Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Şehirliler Dayanışması

Seçenekler Arama Stil
Alt 1.January 2014, 02:16
kedi7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kedi7 kedi7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

Yeni yiliniz hayirli Ugurlu olsun, rabbim bütün dileklerinizi Kabul etsin ve 2014 hayatinizin en güzel anilarini sahip bir yil olsun insallah..
Alt 27.February 2014, 18:47
fatosseremet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fatosseremet fatosseremet isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

merhaba hanımlar..........çok zamandan sonra ilk kez girdim siteye........ne var ne yok.......iyisiniz inşallah........ben haftasonu dershane hafta içi ders çalışma derken başka şeye zaman ayıramaz oldum.......hep aklımdasınız acaba ne yapıyorlar diye düşünüyorum.....sizlerden na haber.......zehracım tayin aldırıp gelebildinmi buralara...........nasıl gidiyor hayat........
beyzim sen nasılsın......çalışıyormusun evdemisin günler varmı günler.......pastalar börekler.
kedim sıpalar başlamıştır konuşmaya......artık dahamı kolay dahamı zor başetmek........vakit geçirmek oyun oynamak çoookkkk eğlencelidir eminim.......burası ılık bir kış geçiriyor orası nasıl.......dışarlara çıkabiliyorlarmı........hepinizi öptüm canım.......resim koymuyorsun ne zamandır....... küseriz ama
hadi ben kaçtım........hoşçakalın kızlar
Alt 3.March 2014, 16:03
Super Moderator

fatosum sipalar tam sipa oldular tam tam yok vallahu yardim eden olmazssa cikamiyoruz, hafta sonlari babalari bos olursa cikartiyoruz, konusmaya gelince 1 aydi popolari skisinca bir yere girip cikamiyorsa yada yerlerinde uyandiklarinda belli belisiz anne ee anneee sesleniyorlardi ama neden anne dediklerinin bence kendileride farkinda degillerdi ama bu hafta herkeze bol bol dua ediyorum rabbim herkese bunu tadtir diye ikide bir gelip boynuma sarlip an, nem, anneee deyip sarilmayi is belediler kendilerine..

havalar burdada tr gibi, burdada kis yapmadi bu sene....
Alt 23.July 2014, 16:50
fatosseremet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
fatosseremet fatosseremet isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

herkese merhabalar...........kandiliniz mübarek olsun kızlar.........allah nice kandiller bayramlar sevdiklerinizle nasip etsin......
kedim nasılsın...........sıpalar nasıl.......konuşmayada başlamışlardır.......maşallah........büyüdüler okul çağları geldi nerdeyse....... yesin onları teyseleri........sadece sen gelip gidiyorsun sanırım......yazın gelecekmisiniz........bir buluşmak vacip oldu aldı......
Alt 6.May 2016, 16:52
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Standart Sakarya da tüp bebek tedavisi olan arkadaşlarımız

Sevgili üyelerimiz Sakarya da tedavi olanlar buraya yazsınlar lütfen neler yapıyorsunz?
Alt 8.October 2016, 00:51
Super Moderator

Alıntı:
fatosseremet´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
herkese merhabalar...........kandiliniz mübarek olsun kızlar.........allah nice kandiller bayramlar sevdiklerinizle nasip etsin......
kedim nasılsın...........sıpalar nasıl.......konuşmayada başlamışlardır.......maşallah........büyüdüler okul çağları geldi nerdeyse....... yesin onları teyseleri........sadece sen gelip gidiyorsun sanırım......yazın gelecekmisiniz........bir buluşmak vacip oldu aldı......
ohoooo sipalar konusmaya baslamayi birak geri cevap vermeye beni idare etmeye basladi teyzesi... yahi hep aklimdasin ama ben cok tembellestim sanirim herkezden koptum ama gönülden degil.... birde benim telefon karti madurlugum var fatoscum...eger buralara ugrarsan bana bir yererden telefonunu yazarsan sevinirim...

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil