Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Merkezleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 14.February 2018, 11:34
Ahunisa Ahunisa isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, canım!
Okuduğuma göre bir kadının gebe kalma olasılığıyla eşinin sperm sayı ve hareketliliğin paralellik gösterdiği iyi bilinmekte. Sperm sayısındaki düşüklüğün farklı nedenleri var. Kalıtsal nedenlerden dolayı görülen en önemli sorun sperm bezlerinin oluşmaması ya da gelişmemesi ve bu nedenle vücudun sperm üretmemesi. Sperm sayısındaki düşüklüğün nedenini bulmak ve tedavi etmek için mutlaka üroloji doktoruna başvurmak gerekir. Üroloji uzmanları yapılan test ve tetkiklerden sonra sperm sayısındaki düşüklüğün nedenini ortaya koyar. Bence ilk önce doktora başvurmalısınız ve ona sorabilirsiniz. Bu daha iyi olabilir.
Sperm sayısı kaç oluyor aceba? Belki donasyon yaptırmak lazım... Bu prosedür hakkında düşünmediniz mi?
Mehaba, Sandra hanım!
Mesajınızı okurken böyle bir sorum ortaya çıktı. BioTexCom merkezinde doktorla Türkiçe konuşabilir miyim, ya da sadece İngilizce konuşmalıyım? sizde nasıl idi, arkadaşım?
Alt 14.February 2018, 16:23
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Mehaba, Sandra hanım!
Mesajınızı okurken böyle bir sorum ortaya çıktı. BioTexCom merkezinde doktorla Türkiçe konuşabilir miyim, ya da sadece İngilizce konuşmalıyım? sizde nasıl idi, arkadaşım?
Merhaba, arkadaşım!
BioTexCom'da Türkçe tercümanları var. Bunun için bu sebeple merak etmeyin, lütfen! Ben mesela yumurta donasyonu yaptırdım orada ve benimle her zaman tercümanım idi. Bu nedenle hiç sıkıntım yoktu. Siz de mi Uktayna'ya gelmek istiyorsunuz? Yumurta donasyonu için mi yoksa?
Alt 26.February 2018, 12:27
Yeni Üye

Alıntı:
Merhaba, arkadaşım!
BioTexCom'da Türkçe tercümanları var. Bunun için bu sebeple merak etmeyin, lütfen! Ben mesela yumurta donasyonu yaptırdım orada ve benimle her zaman tercümanım idi. Bu nedenle hiç sıkıntım yoktu. Siz de mi Uktayna'ya gelmek istiyorsunuz? Yumurta donasyonu için mi yoksa?
Merhaba, arkadaşım!
Cevabınız için çok teşekkür ediyorum, çünkü bundan dolayı gerçekten merak ettim. Beni sakinleştirdiniz=) Bende bir arkadaşım taşıyıcı annelik için Ukrayna'ya gelmeyi düşünüyor. Bu nedenle mesajlarınızı gördükten sonra size bu klinik hakkında sormak istedim. Anladığım kadarıyla Biotexcom'daki programların fiyatına çok şey girir. Fakat bulduğuma göre Ukrayna'da konaklama, gıda, tercüman v.d. hizmetleri sağlanan çok ajans var. Bu hakkında bir şey biliyor musunuz, arkdşm?
Alt 27.February 2018, 10:59
Kidemli Üye

Alıntı:
Ahunisa´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, arkadaşım!
Cevabınız için çok teşekkür ediyorum, çünkü bundan dolayı gerçekten merak ettim. Beni sakinleştirdiniz=) Bende bir arkadaşım taşıyıcı annelik için Ukrayna'ya gelmeyi düşünüyor. Bu nedenle mesajlarınızı gördükten sonra size bu klinik hakkında sormak istedim. Anladığım kadarıyla Biotexcom'daki programların fiyatına çok şey girir. Fakat bulduğuma göre Ukrayna'da konaklama, gıda, tercüman v.d. hizmetleri sağlanan çok ajans var. Bu hakkında bir şey biliyor musunuz, arkdşm?
Merhaba, cnm!
Evet, biliyorum. Ukrayna'da onları bulmak mümkün. Fakat onların arasında da dolandırıcılar olabilir. Bu nedenle çok dikkatli olmalısınız. Böyle ajanslarda peşin para ödemesini istiyorlar. Böylece ajansların temsilcileri yabancılardan para alıp kayboluyorlar ve onları bulmak neredeyse imkansız oluyor, cnm. Yumurta donasyonu için Ukrayna'ya gelmek isterseniz seçtiğiniz kliniğe doğrudan başvurmanız gerekiyor, arkdşm.
Alt 27.February 2018, 12:48
Gonça Gonça isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Merhaba, cnm!
Evet, biliyorum. Ukrayna'da onları bulmak mümkün. Fakat onların arasında da dolandırıcılar olabilir. Bu nedenle çok dikkatli olmalısınız. Böyle ajanslarda peşin para ödemesini istiyorlar. Böylece ajansların temsilcileri yabancılardan para alıp kayboluyorlar ve onları bulmak neredeyse imkansız oluyor, cnm. Yumurta donasyonu için Ukrayna'ya gelmek isterseniz seçtiğiniz kliniğe doğrudan başvurmanız gerekiyor, arkdşm.
Merhaba, Sandra hanım!
Yazdıklarınızı okurken çok merak etmeye başladım doğru söylerken... İyi bir tüp bebek merkezi nasıl bulabilirim o zaman? Dolandırıcıları nasıl fark edebilirim sizce? Ben mesela Almanya'ya tedavi için geliyorum ve nasıl davranmalıyım sizce? Forumlarda insanlara sormalı mıyım?
Alt 27.February 2018, 23:21
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Merhaba arkadaşlar konunuza denk gelince kendi fikirimi paylaşmak isterdim sizinle.ilk baştan yumurta donasyonda veya taşıyıcı annellikte gibi bir tedaviler için sözleşme şart olmalı aksi durumda dolandırıcıların ellerine düşmek için bir nedeni olur.Tüp bebeği ben kendim mesela Memorial özel tüp bebek merkezinde kendi tedavimi görmüştüm.Çok duyarlı ve tittiz bir klinik olduğunu da belirtmek isterdim.Orayı tavsiye ederim size ama başkasının yumurtayı alıp tüp bebeği yaptırmak isterseniz çok dikkatlı olun derin.Duyduğuma göre bu tarz hizmetler Ukrayna'da mevcut ve sözleşmeyi de yaptırıp bir çok bayanlar tedavileri orda görüyorlar.Bol şans dilerim Allah isteyen kimsenin kucağı boş bırakmasın inşallah...
Alt 5.March 2018, 11:53
Kidemli Üye

Alıntı:
Hilal Yılmaz´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar konunuza denk gelince kendi fikirimi paylaşmak isterdim sizinle.ilk baştan yumurta donasyonda veya taşıyıcı annellikte gibi bir tedaviler için sözleşme şart olmalı aksi durumda dolandırıcıların ellerine düşmek için bir nedeni olur.Tüp bebeği ben kendim mesela Memorial özel tüp bebek merkezinde kendi tedavimi görmüştüm.Çok duyarlı ve tittiz bir klinik olduğunu da belirtmek isterdim.Orayı tavsiye ederim size ama başkasının yumurtayı alıp tüp bebeği yaptırmak isterseniz çok dikkatlı olun derin.Duyduğuma göre bu tarz hizmetler Ukrayna'da mevcut ve sözleşmeyi de yaptırıp bir çok bayanlar tedavileri orda görüyorlar.Bol şans dilerim Allah isteyen kimsenin kucağı boş bırakmasın inşallah...
Merhaba, Hilal hanım!
Söylediklerinize katılıyorum, arkdşm. Bence böyle tarz tedaviye başlamadan önce mutlaka klinikle ya dabaşvurduğunuz ajansla bir yazılı sözleşmeyi imzalamalısınız, çünkü çok dolandırıcı meydana gelmeye başlıyor. İnsanların yasını kullanarak zengin kolayca oluyorlar. Bu nedenle merkezin seçiminde Allah yardımcınız olsun, arkadaşlar! Ve mutlaka dikkatli olun! Saygılar!
Alt 5.March 2018, 17:47
Yeni Üye

Alıntı:
Merhaba, arkdşm!
Ukrayna'dayım şimdi ve BioTexCom'da yumurta donasyonu yaptırıyorum ve başka konularda söylediğim gibi Kiev'e transfer için geldim, arkadaşlar. Çok güzel bir şehir Kiev'dir! Ben de çok memnum oluyorum! Kiev'i eşimle tatil günlerinde gezdik Bağımsızlık Meydanında da olduk) Ukrayna mutfağını tadına baktık. Harika!!!)
Sandra hanım, bir sorum aklıma geldi. BioTexCom'da yumurta donasyonu fiyatları nedir? Çok yüksek mi, biliyor musunuz? bu klinik hakkında düşünüyorum ve açıkçası oraya gelmek üzereyim. Bu nedenle size soruyorum. Cevabınız için çok minnettar olacağım! Şimdinden teşekkür ederim!
Alt 10.March 2018, 15:04
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Alıntı:
Gonça´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba, Sandra hanım!
Yazdıklarınızı okurken çok merak etmeye başladım doğru söylerken... İyi bir tüp bebek merkezi nasıl bulabilirim o zaman? Dolandırıcıları nasıl fark edebilirim sizce? Ben mesela Almanya'ya tedavi için geliyorum ve nasıl davranmalıyım sizce? Forumlarda insanlara sormalı mıyım?
Merhaba Gonça hanım tabi ki merkezi seçmeden önce kesinlikle forumlarda sitelerde araştırın derim.İnsanlar ne yazıyor ne düşünüyor o yerin hakkında fırsatınız olursa tercübeli olan bayanlardan telefon numarasını alıp iletişime geçebilirsiniz çünkü öylece size daha canlı ve detaylı anlatırlar diye düşünüyorum..Allah en doğrusunu size göstersin inşallah.Eğer kesin bir karar verirseniz mutlaka haber edin bize de ellerimizden bş gelirse yardımcı olmaya çalışırız size.Sevgiler saygılar...
Alt 29.March 2018, 15:13
Elif Erol Elif Erol isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Memorial'de Ankara'da bende tedavimi gördük fakat hiç beğenmedik o yeri.Diğer merkezlerden daha maaliyetli çıkmış bize ve bunu farkında olduğumuza rağmen kabul ettik çok ünlü bir yer diye ama ne düzgün hizmeti göremedik ne de pozitif sonucu.Sorularımıza abur cubur cevap alıyorduk kimse de bizimle fazla ingilenmiyordu maalesef.Sadece paramıza yazık oldu.Yaklaşık 2 sene bu parayı topladık.Artık ne yapacağımı bilemiyoruz.Bilginiz iyi bi merkez varsa benimle de paylaşın kızlar belki zaman geçince tekrar başlarız tüp bebeğe..Allah bizim de dualarımızı duysun inşallah.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil