Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Açık Kürsü

Seçenekler Arama Stil
Alt 22.August 2016, 23:39
nagehan nagehan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart İlk deneme ilk heyecan

Merhabalar ben ilk denememe Ankara Gürgan Klinikte baslayacagim ordudan bir sefer gittim muayene tetkiklerin yapıldı şimdi hem hormon+doğum kontrol hapı verildi yumurtalığın birinde çikolata kisti ne rastlandığı için bunların haricinde arı sütü ve folic asit başlandı şimdi adetin ikinci günü progesteron vs tahlilleri yapılıp ankaraya bildirecegim ona göre gonal üyelerine baslayacagim.insaallah hayırlı sonuçlar alırız.kafam karmakarışık ilkligin verdiği merak bi yandan negatif görme ihtimali moralsizligi bir yandan ...Allahım yardımcımız olsun
Alt 16.August 2017, 13:24
kutukdem1 kutukdem1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
nagehan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar ben ilk denememe Ankara Gürgan Klinikte baslayacagim ordudan bir sefer gittim muayene tetkiklerin yapıldı şimdi hem hormon+doğum kontrol hapı verildi yumurtalığın wallpapers birinde çikolata kisti ne rastlandığı için bunların haricinde arı sütü ve folic asit başlandı şimdi adetin ikinci günü progesteron vs tahlilleri yapılıp ankaraya bildirecegim ona göre gonal üyelerine baslayacagim.insaallah hayırlı sonuçlar alırız.kafam karmakarışık ilkligin verdiği merak bi yandan negatif görme ihtimali moralsizligi bir yandan ...Allahım yardımcımız olsun
Allah yardımcınız olsun..

Bookmarks

Tag Ekle
insaallah

Seçenekler Arama
Stil