Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.January 2012, 19:46
dolmael dolmael isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart tüp bebek tedavisi yüzdesi

merhaba, ablam hakkında konuşmak istiyorum. ablam bebek istiyor fakat olmuyor, kendisinin bilgisayar ve internet bilgisi olmadığı için ben yazıyorum. onu götürüp getirirken doktorunun yanında bulundum ve ona destek olmaya çalıştım elimden kaldığı kadar.

hormon tedavisi gördü fakat sonuç alamadık,
doktor tüp bebek demiş, spermiyogram testleri normal çıktı, adet düzensizliği var. böyle sorunlar başına gelen vardır.

kayseride en iyi tedavi yapan yer neresidir, nasıl yapalım nereye gidelim hiç bilemiyoruz vallahi. sizden yardım bekliyorum sayın anneler ve anne adayları. ellerinizden öperim
Alt 19.January 2012, 21:30
*09*UMUT ISIGI*09* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
*09*UMUT ISIGI*09* *09*UMUT ISIGI*09* isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Moderator

dolmael foruma hos geldin....ablan en kisa zaman icinde bebegine kavusur ins.

INFERTILITE VE TÜP BEBEK TEDAVİLERİ /Tüp Bebek Merkezleri bölumünde

kayseri tüp bebek merkezi konu başlıgında 2.sayfada arkadaslarin paylasimlarini inceleyebilirsiniz
http://forum1.cocukistiyorum.com/kay...ezi-t2632.htmlLink...

ayrica Çiderin anlasmali Tüp Bebek Doktorlarının Danışma Forumlarını inceleyebilirsiniz
(Kayseri Acıbadem Tüp Bebek Merkezi ve diger anlasmalı Tüp Bebek Merkezleri)
http://forum1.cocukistiyorum.com/tup...ina-t1280.htmlLink

ve Şehirliler Dayanışması bölumünde Kayserililer buraya konu baslıginda arkadaslar ile gorüsebilirsiniz
http://forum1.cocukistiyorum.com/kay...raya-t169.htmlLink...

Konu Tüp Bebek Merkezleri bölumüne taşınmıstır...güzel paylasımlar dilerim
Alt 4.December 2017, 17:55
Mira Mira isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba, kızlar!
Güzel paylaşamınız için çok teşekkür ediyoruz size! Ben de kendim tarafımdan bir merkez hakkında anlatmak istiyorum size. Bende üç başarısız tüp bebek denemesi oldu. Ben de farklı merkezlerde onları yaptırdım. Memorial adlı tüp bebek merkezinde yaptırılmış olan ilk tüp bebek denemesi başarısızdı. İkincisi ise Bursa’da yaptırılmış. Fakat düşükle sonuçlandı. Ben de çok ıstırap çekiyordum. Fakat Allah beni bebeği vermiyordu. Biz kocamla boşanma üzereydik fakat son anda aklı başımıza geldi ve tüp bebek üçüncü denemesi yaptırmaya bir karar verdik. Bu nedenle Kıbrıs’a geldik. Fakat orada bende rahim kanserinin olduğunu bildim. Böylece BioTexCom kliniği hakkında bildik. Oraya geldik ve şimdi bebeğimizi bekleriz) Ailemizde artık umut ortaya çıktı!
Alt 22.December 2017, 17:17
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

BioTexCom kliniğinde bende tedavimi gördüm.5 kere tüp bebeği yaptırdık eşimle.Ben 43 yaşındayım şu an eşim de 45.Denemediğimiz yol kalmadı inanın.. Tam çare arayışımızın sonuna geldiğimizi düşünürken bir gün internette BioTexCom’u gördüm. Son çare olarak denemek istedim. Eşime de anlattım. Umutsuz da olsa kabul etti. Ne kadar da iyi etmişiz! Ukrayna’ya ilk gittiğimizde çok şüpheci yaklaşmıştım. Ama bizi karşıladıkları andan itibaren içime güven gelmeye başladı.Çift paket almıştık o zaman 1ci kere tutmadığı zaman umudumuzu kaybetmeye başladık ama Allh dualarımızı kabul etmiş ve 2ci girişimden hamile kaldım ! Çok şükür kızımız 3 yaşında şu an ve doğal olarak doğum da yaptım.Bu kliniğe sonsuz teşekkür ediyorum iyiki varsınız sayın BioTexCom !
Alt 10.January 2018, 13:01
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
BioTexCom kliniğinde bende tedavimi gördüm.5 kere tüp bebeği yaptırdık eşimle.Ben 43 yaşındayım şu an eşim de 45.Denemediğimiz yol kalmadı inanın.. Tam çare arayışımızın sonuna geldiğimizi düşünürken bir gün internette BioTexCom’u gördüm. Son çare olarak denemek istedim. Eşime de anlattım. Umutsuz da olsa kabul etti. Ne kadar da iyi etmişiz! Ukrayna’ya ilk gittiğimizde çok şüpheci yaklaşmıştım. Ama bizi karşıladıkları andan itibaren içime güven gelmeye başladı.Çift paket almıştık o zaman 1ci kere tutmadığı zaman umudumuzu kaybetmeye başladık ama Allh dualarımızı kabul etmiş ve 2ci girişimden hamile kaldım ! Çok şükür kızımız 3 yaşında şu an ve doğal olarak doğum da yaptım.Bu kliniğe sonsuz teşekkür ediyorum iyiki varsınız sayın BioTexCom !
Merhaba, Hilal hanım!
Ne kadar bir tessadüf! Ben de BioTexCom'da tedavi görüyordum. Doktorum Elena Mozgovaya idi. Sizin oradaki doktorunuz kimdi acaba, canım? İyi mi bu uzman sizce? Benim arkadaşım oraya yumurta donasyonu için gelme istiyor. Bundan dolayı her zaman bu klinikteki doktorlar hakkında bana soruyor. Doktorunuz hakkında anlatabilir misiniz, lütfen? Bilginize de çok sevinecem, canım!
Şimdinden teşekkür ederim! Cevabınız için beklecem.
Saygılar!
Alt 14.February 2018, 12:09
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Hilal hanım!
Ne kadar bir tessadüf! Ben de BioTexCom'da tedavi görüyordum. Doktorum Elena Mozgovaya idi. Sizin oradaki doktorunuz kimdi acaba, canım? İyi mi bu uzman sizce? Benim arkadaşım oraya yumurta donasyonu için gelme istiyor. Bundan dolayı her zaman bu klinikteki doktorlar hakkında bana soruyor. Doktorunuz hakkında anlatabilir misiniz, lütfen? Bilginize de çok sevinecem, canım!
Şimdinden teşekkür ederim! Cevabınız için beklecem.
Saygılar!
Merhaba, Sandra hanım!
BioTexCom hakkında ilk kez duyuyorum. Orada sadece yumurta donasyonu mu yapılıyor ya da başka programlar var, bilir misiniz? Eğer mümkünde linki verebilir misiniz, lütfen?
Alt 14.February 2018, 15:10
Kidemli Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Sandra hanım!
BioTexCom hakkında ilk kez duyuyorum. Orada sadece yumurta donasyonu mu yapılıyor ya da başka programlar var, bilir misiniz? Eğer mümkünde linki verebilir misiniz, lütfen?
Merhaba, arkadaşım!
Tabii ki vereceğim: http://biotexcom.com.tr/
Burada her şey var, hem e-posta, hem de telefon numarası... BioTexCom yöneticisiyle konuşursanız her şey belli olucak. Allah yardımcınız olsun!
Alt 26.February 2018, 12:57
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, arkadaşım!
Tabii ki vereceğim: http://biotexcom.com.tr/
Burada her şey var, hem e-posta, hem de telefon numarası... BioTexCom yöneticisiyle konuşursanız her şey belli olucak. Allah yardımcınız olsun!
Merhaba, arkadaşım!
Yardımınız için çok sağol. Ben bu tüp bebek merkeznin yöneticisiyle konuştum biraz ve bütün sorularıma cevap verdi. Memnun kaldım. Siz Ukrayna'ya yumurta donasyonu geldiniz, anladığım kadarıyla. Biotexcom'u niçin seçtiniz? Ukrayna'da başka iyi tüp bebek merkezileri var mı acaba?
Alt 26.February 2018, 18:03
Kidemli Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, arkadaşım!
Yardımınız için çok sağol. Ben bu tüp bebek merkeznin yöneticisiyle konuştum biraz ve bütün sorularıma cevap verdi. Memnun kaldım. Siz Ukrayna'ya yumurta donasyonu geldiniz, anladığım kadarıyla. Biotexcom'u niçin seçtiniz? Ukrayna'da başka iyi tüp bebek merkezileri var mı acaba?
Merhaba, cnm!
Evet, Ukrayna'da çok tüp bebek merkezi var fakat duyduğuma ve okuduğuma göre çok dolandırıcı ajanslar var. Paranız alıp kayboluyorlar, cnm. Bundan dolayı çok meraklıydım ve Biotexcom'u seçtim, çünkü kendi araç deposu, oteller, farklı dilleri konuşan yöneticilerle resmi bir kliniktir bu ve sitelerinde klinik hakkında gerekli bilgiyi ve programların fiyatlarını bulabilirsiniz...

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil