Alt 13.December 2012, 21:57
cocobasil cocobasil isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart herşey buraya kadar mı :(

merhaba arkadaşlar

siteyi derdime derman ararken buldum inşallahki dermanımda olur biraz forumlarda gezdim ettim ve eminimki benim yaşadıklarımı yaşayanlarınız olmuştur ve bana yol göstermenizi yardım etmenizi isticem
ben ilk adetimi 13 yaşında gördüm 1 sene herşey normaldi sonra teklemeye başladı ilk etapta gittiğim dr.lar yok okul stresi sınav stresi diye geçiştirdi sonrasında biri erken menapoz dedi ve bursa eğitim fakültesinde tedaviye başladım orda kromozom testine kadar hepsi yapıldı turner sendromu olup olmadığına bakıldı herşey normal dedi dr.um ama sadece dönasyonla anne olabileceğimi söyledi yaklaşık 7 senedir cyclo progynova kullanıyorum onu baırakayım 8ay olmadığım oldu şuan 3 senelik evl ve 27 yaşındayım 2 ay önce bebeğe karar verdik ve ist.da bir dr gittim ilk muaynede solda 3 sağda 4 tane olmak üzere en büyüğü 7mm olan yumurtan var dedi ve günde 150 dozda menogon iğnesine başladık 4 gün kullandım gittim yumurta gözlenmedi dedi sonra dozu arttırdı 2 günde 225 olarak kullandım yine olmadı ne tüp bebek nede aşılama ikiside olmaz ama %100 annede olamazsın diyemem dedi bu nasıl bişeydir allahım kafayı yemek üzereyim birkaç dr buldum sitelerden onlarla görüştüm şuan kafam çok karışık kafamı toparlamam gerekiyor o dr.la yetinmiycem tabiki değiştiricem çünkü bu şekilde kestirip atması bana göre yanlş lütfen bana yardımcı olun lütfen ((
Alt 13.December 2012, 23:35
egemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
egemen egemen isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

geçmiş olsun canım.tabiki her şey bu kadar değil.böyle bir sayfa açma istersen bizin erken menopoz sayfasına yaz istersen.orada daha güzel yorumlar duyabilirsin.doktor değiştir istersen.bak ne güzel yumilerin var.inşallah sonuç alırsın canım.
Alt 14.December 2012, 01:00
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

bence baska bir yere git. ilk muayenede o kadar yumurta vardi ama hemen ardindan tedaviye baslayinca hic mi olmadi ? bir acayiplik var

-----------
wish = karia ....
Alt 14.December 2012, 02:00
kedi7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kedi7 kedi7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

benimde söylenenlerle yapilan dedavide bir acayip olup birda baska yere gitmeli diye aklimdan gecti ilk okudugumda..
allah kortugunla karsilastirmasin insallah, allah hayirli kapilar acmani nasip etsin...

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil