Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.February 2018, 11:05
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Sandra hanım!
Cevabınız için çok teşekkürler! Bende bebeğe sahip olmak bir arkadaşım var ve sağlık problemlerinden dolayı gebe hiç kalamaz, maalesef. Sade bir tüp bebek, ya da yumurta donasyonu ona yardım etmeyebilir. Ancak taşıyıcı anneliktir. Bu nedenle size biotex hakkında soruyorum... Duyduğum kadarıyla Ukrayna'da çok tüp bebek merkezi var. Sizce hangisi iyi ve güvenli olabilir?
Merhaba, cnm!
Bence hangisinin en güvenli olabildiğini kesinlikle söylemek imkansız çünkü bildiğiniz gibi böyle tüp bebek merkezleri ve kliniklerin arasında çok dılandırıcı karşılanabilir. Bu nedenle sadece benim tedavi gördüğüm bir merkezi tavsiye edebilirim size, cnm. Siz kendiniz İnernette bakabilirsiniz ve emin olun biotex'teki hizmetleri hiç yerde bulmayabilirsiniz.
Alt 3.March 2018, 22:53
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, cnm!
Bence hangisinin en güvenli olabildiğini kesinlikle söylemek imkansız çünkü bildiğiniz gibi böyle tüp bebek merkezleri ve kliniklerin arasında çok dılandırıcı karşılanabilir. Bu nedenle sadece benim tedavi gördüğüm bir merkezi tavsiye edebilirim size, cnm. Siz kendiniz İnernette bakabilirsiniz ve emin olun biotex'teki hizmetleri hiç yerde bulmayabilirsiniz.
Merhaba hanımefendiler.Taşıyıcı annelikve yumurta donasyonu dünya'nın her köşesinde mevcuttur aslında.Bir kaç fark var sadece kliniklerin arasında o da fiyat ve hizmet kalitesi.Şimdi Ukrayna'da tedavi gördüğüm için orda ikisi bir arada yerşelmiş yani hem fiyat uygun hem de hizmet kalitesinin Avrupa'dan hiç bir farkı yoktur.Sadece şehir olarak biraz bakımsız ve yollar gerçekten de çok kötü olduğunu açık açık söylemeliyim.Diğer konularda ise herkes kendi kendi kafana göre yaşar ama ne de olsa BioTexCom klinik kesin iyi olduğunu söyleyebilirim.Umudu kaybeden bayanlar için bu gerçekten de bir kurtuluş olabilir.
Alt 5.March 2018, 11:14
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba hanımefendiler.Taşıyıcı annelikve yumurta donasyonu dünya'nın her köşesinde mevcuttur aslında.Bir kaç fark var sadece kliniklerin arasında o da fiyat ve hizmet kalitesi.Şimdi Ukrayna'da tedavi gördüğüm için orda ikisi bir arada yerşelmiş yani hem fiyat uygun hem de hizmet kalitesinin Avrupa'dan hiç bir farkı yoktur.Sadece şehir olarak biraz bakımsız ve yollar gerçekten de çok kötü olduğunu açık açık söylemeliyim.Diğer konularda ise herkes kendi kendi kafana göre yaşar ama ne de olsa BioTexCom klinik kesin iyi olduğunu söyleyebilirim.Umudu kaybeden bayanlar için bu gerçekten de bir kurtuluş olabilir.
Merhaba, Hilal hanım!
Ukrayna'da tüp bebeği mi yaptırıyorsunuz, yoksa yumurta donasyonu mu? Söylediğinize göre fiyatlar ve hizmetle uygundur sizin için. Sorum şöyle. BioTexCom'daki tedavinin fiyatlarına ilaçlar ve tahliller giriyor mu, yoksa ayrı ödeme yapılmalı? Orada fiyatlar açık mı, acaba?
Alt 6.March 2018, 11:31
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, cnm!
Merhaba, Sandra hanım! Anladığım kadarıyla Ukrayna'da yumurta donasyonu yaptırdınız. Ukrayna'da nerede yaşadınız? Otelde mi dairede mi? Otel için fiyatlar çok yüksek mi, aceba? Ben tedavi için oraya gelmek isterim fakat bu sebepten çok meraklıyım, açıkçası. Tecrübenizi anlatırsanız çok sevinecem ben. Saygılar.
Alt 10.March 2018, 03:01
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Arkadaşalar size selamlarımı gönderiyorum.Sandra hanım evet bende orda tedavimi gördüm şu an bebeğim 9 aylık.İsmi Samet ve biiz her gün çok sevindiriyor =) İlaçlar ve konaklamanın hakkında bilgileri almak istediniz bende cevabı vermek isterdim size.Biz her şeyiçin 9.900 euro ödemiştik o da 5 girişim bir paketti sadece bilet parası ayrı oldu.Benim durum zordu.Daha önce bebeğim olacaktı ama düşük yaptık 2 aylıkken şimdi de çok istiyoruz ama olmuyo 5yıldır.Sebebsiz infertilite diyo doktorlar.Yaşım 34tu o zaman.Uzun zamandır yumurta nakli ile çocuk yapamk istemedim ve yıllardırkendimizce denedik fakat yaşlar geçince bu durum daha da zorlaştırıldı.40 yaşındayken cesaretimi toplayıp donasyonu hakkında araştırmaya başladım ve BioTexCom kliniği buldum ve inanın ki hiç piman olmadım.Yavruşum şimdi beşikte uyuyor eşimle yeni hayata başladık sanki.Allah sizin de yardımcınız olsun inşallh sizde orda kurtuşunuzu bulursunuz.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil