Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 4.December 2017, 14:42
Mira Mira isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart BioTexCom merkezi

Merhaba, arkadaşlar!
Bu konuda benim tecrübemle paylaşmak istiyorum sizinle. Ben 39 yaşındayım. 10 evliyim zaten. Hayatımda bir acı ortaya çıkmış. Evliliğim boyunca eşim ve ben her zaman çocuklarımız istiyorduk. Kızımız ve erkeğimizin bizde oldukları hakkında da her zaman hayal ediyorduk. Bu hayallerimizi gerçekleşmemize uzun zaman süre de çalışıyorduk fakat çalışmalarımız ve çabalarımızın hepsi başarısız oluyordu. On yıl boyunca çocuklarsızca yaşıyorduk. Birbirimizden nefret etmemize başladık çünkü hiç mutluluk yokumş. Zaman geçtikçe durumuza alıştık ve böyleşe yaşamaya devam ediyorduk. Bir gün İnternet’te çocuk istiyorum forumunu gördüm ve oraya girdim. Konuları görünce burada kayıt olmak istedim. Burada çok kadın kendi problemler hakkında anlatıyorlar. Ben yorumlarını okudum. Çok klinik hakkında bilgiyi arıyordum İnternette ve kliniklerin sitelerinde… O zaman tüp bebek hakkındaki bir düşüncem meydana geldi . Forumda Memorial ve Bursa merkezleri hakkında okudum ve oraya geldim. İlk tüp bebek denememi Memorial’de yaptırdım. Başarısızdı. Kliniği değiştirmeye karar verip Bursa’ya geldim. Orada ikinci denemeden gebe kaldım. Fakat ailemde yakın akrabamın ölmesi sebebinden dolayı o kadar heyecanlıyordum ki kürtaj oldu. Bundan sonra yıl boyunca eşimle acımızda yaşıyorduk. Üçüncü tüp bebek denemesi Kıbrıs’ta yaptırıyorduk. Gerekli analizlerim yaptırdıktan sonra benim Rahim kasseri olduğunu bildim. Bu durumda dildiğiniz gibi sadece taşıyıcı annelik programı yardım edebilir. Taşıyıcı anne benim tek bir çözümümdür. Kıbrıs’taki merkezlerde böyle programlar var tabi ki fakat biraz pahalı benim için. Ukrayna’daki BioTexCom hakkında okudum bu forumda ve bu kliniğe aradım. Önce eşimle çok şüphe oluyorduk fakat en sonunda kesinlikle karar verdik. Ukrayna’ya geliyoruz biz! Şimdi ben Tükiyede’yim. Taşıyıcı annemizin doğuracağına çok bekliyoruz eşimle. Ukrayna’ya geleceğimiz zaman dünyada en mutlu annebabalarımız olacaz!
Uzun hikayemiz için özür dilerim sizde, arkadaşlar!
Allah size mutluluk versin!
Alt 26.December 2017, 17:17
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Merhaba Mira hanım bir gelişmeniz oldu mu ? Mesajınızı seve seve okudum ve heyecanlandım açıkçası ) Yok değişim bir tedavi uygulandınız kendiniz için ne de olsa)) Her türk bayan cesaret edemez buna ama siz önemli olan mutlu olun bence ! Eğer bu yöntem sizi mutlu eder neden olmasın ? Cevabınızı beklemekteyiz hafendi Allah sizin kucağınız da doldursun inşallah
Alt 10.January 2018, 14:53
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Mira hanım bir gelişmeniz oldu mu ? Mesajınızı seve seve okudum ve heyecanlandım açıkçası ) Yok değişim bir tedavi uygulandınız kendiniz için ne de olsa)) Her türk bayan cesaret edemez buna ama siz önemli olan mutlu olun bence ! Eğer bu yöntem sizi mutlu eder neden olmasın ? Cevabınızı beklemekteyiz hafendi Allah sizin kucağınız da doldursun inşallah
Merhaba, arkadaşım!
Yazdığınız için teşekkür ederim! Tedavim deyince şöyle şey demek istiyorum. şimdi tıp gelişip ileri devam ediyo Allaha şükür! Bence yumurta donasyonu gibi tedavi günah olmamalı çünkü kısırlık gibi problemde yaşadığı zavallı kadınlara bebeğe sahip olmaya yardım ediyor. Bazılara bu da son bir umut oluyor. Bana göre modern tedavi yöntemlerden korkmak bebekten yaşamaya demektir ama bu da her kişinin seçimidir. Ben korkmayıp risk ettim ve şimdi hamileyim.
Transferim iyice geçti. Ondan sonra biraz zayıf olup dinliyordum. Ama meraklı olduğunuz için teşekkür ederim, arkadaşım!
Siz nasılsınız, canım?
Alt 18.January 2018, 23:51
Çaliskan Üye

Merhaba Sandra hanım sevinidim sizin adınıza bende uzun zamandır girmedim buraya kusura bakmayın..Bende iyiyim ya çok şükür size sormalı ? Durumunuz nerdir sizin hedefinize ulaştınız mı hamilemisiniz ? İnşallah hamile kaldınız canım sizin için dua ederim mutlaka sonuçlarınızla benimlede paylaşmanıza rica ediyorum Allah isteyen herkesin kucakları doldursun inşallah
Alt 6.February 2018, 16:32
Kidemli Üye

Alıntı:
Merhaba Sandra hanım sevinidim sizin adınıza bende uzun zamandır girmedim buraya kusura bakmayın..Bende iyiyim ya çok şükür size sormalı ? Durumunuz nerdir sizin hedefinize ulaştınız mı hamilemisiniz ? İnşallah hamile kaldınız canım sizin için dua ederim mutlaka sonuçlarınızla benimlede paylaşmanıza rica ediyorum Allah isteyen herkesin kucakları doldursun inşallah
Merhaba, Hilal hanım!
Evet, nihayet hamile oldum! Dünyada en mutlu kadınım şimdi!!! Doktoruma çok teşekkür ederim! Çok minnettarım!
Siz nasılsınız, canım? Durumunuz nasıl peki?
Alt 9.February 2018, 15:02
Çaliskan Üye

Merhaba canım arkadaşım benim !!! ayy çok sevindim senin adından yaaa Allah kucağınıza almaya nasip etsin inşallah ! kaçıncı haftasınız canım ? Hamile olduğunuzu ne zamandan beri öğrendiniz ? Dönüşünüzü mutlaka beklerim canım öpüyorum sizi kendinize ve bebişinize çok iyi bakın !
Alt 14.February 2018, 11:06
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba, kızlar!
Aranızda yeni üyetim. yardımınızı çok gerekiyorum. konuştuğunuz BioTexCom merkezi hakkında size sormak isterim, yani orada yumurta donasyonu dışında başka progamlar var mı, biliyor musunuz? taşıyıcı annelik programları var mı? yazdıklarınızı okurken biotexcomla ilgilendim. orada tedaviniz hakkında daha ayrıntılı anlatabilir misiniz, lütfen? çok minnettar olacam, arkadaşlar! saygılar.
Alt 16.February 2018, 11:50
Kidemli Üye

Alıntı:
Merhaba canım arkadaşım benim !!! ayy çok sevindim senin adından yaaa Allah kucağınıza almaya nasip etsin inşallah ! kaçıncı haftasınız canım ? Hamile olduğunuzu ne zamandan beri öğrendiniz ? Dönüşünüzü mutlaka beklerim canım öpüyorum sizi kendinize ve bebişinize çok iyi bakın !
Merhaba, arkadaşım!
Desteğiniz için çok sağol, cnm! Yazdığınıza çok sevindim. Ben şimdi 2 haftalık hamileyim) moralim harika) Bebek bakımı kitapları okuyorum eşimle beraber)) Siz nasılsınız, arkadaşım? İyi msnz? Kendiniz hakkındaki bi haber verin bana. Cevabınızı çok bekleyeceğim, cnm! Yazdığınız için çok sağol! Kendinize iyi bakın!
Alt 16.February 2018, 11:59
Kidemli Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, kızlar!
Aranızda yeni üyetim. yardımınızı çok gerekiyorum. konuştuğunuz BioTexCom merkezi hakkında size sormak isterim, yani orada yumurta donasyonu dışında başka progamlar var mı, biliyor musunuz? taşıyıcı annelik programları var mı? yazdıklarınızı okurken biotexcomla ilgilendim. orada tedaviniz hakkında daha ayrıntılı anlatabilir misiniz, lütfen? çok minnettar olacam, arkadaşlar! saygılar.
Merhaba, arkadaşım!
Ben BioTexCom kliniğinde yumurta donasyonu yaptırdım ve çok memnum kaldım. Bende iki girişim için bir paket idi. İlk defa başarısız oldu ve düşükle sonuçlandı ama üç ay sonra tedavimi tekrar başlattım ve bu defa başarılı oldu, çok şükür! Doktorum Elena Mozgovaya idi. Harika bir kadındır! Onu da çok beğendim. İlk karşılaşmamızda tedavim hakkında her şey ayrıntılı olarak anlattı o. Benim yanımda Türkçe tercümanı vardı, bu nedenle dil engelinden dolayı hiç merak etmedim, cnm. Seferimde en beğendiğim şey oteldi. Çok rahat orada idi ve daha ferahtı. Kiev kendisi daha güzel ve ucuz bir şehir. Tek beğenmediğim şey Ukrayna'da yollardır. Çok kötü bence...
BioTexCom'daki programlar deyince orada da taşıyıcı annelik programları var biliyorum. Siz donasyon için ya da taşıyıcıllık için mi oraya gelmek istiyorsunuz?
Alt 26.February 2018, 11:41
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, arkadaşım!
Ben BioTexCom kliniğinde yumurta donasyonu yaptırdım ve çok memnum kaldım. Bende iki girişim için bir paket idi. İlk defa başarısız oldu ve düşükle sonuçlandı ama üç ay sonra tedavimi tekrar başlattım ve bu defa başarılı oldu, çok şükür! Doktorum Elena Mozgovaya idi. Harika bir kadındır! Onu da çok beğendim. İlk karşılaşmamızda tedavim hakkında her şey ayrıntılı olarak anlattı o. Benim yanımda Türkçe tercümanı vardı, bu nedenle dil engelinden dolayı hiç merak etmedim, cnm. Seferimde en beğendiğim şey oteldi. Çok rahat orada idi ve daha ferahtı. Kiev kendisi daha güzel ve ucuz bir şehir. Tek beğenmediğim şey Ukrayna'da yollardır. Çok kötü bence...
BioTexCom'daki programlar deyince orada da taşıyıcı annelik programları var biliyorum. Siz donasyon için ya da taşıyıcıllık için mi oraya gelmek istiyorsunuz?
Merhaba, Sandra hanım!
Cevabınız için çok teşekkür ederim! Benim arkadaşım anne olmak çok istiyor. Biotexcom'da taıyıcı anne programlarıyla ilgileniyor. Ben siteyi inceledim. Böyle programları bulmadım. Sadece İngilizce'de bilgi var, değil mi? Sorum şöyle. Türkler için bu program yapılır mı, bilir msnz?

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil