Geri git   Tüp Bebek Forum > SİZDEN GELENLER > Bebek

Seçenekler Arama Stil
Alt 4.October 2017, 09:27
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Standart Herkesin mutlu olmak için hakkı vardır

Günaydın kızlar 34 yaşındayim Ankarada yaşıyorum.Eşim ile 8 sene evliyiz ve bir çocuğa sahip olmak çok istiyoruz fakat olmuyor...Denemediğimiz bir yol kalmadı.Doktora gittiğimiz zaman sorun bende oluyormuş yaş dolayısından Ovulasyonda (yumurtalama) sorun vardır demiş ve şu an tüp bebeği düşünmekteyiz...Internette forumlarda araştırırken Kıbrısta'ki ve Ukraynada'ki klinikleri gözümüze geldi.Kimsenin bu konuyla iglili bir bilgi varsa lütfen benimle de paylaşırmısınız ? Hangisi daha iyi tedavisi nasıl oluyor nasıl geçiyormuş.Şimdiden çok tşkler ..
Alt 26.January 2018, 12:20
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Smile

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Günaydın kızlar 34 yaşındayim Ankarada yaşıyorum.Eşim ile 8 sene evliyiz ve bir çocuğa sahip olmak çok istiyoruz fakat olmuyor...Denemediğimiz bir yol kalmadı.Doktora gittiğimiz zaman sorun bende oluyormuş yaş dolayısından Ovulasyonda (yumurtalama) sorun vardır demiş ve şu an tüp bebeği düşünmekteyiz...Internette forumlarda araştırırken Kıbrısta'ki ve Ukraynada'ki klinikleri gözümüze geldi.Kimsenin bu konuyla iglili bir bilgi varsa lütfen benimle de paylaşırmısınız ? Hangisi daha iyi tedavisi nasıl oluyor nasıl geçiyormuş.Şimdiden çok tşkler ..
Merhaba, arkadaşım!
Ben Ukrayna'da donasyonu yaptırıyordum ve tecrübemi paylaşabilirim. Polikistik overinden dolayı yumurta donasyonu yaptırmak için yurt dışındaki bir kliniği bulmaya başladım. En sonunda Kiev'de durdum. Biotexcom kliniğinde tedavi görüyordum. Çok memnum oldum. Orada yumurta donörü geniş veri tabanı var. Donörler ortalama olarak 20 yaşındadır. Veri tabanında bayanların fotoğrafları da var. Ben çnce Kıbrıs'a gelmek istiyordum ama tanıdıklarım beni bundan vazgeçirdiler çok şükür. Orada 2 yıl önce embriyo donasyonu yaptırıyordular ve kliniğe geldikleri zaman donörleri hatta görmemişler. Bunun için Ukrayna'ya gelmeye kararladım ve bundan pişman olmadım. Şimdi hamileyim)

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil