın yerı.kahroluyor.

Sevgili hdogan içinde yaşadığın karmasayı çok iyi anlıyorum ..Burada anne sağlığıda söz konusu değil mi Müftülere bunuda sordun mu?
4 bebegi karnında taşırken senin hayati tehliken olabilir.
Herhangi kalıcı arazda yasayabilirsin.
Müftülerin sözlerini saygıyla karşılıyorum .Ama senin sağlığınla ilgili ileriye dönük bazı seyleri tam anlayamamış olabilirler. Dinimizde cana kıyma ,yok etmeye karşıdır amma sana bol bol ilac verip bol yumurta elde ettirip 4 üz olmana sebeb olan senin sağlığın ve bebeklerin hayatıyla oynayan doktor bundan hic mi dinen günaha girmedi. ? Seni böyle ikilemde bırakmaya kimin hakkı varki ? senin 4 yumurtanın da tutabilecegini bir doktor nasıl düşünmez ? Günlerdir birde karın agrısından öldün yanılıyor muyum?

Ayrıca operasyon icinde odeme alıyorlar mı?
Alt 18.October 2013, 10:16
K?demli Üye

Sevgılı sıbel hanım doktorumda da hata varmı dıye bende sorguladım.ama ben pco hastası oldugum ıcın ıster ıstemez cok yumurtam oluyor.en dusuk dozlarda baslıyoruz tedavıye.bıde bız ılacları parası ıle aldıgımız ıcın doktorda bılıyor bunu sansımızı ertelemedı.ama 2 tane saglıklı yumurtam vardı.nasıl oldu dıgerlerıde bu kadar atak gosterdı doktorda saskın.yanı bılmıyorum doktor daha dıkkatlı olabılırmıydı.burası bu ımkanlar ıcın cokta gelısmıs degıl.sanırım bu operasyon bızım ılde yapılmıyor.ya kayserı ya ankaraya gıdılecek.ılla da bır ucret alıyorlardır.zaten maddı olarakta bıraz zorlandıgımız bır donemdeydık.
Alt 21.October 2013, 15:51
K?demli Üye

bebişlerimin kalp atışlarını gördüm yine. sevinemiyorum bile. oysa bu anı ne çok bekledik.
Alt 21.October 2013, 19:51
kedi7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kedi7 kedi7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

.... canim drunuz ne düsünüyor bu konuda dicem, dicemde onlarin düsünceleri belli yünde, esas karari siz vermeniz gerekiyor, Allah yardimciniz olsun...
Alt 22.October 2013, 10:21
K?demli Üye

Alıntı:
kedi7´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
.... Canim drunuz ne düsünüyor bu konuda dicem, dicemde onlarin düsünceleri belli yünde, esas karari siz vermeniz gerekiyor, allah yardimciniz olsun...
karar vermek evet asıl zor olan bu zaten...bekliyeceğiz kendinden kaybolmalarını sonrasını ise hiç bilmiyorum.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil