Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 10.August 2010, 17:24
tefekkür 78 tefekkür 78 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart ankara lina kadın sağlığı merkezine gidenler

fikirleriniz ?

Konu karia tarafından (16.August 2011 Saat 22:48 ) değiştirilmiştir.
Alt 13.August 2010, 14:03
mahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
mahi mahi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

slm arkadaşım
muayene ücreti ne kadar
sgk ile anlaşması varmı
muayene tahlil tetkik için
ne kadar fark alıyorlar
yazarsan sevinirim
Alt 13.August 2010, 14:37
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

konunuzu icerigi sebebiyle ''tüp bebek merkezleri '' bölümüne tasidim...

bu arada hic aciklama yapmamissiniz. sorununuz neydi? tedavi gecmisiniz, hamile kaldiniz mi? kacinci tedavide? orada kac tedavi oldunuz ?

ilk ve tek mesajiniz yukaridaki gibi kisacik olunca reklam gibi olmus.

-----------
wish = karia ....

Konu karia tarafından (13.August 2010 Saat 14:41 ) değiştirilmiştir.
Alt 25.November 2010, 17:34
gubidik gubidik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Bende Lina Kadın Sağlığı Merkezinde gebelik takiplerimi yaptırıyorum.Benim doktorum Mine hanım çok şeker, samimi, ayrıntılara dikket eden güler yüzlü bir doktor.Benimle çok yakından ilgileniyor.Allah nasip ederse doğumumu da o yaptıracak.Yenimahalledeki yeni yerleri çok şık ve temiz ve kaliteli ,emeklerine değmiş bence.Ulaşımda çok kolay otobüs, dolmuş önünden geçiyor metroya 100-150 metre uzaklıkta.
Alt 10.December 2010, 21:17
bnefise@hotmail.com
Misafir

esım kaan beyın hastası azosperm ıkıncı tesesı bakalım subatta kısmetse tup bebek yaptıracaz kısmetse dualarınızı beklıyım yuzde 30 sansımız varmış
Alt 12.August 2011, 18:25
victory victory isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

ben tavsıye etmıyorum..çikolata kistimi 5 kez alttan ultrasona girmememe ragmen göremedi oradaki doktor..sorun yok kronık kasık agrıların dıye gönderdi..kimseye tavsıye etmıyorum..
Alt 4.December 2017, 17:59
Mira Mira isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Selam, arkadaşlar!
Size BioTexCom hakkında anlatacağım. Bende üç tüp bebek denemesi oldu ve hepsi başarısızdı. Ben de çeşitli merkezlerde tüp bebek yaptırdım. Memorial adlı tüp bebek merkezinde yaptırılmış olan ilk tüp bebek denemesi başarısızdı. İkincisi ise Bursa’da yaptırılmış. Fakat düşükle sonuçlandı. Ben de çok ıstırap çekiyordum. Ama olamaz! Biz eşimle boşanma üzereydik fakat son anda aklı başımıza geldi ve tüp bebek üçüncü denemesi yaptırmaya bir karar verdik. Bu nedenle Kıbrıs’a geldik ama orada bende rahim kanserinin olduğunu bildim. Öylece merkezimiz hakkında bildik. Oraya geldik ve şimdi bebeğimizi bekliyoruz! Bizde artık umudumuz var!!!
Alt 21.December 2017, 21:05
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Tavsiye üzerine zeynep arpa hocam ile taniştık ve hamileligim boyunca kusursuz ve ilgili bir şekilde ilgilendi bilgilendirdi beni ve eşimi sezeryan doğum yapmama rağmen çok çabuk kendimi toparladım ve ayağa kalktım doğum sonrasındaki muanesinde hem benimle hem bebeğime karşı sevecenliği beni çok motive etti inşallah ilk çocuğumu büyüttükten sonra ikinci çocuğum içinde zeynep arpa hocayı tercih edeceğim ve tabiki lina kadın sağlı ve aliye ebemizi de aliye ebeminde ilgisi ve alakası için teşekkür ederim.Ayrıca teyzemin yumurta sayısı az olduğu için kendi tedavi Ukrayna'da BioTexCom'da görmüş yumurta donasyonu yaptırıp ve çok şükür paşamız 3 yaşında şu an =)
Alt 10.January 2018, 12:49
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Tavsiye üzerine zeynep arpa hocam ile taniştık ve hamileligim boyunca kusursuz ve ilgili bir şekilde ilgilendi bilgilendirdi beni ve eşimi sezeryan doğum yapmama rağmen çok çabuk kendimi toparladım ve ayağa kalktım doğum sonrasındaki muanesinde hem benimle hem bebeğime karşı sevecenliği beni çok motive etti inşallah ilk çocuğumu büyüttükten sonra ikinci çocuğum içinde zeynep arpa hocayı tercih edeceğim ve tabiki lina kadın sağlı ve aliye ebemizi de aliye ebeminde ilgisi ve alakası için teşekkür ederim.Ayrıca teyzemin yumurta sayısı az olduğu için kendi tedavi Ukrayna'da BioTexCom'da görmüş yumurta donasyonu yaptırıp ve çok şükür paşamız 3 yaşında şu an =)
Merhaba, arkadaşım!
Bende yalın arkadaşım BioTexCom'da tedavi görüyordu yani yumurta donasyonu yaptırıyordu. İlk önce tüp bebek yaptırdı ama 4 girişim bşarısızdı, maalesef. Bundan sonra hatta umudu kaybetti. Eşi onu destekledi, Allaha şükür! Yumurta donasyonu yaptırmak istedi ve uygun kliniği seçerken Ukrayna'da durdu çünkü orada çok ucuz ve donörlerin geniş bir veritabanı var. Oraya geldi. iki girişim başarısız oldu ve üçüncü ise başarılı idi. Şimdi hamile ve erkeğini bekliyor) onun için çok seviniyorum, gerçekten. Allah ona mutluluk versin! Bol bol dua ediyor şimdi...
Alt 14.February 2018, 12:19
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba, arkadaşlar!
Aranızda yeni katıldım. söylediğiniz klinik hakkında İnternette okudum ama böyle bir sorum olacak size. BioTexCom'da taşıyıcı anne yardımıyla cocuğa sahip olmak mümkün mü, kızlar? sitede bu hakkında hiç bir şey yok. bu sebepten size soruyorum. cevabınız için çok sağol, arkadaşlar!

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil