Geri git   Tüp Bebek Forum > SİZDEN GELENLER > Kitaplar

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.October 2009, 23:23
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

Standart Dan Brown kitaplari

arkadaslar Dan Brown kitaplarinin tümünü siddetle tavsiye ediyorum...

- Da Vinci sifresi

- Dijital Kale

- Ihanet Noktasi

- Melekler ve Seytanlar

- Kayip Sembol ( daha birkac gün önce piyasaya ciktigi icin henüz okuyamadim )

hepsi birbirinden sürükleyici. insanin cani elinden birakmak istemiyor... mükemmel kitaplar... ben Da Vinci Code ile Melekler ve seytanlar in filmlerini kitaplari okuduktan sonra izledigim icin filmler cok yavan geldi. kitaplar cok daha güzel hayal gücünüzü zorluyor. filmleri izlediyseniz bile yine de okuyun farkli tad bulacaksiniz

Dan Brown zeni kitabi " Kayip Sembol " burada daha bir iki gün önce cikmasina ragmen best seller oldu bile ... eminim o da cok güzeldir... alip okumak icin sabirsizlaniyorum

-----------
wish = karia ....
Alt 15.October 2009, 15:30
fatosseremet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fatosseremet fatosseremet isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

merahaba karia.bende dan brown hayranıyım denebilir.insanın kitaplarını elinden bırakmak istemeyeceği bir yazar.yeni kitabını şimdi duydum.ihanet noktasına başlayacağım.ondan sonra alırım sanırım.kitaplarındaki tarihi ayrıntılar baş döndürücü gerçekten..... filmlerinide izledim sanırım kitaptaki tüm zenginliği filmlere taşımaya kalksalar 24 saatlik bir film olurdu.2 saate sığdırmaya çalıştıkları için bize yavan geliyor.en son melekler ve şeytanları okumuştum.dan brown kitaplarının sonuna geldiğinizde öyle bir şey oluyorki kitapta şimdiye kadar okuduğunuz herşey 9 şiddetinde sarsılıyor.okumayanlara tavsiye ederim.sizi her türlü sıkıntıdan heyecan verici bir serüvenin tam ortasına çekecektir.
Alt 15.October 2009, 16:23
ozzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ozzi ozzi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

Ben Dan Brown'nın kitaplarını okumadım hiç ama Da Vinci Şifresi ve Melekler ve Şeytanlar filmini izledim görsel olarak güzeldi. Konusu beni pek sarmadı...
Alt 16.October 2009, 11:34
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

fatosseremet ayni fikirde oldugumuza sevindim dan brown 100 kitap yazsa hepsini bir solukta okurdum sanirim... gercekler inanilmaz bir hayalgücüyle süsleniyor...

aslinda filmler hakkinda haklisin. kitabin tam anlamini vermek icin 24 saatlik film gerekir

----

ozzi filmleri izleyip begenmemis olman normal. ben de begenmedim filmleri. kitabin yaninda hic kaliyor filmler. yukarida dedigim gibi gecekler hayalgücüyle süsleniyor... okurken sadece soluk soluga okumakla kalmiyor bilim, genel kültür adina bircok sey ögreniyorsunuz.

maceradan ve ayni zamanda gercek yasamla ilgili bilmediginiz konulari ögrenmekten hoslaniyorsaniz filmi unutun ve kitaplari okuyun...

-----------
wish = karia ....

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil