Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.January 2018, 03:30
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Exclamation idrar yolu enfeksiyonu olmuşum !

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var lütfen yardım edin salı günü transferim var ama idrar yolu enfeksiyonu olmuşum napabilirim sizce doğal neler kullanmalıyım? Acil tavsiyelerinize ihtiyaçım var kızlar !
Alt 5.March 2018, 12:59
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var lütfen yardım edin salı günü transferim var ama idrar yolu enfeksiyonu olmuşum napabilirim sizce doğal neler kullanmalıyım? Acil tavsiyelerinize ihtiyaçım var kızlar !
Merhaba, arkadaşım!
Duyduğuma göre böyle problem ortaya çıkıyorsa çok çay içmek lazım. Mesela enfeksiyondan turna yemişi çayı ve böğürtlen çayı çok yardım ediyor. Kurutulmuş turna yemişi çayının da idrar söktürücü özelliği bulunmasından dolayı idrar yolları iltihabına iyi geldiği biliniyor ve kurutulmuş böğürtlenlerden yapılan böğürtlen çayının da idrar yolları enfeksiyonunu tedavi edici etkisi bulunur. Bunun dışında altın mühürden yapılan bir çay çok yararlı ve günde bir defa onu içebilirsiniz, cnm.
Alt 11.March 2018, 00:05
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Ya bende işte yanma kaşıntı falan yok ama sanırım bakteri miktarı cokmuş.doktorla dün görüştüğümüzde largopen verdi.ilacı da fazla içmekten korkuyorum ya progestan,largopen,folic asit içim dışım ilaç oldu varmı bu kadar ilaç kullanan kızlar.Yoksa devam mı etmeliyim largopene ? bi akıl verin lütfen

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil