Alt 8.January 2012, 00:34
HÜZÜN73
Misafir

Alıntı:
s_f_ö´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
pekı nezaman yaptırlım canım bende adetımı beklıyodum gıdıp amh testı yapmak ıcın?
ben adet sonrası yaptımıştım istersen doktoruna danış cnm
Alt 8.January 2012, 00:53
elifim34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
elifim34 elifim34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

amh yaptırmak için adetli olmanıza gerek yok kızlar.istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz.
hüzün fsh yı 60 dan 11 e düşürmen çok güzel.neler yaptın?nasıl düşürdün?
amhde çok fazla olmasada değişebilen bi değer.çok fazla takılıp moralini bozma.
Alt 8.January 2012, 01:03
HÜZÜN73
Misafir

Thumbs down

Alıntı:
elifim34´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
amh yaptırmak için adetli olmanıza gerek yok kızlar.istediğiniz zaman yaptırabilirsiniz.
Hüzün fsh yı 60 dan 11 e düşürmen çok güzel.neler yaptın?nasıl düşürdün?
Amhde çok fazla olmasada değişebilen bi değer.çok fazla takılıp moralini bozma.
selam elif nasıl düşürdüm anlatayım cnm soğan kürü ve incir kürü uyguladım..netten viola isminde bir hap getirttim..onu bitiridim..ayrıca saraçoğlu hocadan kür geldi..çaylar latinceydi türkçeye çevirdiğimde aslan pençesi ve civan perçemi olduğunu öğrendim başka bişi yapmadım..sağoll
Alt 13.January 2012, 18:44
eloelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
eloelo eloelo isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

Alıntı:
HÜZÜN73´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
selam elif nasıl düşürdüm anlatayım cnm soğan kürü ve incir kürü uyguladım..netten viola isminde bir hap getirttim..onu bitiridim..ayrıca saraçoğlu hocadan kür geldi..çaylar latinceydi türkçeye çevirdiğimde aslan pençesi ve civan perçemi olduğunu öğrendim başka bişi yapmadım..sağoll
Ay canım bende saraçoğlunun kürlerini kullanıyorumm aynıı..Aalanpençesi ve civanperçemi.Soğan ve incir kürleride var tabii.İnşş benimde fsh seninki gibi düşerr.Bak benimm amh 0.2 ama ultrasonda 4-5 arası folikül oluyor ..Fakat tüp denemeye kalktımm yüksek fshımla fakat bu seferde foliküller uyarılamadığı için büyüme olmadıı..İnşş fsh düşürüpp yumurta kalitemiide bu arada iyileştiripp tekrar tüpe başşlıcamm.Nisan adetiyle gibi düşünüyorum..Nasibb tabiiki..
Benim bir arakadaşımın fsh 12 civarında amh0.2 onunda şu anda ikinci tüpü deniyorr.3 folikül çıkmıştı ilkinde ikincide de muhtemelen öyle olucak ama büyümede bir sorunla karşılaşmadıı hiçç.Bana bakk benn opu olup transfer aşamasına bile gelemedimm..Ümitsizz olmakk yokk..Hem senin amh daha iyi hemde fsh çok yüksek sayılmazz.Bu arada adetin 3. günü e2 değerini paylaşabilirmisinn..Öpt.
Alt 17.January 2012, 01:55
HÜZÜN73
Misafir

Alıntı:
eloelo´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Ay canım bende saraçoğlunun kürlerini kullanıyorumm aynıı..Aalanpençesi ve civanperçemi.Soğan ve incir kürleride var tabii.İnşş benimde fsh seninki gibi düşerr.Bak benimm amh 0.2 ama ultrasonda 4-5 arası folikül oluyor ..Fakat tüp denemeye kalktımm yüksek fshımla fakat bu seferde foliküller uyarılamadığı için büyüme olmadıı..İnşş fsh düşürüpp yumurta kalitemiide bu arada iyileştiripp tekrar tüpe başşlıcamm.Nisan adetiyle gibi düşünüyorum..Nasibb tabiiki..
Benim bir arakadaşımın fsh 12 civarında amh0.2 onunda şu anda ikinci tüpü deniyorr.3 folikül çıkmıştı ilkinde ikincide de muhtemelen öyle olucak ama büyümede bir sorunla karşılaşmadıı hiçç.Bana bakk benn opu olup transfer aşamasına bile gelemedimm..Ümitsizz olmakk yokk..Hem senin amh daha iyi hemde fsh çok yüksek sayılmazz.Bu arada adetin 3. günü e2 değerini paylaşabilirmisinn..Öpt.
SELAMM cevabın için teşekkür ederim her cevap biribirimize ışık tutuyor sanki....ben ocak 24 de erol tavmergene gidiyorum o zamanki sonuçlarımı yien yazarım ..dilerim iyi çıkar..en son e2 sonucum 13 çıkmıştı sanada kolay gelsin bu arada benim AMH IMIN daha iyi olduğunu söylemişsin benim o tahlili kafam almıyor )seninki daha iyi değilmi sence???ALLAH YARDIMCIN OLSUN
Alt 19.January 2012, 18:59
miracledonation33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
miracledonation33 miracledonation33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

0.73 benımkiiiiiiiiiiii
Alt 25.April 2012, 16:44
1620zynp 1620zynp isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

benimde amh 1.18 sizce nasıl bu...?buarda ben hiç adet görmedim ve tedavideyim...cycloprogynova ilacım 19nisanda bitti ama hala adet olmadım sizce neden olabilir ilk adeti bu ilaç sökmezmi...?yaşım 26 ve bekarım....
Alt 24.February 2013, 00:12
güvercin güvercin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

merhaba 27 yaşındayım adetin 3. günü doktora gittim fsh 10.71 oldugunu
ve yumurtalıkların zayıf oldugunu söyledi ve zaman kaybetmeden tüp bebek uygulamam
gerektiğini söyledi..ne yapmam gerekiyor bu durumda. tavsiyede bulunursanız sevinirim..
Alt 24.February 2013, 13:26
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Arkadaşlar fsh dalgalanma yapabilir 2 ayda bir fsh ölçtürerek düşük olduğunda tüp bebeği denemelisiniz.
Alt 24.February 2013, 15:01
kedi7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kedi7 kedi7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

10 fsh yasiniza görere yüksek ama bu fsh,ila spontal hamile kalamazsiniz diyemezler size..
Size sunu yap dersek yanlis olur buna en dogru karari yine dr verir istersiz emin olmak icin bir baska hekimlede görüsün, lakiiiinnnnn ben yasadigim ve senelerce duydugum bir pismanligida paylasim sizinle 30 yasimda bana ayni sey söylenildi, ben yurt disindayim buradakiler bise bulamayinca trye gittigimde esimin arkadasi olan bir kadin dr bizi bir tüp bebek drunla görüstürdü ve arada samimi kisiler oldugundan drda samimi olarak yenge bende hic bir sey bulamadim yasiniza göre fsh biraz ilerde gidiyor dedi ama bu sorun degil sorun yok dedi ve lakin bazen sabepsizde senelerce bekleyen hastalarimiz oluyor hakkindan gelimicek bir büccede degilsiniz gelin yas ilerlemeden birtane tüp bebeklede olsa cocuk sahibi olun, ikinciyi spontal beklersiniz dedi..
bende bu samiyete güvenerek demekki gercekden biseyim yok dedim ozaman er gec kendi gelecek dedim 5 sene erteledim tedaviyi ve acelem yok deyip razi gelmedim tüp bebege seneler sonra keske murat beyi dinleseydim diye hep pismanlik duydum yasim ilerleyince..
Sakin siz benim yaptigimi yapmayin tedaviye ve drlarlala görüsmeye sakin ara vermeyin..
cünki erken yasta yükselen fsh ileride rezerve sorununuz olabilir isareti bence.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil