Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.February 2018, 11:27
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Sandra hanım!
Cevabınız için çok teşekkür ederim! Benim arkadaşım anne olmak çok istiyor. Biotexcom'da taıyıcı anne programlarıyla ilgileniyor. Ben siteyi inceledim. Böyle programları bulmadım. Sadece İngilizce'de bilgi var, değil mi? Sorum şöyle. Türkler için bu program yapılır mı, bilir msnz?
Merhaba, cnm!
Evet, sitede İngilizce bu sözleşmeleri bulabilirsiniz. Fakat bildiğime göre Türkiye vatandaşları için böyle taşıyıcıllık programları yapılmıyor, çünkü Türkiye Büyükelçilliğinde problemler ortaya çıkabilir. Ben kesin olarak söylemem fakat benim tanıdıklarım da taşıyıcıllık programına girmek isteyip Ukrayna'daki bi kliniğe başvurdular ve onlara reddettiler. Bu nedenle kesin olarak söylemem, cnm.
Alt 3.March 2018, 16:06
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, cnm!
Evet, sitede İngilizce bu sözleşmeleri bulabilirsiniz. Fakat bildiğime göre Türkiye vatandaşları için böyle taşıyıcıllık programları yapılmıyor, çünkü Türkiye Büyükelçilliğinde problemler ortaya çıkabilir. Ben kesin olarak söylemem fakat benim tanıdıklarım da taşıyıcıllık programına girmek isteyip Ukrayna'daki bi kliniğe başvurdular ve onlara reddettiler. Bu nedenle kesin olarak söylemem, cnm.
Herkese selam hanımlar.Taşıyıcı annelliğin hakında yüz yüz konuşursanız sizin için daha faydalı olur diye düşünüyorum.Herkesin ayrı bir hikaye var,ayrı sıkıntılar ve istekler.Bence taşıyıcı annellik gibi bir hizmetten faydalanmaya karar verdiyseniz yöneticilerin birisiyle irtibata geçip bütün ayrıltıları alarak başvurmanıza tavsiye ederdim aksi durumda forumlarda araştırırken herkes kendi fikirleri yazarsa kafanız karışır.Ne de olsa Allah size en doğrusunu göstersin.Bu arada sizin sorunuz nedir acaba ? Neden taşıyıcı annelliği seçmeye karar verdiniz ?

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil