Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 6.May 2013, 05:55
narince narince isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

2.tüp bebek denememi de Adana Ankada Tüp Bebekte Gökhan bey var onunla gerçekleştirdim tavsiye ederim; merak eden arkadaşlara da elimden geldiğince yardımcı olabilirim evde eşimden bana pek kalmıyor bilgisayar oyuzden sık giremiyorum internete
Alt 7.June 2013, 17:40
bebekay bebekay isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Ben de Eurofertıl Tüp bebek merkezini öneriyorum. Oldukça deneyimli doktorlar çalışıyor. Hizmet kalitesi oldukça yüksek. Konu bebek olunca iyi araştırmalı, başarı şansının yüksek olduğu yerler tercih edilmelidir.
Alt 11.June 2013, 15:22
gün
Misafir

ben hrs hastanesinde yaptırdım tavsiye ederim
Alt 11.June 2013, 22:49
gün
Misafir

hayırlı geceler
Alt 6.November 2017, 16:54
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Bende yumurta donasyonu yapmam lazım, arkadaşlar. Eğer bu prosedürü yapanlar varsa size BioTexCom adlı kliniği tavsiye etmek istiyorum. Önce ben çok şüpheleniyordum ama sonra bunun en iyi bir seçeneğim olduğunu anladım...çok ucuz, donörü beklememeliyiz ve donçr geniş veri tabanı var bu klinikte. Fakat Ukrayna'da yollar çok kötü) oraya geleceğiniz zamanında bu hakkında artık bieceksiniz)
Alt 13.November 2017, 15:23
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Alıntı:
dilek´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
slm arkadaslar ben 32 yasında 14 yıllık evliyim kayseride yasıyorum ve pco hastasıyım aynı zamanda 6 aydırda diyabet hastasıyım 5 asılama bir tüb denemme var ikiz gebelik oldu fajat 4 aylıkken düşük yaptım 1 yıl gecti aradan tekrar tüb bebek yaptırmak istiyorrum ama cok pahalı aslında ankarayı düşünüyorum ssk var raporlarım var bir cok tahlil ve testler var elimde bana maddi anlamda uygun bir hastane önerirseniz cok sevinirim allaha emanet olun
Merhaba Dilek hanım.Ben kendi tedavimi Ukrayna'da görmüştüm yurt dışına çıkmak zorundaydım yumurta donasyonuyla tüp bebeği yaptırmak için.Yaşım 44 şu.4 sene önce İstanbul'da Bahçeci'de 3 kere tüp bebeği denedik ama hiçbiri tutmadı yumurtalarım az kaldığı için.Ne de olsa Ukrayna'dan eve hamile döndük şimid oğlum 2 yaşında şu an Allah'a ve bu kliniğe sonsuz teşekkür ediyoruz bütün işkencelerimiz sona erdiği için.Size de ayrı bş söylemek istemiştim hafendi.Bu konuda daha ucuz olan yerlere bakmayacaksnz çünkübu tarz tedaviler zaten pahalı olur ve hakikaten kaliteli ve iyi bir kliniğe gitmekisterseniz maddinizi düzeltmeye gerekir.Aksi durumda ne kadar tasarruflu olursanız başar oranı da okadar düşük olur.Allah isteyen kimsenin kucağı boş bırakmasın saygılar...
Alt 13.November 2017, 15:37
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Bende yumurta donasyonu yapmam lazım, arkadaşlar. Eğer bu prosedürü yapanlar varsa size BioTexCom adlı kliniği tavsiye etmek istiyorum. Önce ben çok şüpheleniyordum ama sonra bunun en iyi bir seçeneğim olduğunu anladım...çok ucuz, donörü beklememeliyiz ve donçr geniş veri tabanı var bu klinikte. Fakat Ukrayna'da yollar çok kötü) oraya geleceğiniz zamanında bu hakkında artık bieceksiniz)
Merhaba Sandra hanım.Sehven bir anlaşılma olmuş sanırım bu nedeniyle sze bir şey sormak isterdim.Size yumurta donasyonu yapmak lazım demişsiniz ama yollar kötü olduğunu da belirttiniz yani sizin tedaviniz geçti mi artık yoksa daha başlamadı mı onu anlayamadım Bide sizin tam olarak sorunuz nedir ? Neden hamile kalamıyorsunuz onu çok merak ettim
Alt 16.February 2018, 17:20
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba Sandra hanım.Sehven bir anlaşılma olmuş sanırım bu nedeniyle sze bir şey sormak isterdim.Size yumurta donasyonu yapmak lazım demişsiniz ama yollar kötü olduğunu da belirttiniz yani sizin tedaviniz geçti mi artık yoksa daha başlamadı mı onu anlayamadım Bide sizin tam olarak sorunuz nedir ? Neden hamile kalamıyorsunuz onu çok merak ettim
Merhaba, Hilal hanım!
Sorularınıza cevap verecem tabii ki. Bende şöyle durum var. Polikistik overden dolayı gebe hiç kalamam, maalesef. Türkiye'de İstanul'a katılıyorum. Orada da Memorial merkezindeki bir doktora tüp bebeği yaptırmak için başvurduk eşimle, sonra da bende bu hastalığın olduğunu bildim. Doktor bize Ukrayna'daki Biotexcom kliniğini tavsiye etti. Çnce şüphelendim. İnternette başka merkezileri bulmaya çalışıyordum fakat en sonunda Ukrayna'da durdum. Ben hamile değilim, cnm) Şimdi tedavim oluyor. İki hafta önce Kiev'deyidk eşimle. Doktorla ilk karşılaşmamız oldu. Bundan sonra eve döndük, cnm. İşte ikinci ziyaretimi bekliyorum. Biraz heyecanlanıyorum)
Alt 26.February 2018, 10:54
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Hilal hanım!
Sorularınıza cevap verecem tabii ki. Bende şöyle durum var. Polikistik overden dolayı gebe hiç kalamam, maalesef. Türkiye'de İstanul'a katılıyorum. Orada da Memorial merkezindeki bir doktora tüp bebeği yaptırmak için başvurduk eşimle, sonra da bende bu hastalığın olduğunu bildim. Doktor bize Ukrayna'daki Biotexcom kliniğini tavsiye etti. Çnce şüphelendim. İnternette başka merkezileri bulmaya çalışıyordum fakat en sonunda Ukrayna'da durdum. Ben hamile değilim, cnm) Şimdi tedavim oluyor. İki hafta önce Kiev'deyidk eşimle. Doktorla ilk karşılaşmamız oldu. Bundan sonra eve döndük, cnm. İşte ikinci ziyaretimi bekliyorum. Biraz heyecanlanıyorum)
Merhaba, Sandra hanım!
Size bir sorum var. Ukrayna'da yumurta donasyonu yaptırmak çok mu pahalı sizce? Çok mu yabancılarla çalışan tüp bebek merkezi var orada, biliyor musunuz? Mesela Biotexcom'da yumurta donasyonu için hangi fiyatlar var? Şimdinden teşekkür ederim!
Alt 27.February 2018, 12:28
Kidemli Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Sandra hanım!
Size bir sorum var. Ukrayna'da yumurta donasyonu yaptırmak çok mu pahalı sizce? Çok mu yabancılarla çalışan tüp bebek merkezi var orada, biliyor musunuz? Mesela Biotexcom'da yumurta donasyonu için hangi fiyatlar var? Şimdinden teşekkür ederim!
Merhaba, arkadaşım!
Bence Ukrayna'da çok pahalı değil, çünkü Avrupa'daki tüp bebek merkezlerinde ilaçlar ve tahliller için ayrı ödemelisiniz. Biotexcom'daki rogramların fiyatlarına gibi şeyler giriyor. Orada donasyon için iki paket var. 6900 eurolu iki girişim için Çift paketidir ve 9900 eurolu Garantili başarı paketi limitsiz sayıda girişimi içerir. Bu paketlerin fiyatına hem ilaçlar, hem analizler, hem de başka sağlandığı hizmetler giriyor, cnm.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil