Geri git   Tüp Bebek Forum > BEBEKLERİNİ YÜREKTE BÜYÜTENLER > Bebeklerini Yüreklerinde Büyütenler...

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.September 2011, 12:14
miniminicik miniminicik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

HEKESE GÜNAYDINLARRR

MAVİLİM güzel arkadaşım resimlerinden beğendiğin birini koy bu kadar strese sokma kendini biraz rahat olmaya çalış. Bir aile ile olan resim birde vesikalık resimleriniz yanlış hatırlamıyorsam bu kadar resim istiyorlardı. özgeçmişleri biz evde hazırlayıp kuruma götürmüştük zaten 1 sayfayı geçmesin demişlerdi genel hatlarla yazılmış bir özgeçmişti bizimkisi. Kurumda yazmadık hiç o şekilde isteyende duymamıştım. Kurumların hepsi malesef farklı uygulama yapıyor. Bu kadar mesafe katettiniz bunuda kolaylıkla halledeceksinizdir. Eşinde halleder sen merak etme. Onlar duygularını belli etmesede herşeyin en iyisini yaparlar. Eminim herşey yolunda gidecektir. Şimdiden kolaylıklar diliyorum sizlere ve şimdiden hayırlı olsun.

YARENCE ah arkadaşım ah bir zamanlar bizde senin gibi bugün arayacaklar diye beklemiştik. Düşünme desemde yalan olur. O son bekleme dönemi çok zor geçiyor malesef. Ama şunu düşün senin meleğin henüz kuruma gelmemiş demek ki geldiğinde sana haber vereceklerdir. O melek ne zaman kuruma gelirse emin ol hemen sizi arayacaklardır. Biraz daha sabır be arkadaşım meleğinize kavuşmaya çok az kaldı. Hep beraber kutlayacağız inşeallah o güzel günü.

UMUTERİM çok bekletti bizi kuzumuz ama sonunda değdi değil mi. Nasılda heyecanlı ve telaşlı geçiyordur bu zamanlarınız. Anneliğini sanırım geceleri uykusuz kalarak onu kucağında pışpışlayarak, gaz çıkarmaya çalışarak yoğun ve yorgun geçirilen bir
dönemdesin. O dönemlerimizde işin büyük kısmı biz anneler düşüyor. Uykusuz geçen geceler. Bir ara kendimi zombi gibi hissetmiştim. Yat kalk, yat kalk )) Ama inan bundan hiç şikayetim yoktu. O küçük meleğimi kollarıma alıp yedirdikten sonra gazını çıkarmak için omuzuma başını koyuyordu ya o an herşey bitiyordu benim için. Bir bebeğin gak demesi insanı bu kadar mutlumu ederdi. )) O dönem izinliydim ablam sağolsun gündüzleri o birkaç saat bakıyor bende uyuyordum. Ama zaman öyle çabuk geçiyor ki bak yapamam dediğim çoğu şeyi çok şükür yaptım. Şimdi 20 aylık oluyoruz. Siz hergününüzün kıymetini bilin onun hergün değiştiğini ve büyümesine şahit olun. Dünyanın en güzel duygusu bunlar. İsteyen tüm arkadaşlarımızada nasip etsin Rabbim. Herkese selamlar.
Alt 23.September 2011, 18:37
umuterin umuterin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

Aynen dediğin dönemdeyiz arkadaşım.Kuzum gazını çıkarınca ,kakamızı yapınca dünyanın dünyanın en mutlu insanı biz oluyoruz.Günde 3 saatlik uykuyla duruyorum ,yorgun ama mutluyum.İnşallah Rabbim tez zamanda arkadaşlarımın kucaklarını doldursun.Ben çok bekledim umarım diğer arkadaşlarım 1.sırada benim kadar beklemez
Alt 23.September 2011, 19:00
Cicikedi Cicikedi isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba kızlar bende yeni üye oldum dün sosyal hizmetlerle görüştüm ve kız bebek İcin yaklaşık 5 yıl süre verdiler sizleri okudum ve herkesin çok daha erken sürede meleklerine kavuştuğunu gördüm Umarım bende en kisa zamanda kavuşurum
Alt 24.September 2011, 10:43
maviliada maviliada isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

*Minicik'ciğim bende diyorum telaş yapmayayım diye ama olmuyor ki,uzmanımız ısrarla evde değil burada yazacaksınız özgeçmişinizi,en az bir a4 kağıdı uzunluğunda olacak dediği için geriliyordum ama daha iyiyim çok şükür,yazıp yanımda götüreceğim kabul etmeyecek ama en azından elimde taslağım olur arada bakar eksiklerimi tamamlarım.
5 adet aile albümünden resim diye söylediler,onlarıda seçtim,böyle en pozitif en mutlu hallerimiz,zaten fotoğraf çekilirken kimseninde somurtup oturduğu yok ya neyse Allah nasip ederse pazartesi ya da salı evraklarımızı teslim edeceğiz.
*Cicikedi hoşgeldin aramıza,hayırlı uğurlu olsun başvurun.Dediğin gibi kurumdan daha uzun süre veriyorlar,inşallah tez vakitte kavuşursun,kavuşuruz evlatlarımıza.
Alt 26.September 2011, 11:46
muhibe muhibe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Standart muhibe

merhaba arkadaşlar.nasılsınız?umarım herkesin keyfi yerindedir.bu aralar işyeri yoğun.onun için foruma pek giremiyorum.maviliada öncelikle aramıza hoşgeldin.en zor kısmı başvuruyu yapabilme aşamasına gelmekti sanırım.gerisi yalnızca teferruat ve sabır.ben de başvurumu nisan ayında yaptım.ama bizden bütün evrakları birden istemediler.arada ev ziyaretini ve birkaç görüşme atlattık çok şükür.yarın yine bir görüşmemiz var.sanırım bu sefer bizden de heyet raporu iseyecekler.raporu nasıl ve nereden aldığını buraya yazabilirsen sanırım bu aşamadaki tüm arkadaşlar ve tabii ki benim için de örnek teşkil eder.umuterincim senin bebişin nasıl?eminim hızla büyüyordur anne kokusunu içine çeke çeke. cevabını şimdi gördüm.teşekkür ederim. içim rahatladı biraz.miniminicik sağol arkadaşım desteğin için. yarın ki görüşmeye giderken bileceğim ki arkamda kocaman bir yürek var.şimdilik sağlıcakla ve sevgiyle kalın
Alt 27.September 2011, 07:13
Yeni Üye

Alıntı:
muhibe´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba arkadaşlar.nasılsınız?umarım herkesin keyfi yerindedir.bu aralar işyeri yoğun.onun için foruma pek giremiyorum.maviliada öncelikle aramıza hoşgeldin.en zor kısmı başvuruyu yapabilme aşamasına gelmekti sanırım.gerisi yalnızca teferruat ve sabır.ben de başvurumu nisan ayında yaptım.ama bizden bütün evrakları birden istemediler.arada ev ziyaretini ve birkaç görüşme atlattık çok şükür.yarın yine bir görüşmemiz var.sanırım bu sefer bizden de heyet raporu iseyecekler.raporu nasıl ve nereden aldığını buraya yazabilirsen sanırım bu aşamadaki tüm arkadaşlar ve tabii ki benim için de örnek teşkil eder.umuterincim senin bebişin nasıl?eminim hızla büyüyordur anne kokusunu içine çeke çeke. cevabını şimdi gördüm.teşekkür ederim. içim rahatladı biraz.miniminicik sağol arkadaşım desteğin için. yarın ki görüşmeye giderken bileceğim ki arkamda kocaman bir yürek var.şimdilik sağlıcakla ve sevgiyle kalın
Merhaba Muhibe,umarım görüşmen gayet güzel geçer,bir aşamayı daha atlatmış olursun.Rapor devlet hastanelerinden alınıyor.Verem savaş dispanserinden de akciğer filmi alıyorsun.İsterseniz önce onu halledin.Çünkü devlet hastanesinden heyet raporu verebilmek için üstünde 'aktif lezyon yoktur' ibaresi taşıyan akciğer filmini istiyorlar.Neden heyet raporu istediğine dair dilekçe ile birlikte belli bir ücret ödüyorsun(ben ve eşim için 260.00tl ödedik).Ondan sonrada 8 ya da 9 doktorla görüşüp sağlıklı olduğuna dair onay alıyorsun.Tüm bu işlemler bitince ertesi gün kurul raporunu alabiliyorsun.Ben çalıştığım ve izin almam sorun olduğu için devlet hastanesinde görevli bir tanıdığımızla görüşüp yardımcı olup olamayacağını sormuştum.Sıra beklemeden doktorlarla görüşebildik böylece.Yaklaşık 2 saatte bitti işimiz eşim ertesi gün gidip raporumuzu aldı.Haksızlık biliyorum,Allah affetsin ama iki üç gün üst üste izin almam mümkün değildi malesef.Sana kolaylıklar diliyorum canım.Görüşmenin sonucunu paylaşırsan sevinirim.
Alt 27.September 2011, 13:15
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

Alıntı:
Cicikedi´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba kızlar bende yeni üye oldum dün sosyal hizmetlerle görüştüm ve kız bebek İcin yaklaşık 5 yıl süre verdiler sizleri okudum ve herkesin çok daha erken sürede meleklerine kavuştuğunu gördüm Umarım bende en kisa zamanda kavuşurum
hosgeldin aramiza anne adayi uzun yillardir buradayim ve 2 yildan fazla bekleyen hic görmedim 2 yil arti birkac ay en fazla ... basvurunuzu yapmadiniz herhalde daha. biran önce yapin karar verdiyseniz cünkü sonra zaman gecmek bilmez keske 1 hafta ya da 1 ay önce basvursaydim dersiniz

-----------
wish = karia ....
Alt 28.September 2011, 10:49
Yeni Üye

Smile

Kızlar bu gün evraklarımızı teslim ettik çok şükür.
Bir rahatladım sormayın.Uzmanımız beni şaşırtarak evde yazdığımız özgeçmişlerimizi de kabul etti.
Çok fazla sıra olmadığını,en geç bir sene içinde sıramızın gelebileceğini hatta 'bence çok daha erken alırsınız kızınızı kucağınıza' dedi.
Şaşkın,heyecanlı,sevinçli,biraz panik olmuş bir vaziyetteyim
Alt 28.September 2011, 12:07
Zeynep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Zeynep Zeynep isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Herkese merhabalar

maviliada çok sevindim heyecanını paylaşıyorum bu kadar kısa sürecek olması çok güzel.

Herkese Selamlarr
Alt 29.September 2011, 11:25
miniminicik miniminicik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Herkese selamlarr,
Mavilimm hadi gözün aydın ilk aşamayı atlattınız demek 1 sene içinde alabileceksiniz kuzunuz ne güzel bir haber bu. İnan sizin adınıza çok sevindim. Düşünsene önümüzdeki sene bu zamanları kuzunuza kavuşmuş olacaksınız. Bu çok çok güzel yaa. Eh artık sende bir hamile anne adayısın. Aşermelerin başladı demek ki )) Heyecanında bunun ilk belirtisi ))
Tebrik ediyorum arkadaşım tez zamanda kavuşursunuz meleğinize inşeallah bizde hep beraber kutlarız bu güzel günü. Sen şimdi çok acele etmeden alacaklarını belirle ama almayın. Sadece yavaş yavaş bakın. Acele edip alırsan o zaman beklemek inan daha zor oluyor. Bunu bizler yaşadık. Zor belki kendini tutmak ama almaman emin ol daha iyi.
Dilerim bekleyen tüm arkadaşlarımız en kısa zamanda kavuşurlar meleklerine.
Sevgiyle ve mutlulukla sevdiklerinizle kalın.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil