Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 16.February 2018, 11:00
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar!
Size bir sorum olacak, kızlar. Söylediğiniz BioTexCom merkezinde sadece yumurta donasyonu programları var ya da taşıyıcı annelik programlara katılmak ta mümkündür, biliyor musunuz? yazdıklarınızı okurken bu merkezde düşük fiyatlar var, anladığım kadarıyla...Avrupa'da merkezlerde fiyatlardan daha düşüktür, değil mi?
Merhaba, arkdşm!
BioTexCom'da taşıyıcı annelik programları tabii ki var. Ben kendim orada yumurta donasyonu yaptırdım ama bildiğime göre orada taşıyıcı annelik iki paketi var. Fiyatlar yaklaşık 40 bin euro'dan.. Ukrayna'da böyle hizmetleri sağlandığı tüp bebek merkezlerinin olduğunu bilirim ama oradaki fiyatlar çok yüksektir. Tedavi gördüğüm merkezde normal bence. Avrupa'daki kliniklerde bu ptedavinin inanılmaz fiyatlarıdır, cnm. Orada bence görmenize gerek yoktur hatta.
Alt 26.February 2018, 12:12
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, arkdşm!
BioTexCom'da taşıyıcı annelik programları tabii ki var. Ben kendim orada yumurta donasyonu yaptırdım ama bildiğime göre orada taşıyıcı annelik iki paketi var. Fiyatlar yaklaşık 40 bin euro'dan.. Ukrayna'da böyle hizmetleri sağlandığı tüp bebek merkezlerinin olduğunu bilirim ama oradaki fiyatlar çok yüksektir. Tedavi gördüğüm merkezde normal bence. Avrupa'daki kliniklerde bu ptedavinin inanılmaz fiyatlarıdır, cnm. Orada bence görmenize gerek yoktur hatta.
Merhaba, Sandra hanım!
Yardımınız için çok teşekkürler! Duyduğuma göre Ukrayna'da çok tüp bebek merkezi var ama biotexcomdan daha pahalıdır bence. Tedavi gördüğünüz kliniğin sitesine girip orada yumurta dpnasyonu programlarını gördüm. Üç program var, değil mi? hem konaklamayi, hem de ilaçlar gibi şeyleri programın ödemesi içerir. Başka merkezlerde böyle şey yoktur. Otelde konaklama, gıda vd. gibi şeyler için ödemelisiniz. Bence çok pahalı o zaman oluyor. Neyi düşünüyorsunuz?
Alt 27.February 2018, 11:13
Kidemli Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Sandra hanım!
Yardımınız için çok teşekkürler! Duyduğuma göre Ukrayna'da çok tüp bebek merkezi var ama biotexcomdan daha pahalıdır bence. Tedavi gördüğünüz kliniğin sitesine girip orada yumurta dpnasyonu programlarını gördüm. Üç program var, değil mi? hem konaklamayi, hem de ilaçlar gibi şeyleri programın ödemesi içerir. Başka merkezlerde böyle şey yoktur. Otelde konaklama, gıda vd. gibi şeyler için ödemelisiniz. Bence çok pahalı o zaman oluyor. Neyi düşünüyorsunuz?
Merhaba, arkdşm!
Yok, orada yumurta donasyonu iki paketi var şimdi: iki girişim için Çift paketi ve limitsiz sayıda girişimle Garantili başarı paketidir. Biliyorum, çünkü ben Ukrayna'dayken kliniğin yöneticisiyle konuştum ve o böyle dedi... Başka klinikler deyince dolandırıcılarla kolayca karlılaşabilirsiniz. Bu nedenle daka dikkatli olmalısınız.
Alt 3.March 2018, 16:47
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Alıntı:
Merhaba, arkdşm!
Yok, orada yumurta donasyonu iki paketi var şimdi: iki girişim için Çift paketi ve limitsiz sayıda girişimle Garantili başarı paketidir. Biliyorum, çünkü ben Ukrayna'dayken kliniğin yöneticisiyle konuştum ve o böyle dedi... Başka klinikler deyince dolandırıcılarla kolayca karlılaşabilirsiniz. Bu nedenle daka dikkatli olmalısınız.
Merhaba Mirem hanım.Bende kendi fikirimi söylemek isterdim bu tarz hizmetlerin hakkında.Taşıyıcı annelik veya tüp bebeği yumurta nakli ile yaparak dolandırıcıların tuzağına düşmek istemiyorsanız kensinlekle sözleşmeyi yapın derim.Sözleşmesiz sakın bu işlere girmeyin arkadaşalar çünkü sonra hiç bir şey ıspatlayamazsınız ve ekmeğiniz boşuna çıkmış olur.Dikkatli olun böyle şeylere.Allah herkese gönlüne göre versin inşallah.
Alt 5.March 2018, 11:21
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Mirem hanım.Bende kendi fikirimi söylemek isterdim bu tarz hizmetlerin hakkında.Taşıyıcı annelik veya tüp bebeği yumurta nakli ile yaparak dolandırıcıların tuzağına düşmek istemiyorsanız kensinlekle sözleşmeyi yapın derim.Sözleşmesiz sakın bu işlere girmeyin arkadaşalar çünkü sonra hiç bir şey ıspatlayamazsınız ve ekmeğiniz boşuna çıkmış olur.Dikkatli olun böyle şeylere.Allah herkese gönlüne göre versin inşallah.
Merhaba, Hilal hanım!
Söylediklerinize tam olarak katılıyorum. Tabi ki herhangi tedavi programına girmek isterseniz mutlaka sözleşmeyi imzalamalısınız, çünkü çok ajans açıklandı şimdi ve dolandırıcılarla karşılaşmak pek çok kolaydır, bence. Özellkle otel, biletler, gıda vd. gibi şeyler hakkında kendiniz düşmek istemiyorsanız paranız boşuna harcayabilirsiniz. Sıkça tüp bebek merkezleri böyle hizmetleri de sağlıyorlar. Bu nedenle doğru bir merkezi seçmeniz lazım.
Alt 6.March 2018, 11:26
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Merhaba, arkdşm!
Evet, arkadaşım. Ukrayna'da neyi en çok beğendiniz? Oraya geldikten sonra nerede kaldınız, otelde mi? Yoksa dairede mi? Çok pahalı mı Kiev'de? Ben çok merak ediyorum bundan dolayı, çünkü Biotexcom'a gelmek istiyorum... Yardımınız için çok sağol!
Alt 10.March 2018, 03:07
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Alıntı:
Merhaba, Hilal hanım!
Söylediklerinize tam olarak katılıyorum. Tabi ki herhangi tedavi programına girmek isterseniz mutlaka sözleşmeyi imzalamalısınız, çünkü çok ajans açıklandı şimdi ve dolandırıcılarla karşılaşmak pek çok kolaydır, bence. Özellkle otel, biletler, gıda vd. gibi şeyler hakkında kendiniz düşmek istemiyorsanız paranız boşuna harcayabilirsiniz. Sıkça tüp bebek merkezleri böyle hizmetleri de sağlıyorlar. Bu nedenle doğru bir merkezi seçmeniz lazım.
Merhaba Sandra hanım yine de Türkiye'de doğal bir tüp bebeği sözleşmesiz de yaptırıyorlar da sonuçta kendi ülkesindesin bütün doktorlar ünlü merkezlerde çalışıyorlar ve oralarda dolandırıcılık olma ihtimali daha çok düşük diye düşünüyorum ama Yurt dışında dediğimiz taşıyıcı annelik ve yumurta nakli ile tüp bebeği yaptırmaya karar verdiyseniz sözleşme şarttır.Bu da benim fikirim.Dediğiniz klinikte sözleşme yapılıyor mu acaba ? Bilginiz var mı ?

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil