Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 20.November 2017, 17:13
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Ben kendi tedavimi Ukrayna'da gördüm.4 başarısız tüp bebek girişimden sonra doktorum yumurta donasyonuyla hamile kalabilirim dedim.İlk baştan kabul etmedim korkuyordum ve çok kararsızım.Yaşım 43 o zaman.Eşimle 1 sene yaklaşık kendmizce çocuk yapmayı denedik fakat yumurtalarım az kaldığı için bir fayda çıkmıyordu çabalarımızda.O zaman bu tedaviye kabul ettik ve yola çıktık.Ne de olsa kızımız şu an 4 yaşında ve işkencelerimiz doğurduğum günden beri sona erdi =)) Allah isteyen kimsenin kucağı boş bırakmasın ..
Alt 16.February 2018, 16:56
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben kendi tedavimi Ukrayna'da gördüm.4 başarısız tüp bebek girişimden sonra doktorum yumurta donasyonuyla hamile kalabilirim dedim.İlk baştan kabul etmedim korkuyordum ve çok kararsızım.Yaşım 43 o zaman.Eşimle 1 sene yaklaşık kendmizce çocuk yapmayı denedik fakat yumurtalarım az kaldığı için bir fayda çıkmıyordu çabalarımızda.O zaman bu tedaviye kabul ettik ve yola çıktık.Ne de olsa kızımız şu an 4 yaşında ve işkencelerimiz doğurduğum günden beri sona erdi =)) Allah isteyen kimsenin kucağı boş bırakmasın ..
Merhaba Hilal hanım!
Mesajınızı okurken hikayemi hatırladım hemen. Ben de sizin gibi problemde yaşadım. Uzun zamana kadar hiç gebe kalamadım çünkü polikistik overim vardı. Ne yapıcağım diye bilmedim. Büyük depresyona hatta girdim. Zamanla doktorumdan donasyn hakkında bildim ve merkezi seçmeye başladım. Ukrayna'ya seçimi düştü. Oraya geldim. Genel olarak memnum kaldım fakat tedavi gördüğüm klinikte bazı eksikler vardı. Mesela transferim olduğu zaman doktoru uzun zamandır beklemek zorundaydım. Bunu çok beğenmedim, çünkü heyecanlıyordum o anda. Allaha şükür benimle beraber tercümanım idi. O biraz sakinleştirdi beni. Çok hasta vardı bu klinikte. çok şükür gebe kaldım en sonda. Amacıma ulaştım)
Alt 26.February 2018, 11:10
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Hilal hanım!
Mesajınızı okurken hikayemi hatırladım hemen. Ben de sizin gibi problemde yaşadım. Uzun zamana kadar hiç gebe kalamadım çünkü polikistik overim vardı. Ne yapıcağım diye bilmedim. Büyük depresyona hatta girdim. Zamanla doktorumdan donasyn hakkında bildim ve merkezi seçmeye başladım. Ukrayna'ya seçimi düştü. Oraya geldim. Genel olarak memnum kaldım fakat tedavi gördüğüm klinikte bazı eksikler vardı. Mesela transferim olduğu zaman doktoru uzun zamandır beklemek zorundaydım. Bunu çok beğenmedim, çünkü heyecanlıyordum o anda. Allaha şükür benimle beraber tercümanım idi. O biraz sakinleştirdi beni. Çok hasta vardı bu klinikte. çok şükür gebe kaldım en sonda. Amacıma ulaştım)
Merhaba, Sandra hanım!
Söylediğiniz gibi tedaviniz boyunca size tercüman yardım ediyordu, değil mi? Bu klinikte çok mu tercüman var? Çok ülkeden hasta gelirler acaba? Aanladığım kadarıyla orada İngilizce tercümanları da var. Benim arkadaşım Almanya'da yaşıyor va bana biotex'teki Almanya şubesi hakkında sordu. Orada böyle şey var mı, biliyor msnz?
Alt 27.February 2018, 12:02
Kidemli Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Sandra hanım!
Söylediğiniz gibi tedaviniz boyunca size tercüman yardım ediyordu, değil mi? Bu klinikte çok mu tercüman var? Çok ülkeden hasta gelirler acaba? Aanladığım kadarıyla orada İngilizce tercümanları da var. Benim arkadaşım Almanya'da yaşıyor va bana biotex'teki Almanya şubesi hakkında sordu. Orada böyle şey var mı, biliyor msnz?
Evet, arkadaşım. Doğru. Benimle Türkçe tercümanı vardı, fakat bildiğime göre biotexcom'da İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Romence, Portekizce, Çince, Japonca, Arapça, Sırpça ve Bulgarca tercümanları var. Bunu kliniğin sitesinde gördüm. Çok dil konuşan yöneticiler var orada, cnm.
Alt 3.March 2018, 15:13
Çaliskan Üye

Alıntı:
Merhaba Hilal hanım!
Merhaba Sandra hanım.Nasılsınız durumunuz nedir ? Kaç haftadasınız şu an ? Bi sıkıntı var mı ? Transfer sizin adet geldiğinizde yapılmalıydı neden bu kadar çok beklemeliydiniz onu anlamadım ben.Benim adetim gelince transfer 2 ci günde yapıldı yani program bana göre uygulanmış sizin nasıl oldu acaba ? Adetinizin kaçındı günde transfer yapıldı ?
Alt 5.March 2018, 12:08
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Sandra hanım.Nasılsınız durumunuz nedir ? Kaç haftadasınız şu an ? Bi sıkıntı var mı ? Transfer sizin adet geldiğinizde yapılmalıydı neden bu kadar çok beklemeliydiniz onu anlamadım ben.Benim adetim gelince transfer 2 ci günde yapıldı yani program bana göre uygulanmış sizin nasıl oldu acaba ? Adetinizin kaçındı günde transfer yapıldı ?
Merhaba, Hilal hanım!
Bende ponksiyondan 5ci günde transfer oldu. O gün hastahanede çok kadın vardı. Doktorum benim sıram gelmeden önce yaklaşık 5 transferi yaptı. Çok hasta vardı. Klinik kalabalıktı. Belki çok ünkü bu klinik Avrupalıların arasında) Bu nedenle beklemek zorundaydım, cnm. Şimdi 3cü haftadayım. Kendimi iyice hissediyorum, teşekkür ederim! Siz nasılsınız, arkadaşm? İyi misiniz?
Alt 5.March 2018, 17:42
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Evet, arkadaşım. Doğru. Benimle Türkçe tercümanı vardı, fakat bildiğime göre biotexcom'da İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Romence, Portekizce, Çince, Japonca, Arapça, Sırpça ve Bulgarca tercümanları var. Bunu kliniğin sitesinde gördüm. Çok dil konuşan yöneticiler var orada, cnm.
Bu harikadır, gerçekten! Ben bundan dolayı çok merak ettim. Sandra hanım, tedavi gördüğünüz klinikte taşıyıcıllık programları dışında hangi programlar var? Mesela yumurta donasyonu ve tüp bebek programları ver mı? Fiyatlar çok yüksek mi orda? Yoksa normal, sizce? Avrupa'da mesel donasyon için çok yüksek fiyatlar var. Bu nedenle soruyorum size.
Alt 10.March 2018, 15:16
Çaliskan Üye

Alıntı:
Merhaba, Hilal hanım!
Bende ponksiyondan 5ci günde transfer oldu. O gün hastahanede çok kadın vardı. Doktorum benim sıram gelmeden önce yaklaşık 5 transferi yaptı. Çok hasta vardı. Klinik kalabalıktı. Belki çok ünkü bu klinik Avrupalıların arasında) Bu nedenle beklemek zorundaydım, cnm. Şimdi 3cü haftadayım. Kendimi iyice hissediyorum, teşekkür ederim! Siz nasılsınız, arkadaşm? İyi misiniz?
Merhaba canım anladım seni.Hamile kalmanıza çok sevindim Rabbimiz kucağına almaya nasip etsin.Sizin ponksiyon vardı demiştiniz o klinikte mi o ameliyatı size yaptırmışler yoksa türkiye'de mi ? Ve neden ponksyonu yapmıştınız tüp bebeği yapmadan önce ? Bildiğim kadarıyla transferden önce dediğiniz amelyatlar yapılmaz ki Açıklarsanız sevinirim Sandra hanım.Allah emanet olun
Alt 28.March 2018, 16:34
Elif Erol Elif Erol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
ccigdem25´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba,

Tüp bebek hakkında bir çok araştırma yaptım ve bana medicana da tüp bebek merkezini tavsiye ettiler. xxx adresinden danışma formunu doldurdum kısa zamanda cevap geldi .. hemen aradılar ..bu konuda bilgilendirilmek çok güzel..

tedaviye başladım.. sabırsızlıkla bekliyorum..
Medicana'dan bende bir çok hoş şeyler duydum ama bana uzak olduğu için orda tevadimi göremedim.Ben 4 kere tüp bebeği yaptıran bir bayanım.2 kere Istanbul'da Bahçeci'de diğer 2 kere ise Ankara'da denemiştim.Üzülmekten bıktım artık gözyaşlarım kalmadı.Tamamen içim kurudu anlayacağınız...En son doktora gittiğimizde donasyonu yaptır dedi fazla geç olmadan.Yaşım da 43.Kıbrıs ve Ukrayna arasında kaldık şu an ve hangisi seçsek bilemedim.Sizin bildiğiniz bş var mı bu konun hakkında ? Siz olsaydınız nereye giderdiniz ? Cevabınız için sağol Allah bütün nazarlardan ailenizi saklasın

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil