Geri git   Tüp Bebek Forum > AÇIK KÜRSÜMÜZ > Hayat Müşterekte buluşalım

Seçenekler Arama Stil
Alt 5.February 2013, 02:39
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Hayat müsterek olmaktan cıkmısmı arkadaslar hic bir sey yazmamıssınız??:-))
Alt 25.March 2013, 19:03
Şehla koç Şehla koç isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

On yıldır evliyim 2kez tüp bebek denedim olmadı bu 3.olacak nasipse zor bir evliliğim var çocuk konusunda etrafım beni çok sıkıyor (eşim hariç o hep destektir) cemiyete çıkmaktan imtina ediyorum kişiliğim değişti saldırgan ıldum çocuk konusunu soran olunca tırnaklarımı çıkarıyorım istem dışı bubsonuncuyu hiç kimseyle paylaşmak istemiyorum olursa herkes duysun istedim ruh sağlığım bozuluyor çünkü ama bukonuda hep yalnız oldğumubsanıyorum sanki herkesin kolaylıkla çocuğu olmuş yeryüzünde tek ben sorunlarla karşıkarşıyayım gibi hissesdiyorum bu platformu bugün keşfettim lütfen arkadaşlar bana biraz yardımcı olurmusunuz şu süreci rahat atlatayım teşekkürler iyi akşamlar
Alt 26.March 2013, 12:50
kedi7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
kedi7 kedi7 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

sehla allah yardimcin olsun arkadasim, raabbim benim kadar uzun ve zor sürecten gecirmesin senide hic kimseyide insallah...
canim inan yanliz degilsin inan buradaki arkadaslarin hepsp senin yasadiklarini yasadi belki bazilarimiz sende daha cabuk kabullendi belkide öyle göründü...
arkadasim ben 20 senelik evlyim 15 sene mücadelede verdim 7 asilama 2 yarim kalan tüp bebek tedavisi, bir 8 haflikken sonlandirilan spontal dis gebelik, 4 negatif tüp bebek tedavim ve sükürler olsun 43me ramak kala 5ci tüp bebek teadavimle gelen ikizlerim var...
Sabir arkadasim sabir bu durumu asmanin tek yolu disardan gelen seslere kulaklarini tikamak, esinle aranda sorun olmuyorsa onlari hic duymucaksin ve sabirla tedavilerine dogru merkezlerde devam edeceksin....
Rabbim tez zamanda sevindirsin insallah sizide tez..
Alt 26.March 2013, 15:41
Şehla koç Şehla koç isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Çok sağol kedi yakınmalar yakınlardan olunca ne kadar kulak tıkanırsa o kadar tıkıyoruz işte en son 1 ay önce kayınvalidemin söylediği bir söz üzerine kriz yaşadım ve böylece 3.girişime karar verdik eşimi evlendirmeyi düşündüğünü söyledi çok cahilce biliyorum ben üniversite mezunu bir insanım ama başa gelince önemseniyor eşimde üniversite mezunu bilinçli biri bunu ona söylediğimde çok güldü bu lafı kafama takmamam için beni uyardı ama olmuyor dua edin hayırlısıyla tutsun bu kez
Alt 26.March 2013, 17:08
sibell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibell sibell isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Eşim hayatımın en güzelliklerinden biri iyi huyu olsun kötü huyu her hali ile seviyorum çocuk konusuna gelince daha nişan takılmadan rahatsızlıgımı söyledim çocuk beklentisi içinde olmayacaksan evlen dedim oda kabul etti çocuk olur umudu vermedim nişanlıken kendi doktoruma götürdüm net bilgi alması için doktorumla konuşturdum aklında herşeyin net olması için allahın işi belli olmaz olurda olmazsa hayal kırıklıgı yaşamasını istemedim herşeyi göze alarak evlendik 2 ay sonra 2 senelik evli olucaz 2 aşılamada olumsuz çıkınca üzüldü maddi ve manevi olarak etkilensekte çabalıyo benden çok olumlu düşünüyo çocuk konusu olunca gözlerinin içi parlıyo ne kadar çok istedigini biliyorum ama elimden gelen bişey yok allah çocuk bekleyenlere en kısa zamanda nasip etsin beni hep kendi götürdü getirdi hastaneye elinden geldigi kadarı ile destek oluyor ne kadarda bazı kararları alırken bana sormasada bütün kararlar ondan bitiyo çok sinir bozucu bişey normalde temiz ama nedense evlendikten sonra dagınık biri olsada çok sinir oluyorum o konuda yinede seviyorum allah herkesin eşini başından eksik etmesin mutlulukları daim olsun inşallah
Alt 12.June 2013, 07:42
gün
Misafir

günaydın herkese
Alt 23.August 2013, 15:13
hdogan hdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

ilk aşılama ile ikiz hamile kalmış ancak aşırı yumurta gelişiminde ohss olmuş bir yandan hamilebir yandan ölümle burun buruna bir eştim. ve eşim kolidorda doktora şöyle bağırıyordu biz çocuk istemiyoruz eşim ölüyor onu kurtarın. bir yandan üzüntüden kalp krizi geçirmek üzere olan babam bir yandan ağlayan annem ve bir yandan kendini parçalayan eşim.sonuç tek devam eden bir gebelik ve çok zor geçen bir 30 haftalık gebelik süreci.
Alt 31.August 2013, 18:32
emilia82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
emilia82 emilia82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

bizimdee 10 sene olucakkk benim eşimdee tam tersii titiz düzenli daha hiç bir çorabını ortada görmedimm herzaman destekçimm akşam eve gelirrr bizimle ilgilenirr ben bazen bunalıyorum fazla ilgidennn allah başımızdan eksik etmesin ellerimizi hiç ayırmasınn
Alt 1.September 2013, 15:46
Administrator

Standart Maşallah de nazar değmesin

Alıntı:
emilia82´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
bizimdee 10 sene olucakkk benim eşimdee tam tersii titiz düzenli daha hiç bir çorabını ortada görmedimm herzaman destekçimm akşam eve gelirrr bizimle ilgilenirr ben bazen bunalıyorum fazla ilgidennn allah başımızdan eksik etmesin ellerimizi hiç ayırmasınn
Sevgili emilia82 maşallah de kızım Allah nazarlardan saklasın.Sende evde elinden geleni yapıyorsun çanla başla çalışıyorsun ve bunu adamcagız görüyor.Allah yaşama sevincinizi her daim etsin.
Alt 1.September 2013, 15:51
Administrator

Standart Ruh eşi zor günlerde belli olur

Alıntı:
hdogan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ilk aşılama ile ikiz hamile kalmış ancak aşırı yumurta gelişiminde ohss olmuş bir yandan hamilebir yandan ölümle burun buruna bir eştim. ve eşim kolidorda doktora şöyle bağırıyordu biz çocuk istemiyoruz eşim ölüyor onu kurtarın. bir yandan üzüntüden kalp krizi geçirmek üzere olan babam bir yandan ağlayan annem ve bir yandan kendini parçalayan eşim.sonuç tek devam eden bir gebelik ve çok zor geçen bir 30 haftalık gebelik süreci.
hdogan çok zor zaman yaşamıssın. ohss nin zor ve tehlikeli bir şey olduğunu biliyorum.Allah kimselere yaşatmasın. Ruh eşi zor zamanlarda belli olur ve eşin bir elmanın diger yarısı olduğunu göstermiş. Zaman zaman fikir ayrılıkları hep olabilir ama önemli olan önemli durumlar da tek yürek olabilmektir. Evlilik bana göre budur.

Bookmarks

Tag Ekle
duygular, erkek, eşlerimiz, hayat müşterek, hepbirlikye, kadın, olay, renk, tepki, tüp bebek, tüp bebek tedavisi, yorum

Seçenekler Arama
Stil