Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 13.November 2017, 16:29
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Standart BioTexCom kliniğe Sonsuz Teşekkürler !

Evet arkadaşlar dün bizim işkencelerimiz de sonra ermişti Ukrayna'da yerleşen BioTexCom kliniğin sayesinde hamiş kaldım onu da eşimle dün öğrendik kan testi verince =) Allah'a ve bu kliniğe sonsuz teşekkür ediyorum inşallah bizde kucağımıza bebeğimizi almış oluruz Yarın eve dönüyoruz ama Ukrayna için kalbimizde her zaman yeri ayrı ! Allah isteyen kimsenin kucağı boş bırakmasın sevgiler saygılar =)
Alt 16.February 2018, 17:09
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Evet arkadaşlar dün bizim işkencelerimiz de sonra ermişti Ukrayna'da yerleşen BioTexCom kliniğin sayesinde hamiş kaldım onu da eşimle dün öğrendik kan testi verince =) Allah'a ve bu kliniğe sonsuz teşekkür ediyorum inşallah bizde kucağımıza bebeğimizi almış oluruz Yarın eve dönüyoruz ama Ukrayna için kalbimizde her zaman yeri ayrı ! Allah isteyen kimsenin kucağı boş bırakmasın sevgiler saygılar =)
Merhaba, arkadaşım!
Yazdıklarınızı okurken çok ta sevindim, cnm. Sizin için dua edecem! Allah dokuzda verdiğini sekizde almaz...gebe kaldınız) Tebrik ediyorum, arkadaşım! Biotexcom'da gerçekten iyi uzmanlar çalışıyorlar. Mesela doktorum Elena Mozgovaya. Harika bir doktor. Onu çok beğendim. Sizin doktorunuz kimdi acaba, cnm?
Alt 26.February 2018, 11:01
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba, arkadaşlar!
Mesajlarınızı okuduktan sonra kafamda bir sorum çıktı. Anladığım kadarıyla biotexcom'da gerçekten iyi uzmanlar çalışıyorlar ve başarı sonucun oranı daha yüksektir. Bu klinikte yumurta donasyonu kaç girişimi yaptırılabilirim acaba? Ya da bunu ancak doktor söylebilir?
Alt 27.February 2018, 12:23
Kidemli Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, arkadaşlar!
Mesajlarınızı okuduktan sonra kafamda bir sorum çıktı. Anladığım kadarıyla biotexcom'da gerçekten iyi uzmanlar çalışıyorlar ve başarı sonucun oranı daha yüksektir. Bu klinikte yumurta donasyonu kaç girişimi yaptırılabilirim acaba? Ya da bunu ancak doktor söylebilir?
Merhaba, arkadaşım!
burada iki sözleşme var. Çift paketi adlı iki girişim için pakettir ve Garantili baarı paketi limitsiz sayıda girişimi içerir. Fakat ikinci paketiniz seçerken girişimlerin sayısı hakkında doktorla konuşmanız lazım, çünkü her kişilerin durumu farklıdır ve sizde kaç girişimin olabieceğini sadece doktor söylebilir, cnm.
Alt 27.February 2018, 12:40
Gonça Gonça isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba, kızlar!
Bu söylediğiniz bir merkez hakkında daha anlatabilir msnz bana, ltfn? Orada sade tüp bebek yapılmıyor mu? Sadece donasyon programları var?
Alt 3.March 2018, 14:15
Çaliskan Üye

Selam hanımlar...Sizin yorumlarınız görmek ne güzeldir =) Sandra hanım siz de mi orda tedavinizi gördünüz mi yoksa internet'te araştırırken mı bu doktoru buldunuz mu ? Benim doktorum erkekti.Kopkov soyadlı.Baştabip mükemmel bir uzman olduğu için hemen ona başvurmak istedim ve şansımıza Kopkov Bey de bize vakit bularak bizi kendi kontrolün üstüne almış.Şimdi 8cı haftamız bitiyor 9cu başlamak üzere gayet iyiyiz ama bel ağrısı oluyor bazen fazla ayakta durduğum zaman.Eşim bırak temizliği yemeği yapma diyo ben işten geldiğimde kendim yaparım diyo da ben rahat duramıyorum işte ))) Kocacım işten gelince her şey hazır olsun istiyorum )) Öyle yani şimdi en büyük sorunumuz bu ) Kim yemek yapacak diye ama diğer konularda çok mutluyuz gerçekten her sabah eşim işe gidince hem beni hem de bebişimizi öpüyo bazen de öperken gıdıklanıyorum gülüyoz biraz sonra da akşama kadar babamızı evde beklemekteyiz ))) Allar her kadına bu mutluluğu tattırsın inşallah.Çok hariha bir duygu ve ne kadar anlatırsam da az olur.
Alt 3.March 2018, 14:25
Çaliskan Üye

Alıntı:
Gonça´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, kızlar!
Bu söylediğiniz bir merkez hakkında daha anlatabilir msnz bana, ltfn? Orada sade tüp bebek yapılmıyor mu? Sadece donasyon programları var?
Gonça hanım size de merhabalar.Doğal tüp bebek bildiğim kadarıyla orda yapılmıyor.Zaten Türkiye'nin her köşesinde tüp bebek merkezleri olduğu için türk vatandaşlar en umutsun durumlarda olduğu sürece Ukrayna'ya çıkıp kendi mutluluğu bulmak üzere tedaviyi görüyorlar ve Allah'tan orda olduğum zaman birçok kalabalığın içinde mutlu evebeyleri görüp sevindim onların adından.Kliniğin hakkında ciddi tıbbi ve psikolojik muayeneden geçen geniş donör yumurtası veritabanı olduğunu söyleyebilirim.Donör yumurtası ile 5 başarısız girişim halinde paranın 100% iade edilir bu da büyük bir üstünlüktür diye düşünüyorum.Dil engeli olmadan. Klinikte tüm sorularınıza doğma dilinizde tüm tedavi aşamasında cevap vere bilen yöneticilerimiz çalışıyor
Donör yumurtası ile İVF tedavisinin başarı oranı çok yüksekdir – yaklaşık olarak 75-80%.Transfer tohumlamadan sonra 5ci günde olunur, embriyo blastokist aşamasına çatan zaman. Blastokist transferi ile implantasyon şansı daha yüksektir.Ayrıca BioTexCom kliniği İVF için yalnız tek bir kere sadece sizin için özel donör yumurtları kullanmaktadır.Umarım size yeterince bilgi verdim arkadaşlar başka sorularınız olursa yazın müsait olunca mutlaka cevaplarım size.Allah' emanet olun kızlar kendinize iyi bakın
Alt 5.March 2018, 12:27
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Gonça hanım size de merhabalar.Doğal tüp bebek bildiğim kadarıyla orda yapılmıyor.Zaten Türkiye'nin her köşesinde tüp bebek merkezleri olduğu için türk vatandaşlar en umutsun durumlarda olduğu sürece Ukrayna'ya çıkıp kendi mutluluğu bulmak üzere tedaviyi görüyorlar ve Allah'tan orda olduğum zaman birçok kalabalığın içinde mutlu evebeyleri görüp sevindim onların adından.Kliniğin hakkında ciddi tıbbi ve psikolojik muayeneden geçen geniş donör yumurtası veritabanı olduğunu söyleyebilirim.Donör yumurtası ile 5 başarısız girişim halinde paranın 100% iade edilir bu da büyük bir üstünlüktür diye düşünüyorum.Dil engeli olmadan. Klinikte tüm sorularınıza doğma dilinizde tüm tedavi aşamasında cevap vere bilen yöneticilerimiz çalışıyor
Donör yumurtası ile İVF tedavisinin başarı oranı çok yüksekdir – yaklaşık olarak 75-80%.Transfer tohumlamadan sonra 5ci günde olunur, embriyo blastokist aşamasına çatan zaman. Blastokist transferi ile implantasyon şansı daha yüksektir.Ayrıca BioTexCom kliniği İVF için yalnız tek bir kere sadece sizin için özel donör yumurtları kullanmaktadır.Umarım size yeterince bilgi verdim arkadaşlar başka sorularınız olursa yazın müsait olunca mutlaka cevaplarım size.Allah' emanet olun kızlar kendinize iyi bakın
Merhaba, Hilal hanım!
Söylediklerinize tamamen katılıyorum ve emin olarak söylemeliyim ki BioTexCom'da donör seçiminde hiç bir problem ortaya çıkamaz. Donörler orada 18'den 30 yaşına kadardır. Bunun dışında klinikte donör geniş bir veri tabanını var. Bu nedenle oraya başvarmaya karar verdim. Dil engeli deyince orada Türkçe tercümanları var. Bundan dolayı merak ettiğiiz bir şey yoktur.
Alt 5.March 2018, 17:33
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, arkadaşım!
burada iki sözleşme var. Çift paketi adlı iki girişim için pakettir ve Garantili baarı paketi limitsiz sayıda girişimi içerir. Fakat ikinci paketiniz seçerken girişimlerin sayısı hakkında doktorla konuşmanız lazım, çünkü her kişilerin durumu farklıdır ve sizde kaç girişimin olabieceğini sadece doktor söylebilir, cnm.
Anladım, arkadaşım. Fakat Çift paketi hangi hizmetleri içerir? Oraya otel, gıda gibi şeyler giriyor mu, biliyor musunuz? Size başka bir sorum var. Bu klinikte donör seçimi nasıl oluyor acaba? Kıbrıs'ta kendimiz donörü seçmeyebiliriz diye biliyorum ve açokçası bunu beğenmedim. Bundan dolayı Ukrayna hakkında düşünmeye başladım ben. Sizde nasıl oldu? Kendiniz mi seçtiniz? Donörün fotoğrafını gördünüz mü?
Alt 10.March 2018, 23:53
Çaliskan Üye

Selam..Çift paket 7000 euro bulunuyor.Bide 5 girişim de var o da 10000 falandır ama başarısız sonuç halinde parası iade edilir.Bu da çok avantajlı bir paket olduğunu düşünüyorum.Donörlerin hem fotoğrafları var hem de gerekli bilgiler.Kıbrıs'ta mesela bir tanıdığım bayan dediği gibi bu hizmeti 'karanlıkta' yapıyorlar yani doktorun sana kendi donörü uygulanıyor ve sen onu göremiyorsun bile.Ayrıca Kıbrıs'a karşı Ukrayna daha uygun fiyatıyla aynı hizmeti veriyor.Eğer yumurta donasyonuyla tüp bebeği yaptırmaya karar veririseniz Ukrayna'ya Kiev'e bu kliniği gidin derim.Allah her denemelerinizde yardımcınız olsun inşallah.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil