Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Gündemdeki haberler

Seçenekler Arama Stil
Alt 12.October 2013, 00:41
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Standart Varikosel en sık rastlanan kısırlık nedenlerinden biridir.

Varikosel en sık rastlanan erkek kısırlığı nedenlerinden biridir. Varikosel bazen skrotumda ( testisleri saran koruyucu deri) ve ya testiste bir genişlemiş damardır.Genellikle sol tarafında çok nadiren de sadece sağ tarafta oluşur.

Devam için aşağıdaki linki tıklayınız

Tp Bebek tedavileri,Ksrlk,ivf,hamile kalma,ocuk,bebek sahibi olma

http://www.cocukistiyorum.com/files/...ababebek77.jpg
Alt 12.October 2013, 21:17
mutsuz sevilayy mutsuz sevilayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

merhaba arkadaşlar ben 5 yıllık evliyım 4 yıldır çocuk için ugrasıyoruz doktorlara gittim ama kimsede farketmedi eşinde varikosel var demedi en sonunda profesöre gitmiştim o olabilir demişti ve eşim suan 3 ay oldu ameliyat olalı normalde spermler 3 ay sürüyormuş normale dönmesi inşallah bende önümüzdeki aylarda hamileyim diye haber yayınlayabilirim rabbim isteyen herkeze ve bizede inşallah tez zamanda nasip eder inşallah.Allaha emanet olun arkadaşlar sevgilerimle
Alt 14.October 2013, 01:44
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Alıntı:
mutsuz sevilayy´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaşlar ben 5 yıllık evliyım 4 yıldır çocuk için ugrasıyoruz doktorlara gittim ama kimsede farketmedi eşinde varikosel var demedi en sonunda profesöre gitmiştim o olabilir demişti ve eşim suan 3 ay oldu ameliyat olalı normalde spermler 3 ay sürüyormuş normale dönmesi inşallah bende önümüzdeki aylarda hamileyim diye haber yayınlayabilirim rabbim isteyen herkeze ve bizede inşallah tez zamanda nasip eder inşallah.Allaha emanet olun arkadaşlar sevgilerimle

İnşallah sevgili Sevilay en kısa sürede güzel haberlerini alırız. Evet ameliyattan sonra bir müddet beklemek gerekir ama bu arada eşinin ve kendi beslenmene çok dikkat et .Baklagiller özellikle mercimek çok tüketin. ,eger bir rahatsızlığınız yoksa tahin pekmez,arı sütü polen.kuruyemiş (aşırıya kacmamak sartıyla) düzenli olarak alın. baharatları da az mikatrda ama düzenli olarak kullanın koyu yeşil sebzeler ve ette de balığı agırlık verin. ( omega3 önemli) 90 gün beslenme adıyal 3 bölümde yazdığımız yazıyı okuyun .Bu dönemde yumurta ve spermlerin kalitesini artırma için yapılması gerekenleri lutfen okuyun. 3 ay sonra da güzel haberlerini alırız inşallah. hemen olmazsada umutsuzluğa kapılma 3 ay olmaz 5 ay olabilr. Moralinizi de düzgün tutun..

Yalnız senden ricam "mutsuz sevilay" nikini değiştir. Kendini tescil etme öyle mutsuzluğa.Unutma herşey beyinde başlar. Sen "mutlu sevilay" yaz inan bana kaderin değişir.
Alt 14.October 2013, 09:40
mutsuz sevilayy mutsuz sevilayy isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

çok teşekkür ederim yardımcı oldugunuz için.açıkçası yeme konusuna pek önem gösteremedik sadece keci boynuzu pekmezi yedi eşim doktoru tavsiye etmiş o kadardı.
yazıyıda araştırıcam ve yazdıklarınızı uygulamaya özen göstericem.ama aklıma şu takıldı 3 ay oldu ameliyat olalı ve iyileşme süresi geçtiyse eger sperm kalitesinin artmasını ne kadar etkileyebilir bu yapılacak olanlar?rabbim inşallah nasip edicek tüm isteyenlere ve bize hayırlı evlat..Kurban bayramınız bayramınız mübarek olsun iyi bayramlarr.((yalnız ben nike değiştirme kısmını bulamadım yardımcı olabilrmisiniz)

Konu mutsuz sevilayy tarafından (14.October 2013 Saat 09:51 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks

Tag Ekle
çocuk istiyorum, erkek kısırlığı, testis, varikosel

Seçenekler Arama
Stil