Geri git   Tüp Bebek Forum > BEBEKLERİNİ YÜREKTE BÜYÜTENLER > Bebeklerini Yüreklerinde Büyütenler...

Seçenekler Arama Stil
Alt 8.October 2010, 11:05
rose08 rose08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

Valla kızlar şuan bana ne söylediklerinin hiç önemi yok çok fazla saçmalayanları hayatımdan çıkarıyorum umrumdada değil açıkcası şimdi bana saçmalayanlar ilerde çoçuğa neler der benim bebişin gelmesine çok allah bebeği yakında gelecekleri ve bebeği gelenleri cahil insanlardan korusun
Alt 13.October 2010, 13:13
segah segah isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kıdemli Üye

Kızlar neredesiniiiiz? Sayfa susmuş. İşler çok mu yoğun??? Nasılsınız? Ben iyiyim. Bebeğimin dişleri çıkmak üzere. Bu ara çok sıkıntılı. Ben de 7/24 mesaideyim) Herkese selamlar.
Alt 13.October 2010, 15:08
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

bekleme salonu bosaldi mi ne

kizlar ben cok zorlaniyorum öfffffffff sira olsa ne olurdu sanki. adam gibi bilir beklerdim. hergün aklimda ya bugünse diye. 2 yil böyle her gün "ya bugünse" diye uyanilir mi yaaaaa

bu arada ilk basvuruyu yapali 1 oldu. alttaki cizelgeye göre de onay alali tam 3 ay 3 hafta olmus. günler zor geciyor. 2 yil ??? hatta 2 yil sonunda hicbirsey olmamasi ? herseyin bosa gitmesi ? bunlari düsünmek bile aci veriyor

-----------
wish = karia ....

Konu karia tarafından (13.October 2010 Saat 15:11 ) değiştirilmiştir.
Alt 13.October 2010, 16:44
Kıdemli Üye

canım benim umutsuzluğa kapılma ne olur. burdaki arkadaşlara da anlattım. zaman öyle çabuk geçiyor ki... biz başvurduğumuzda bekleme süreniz 1-3 yıl demişlerdi. inanamadım. 1-3 yıl, geçer mi? ertesi gün oldu. sabah eşime dedim ki daha 1 gün oldu, sonra ertesi gün oldu ama hala 2 gün oldu, 3, 4, 5... yavaş yavaş alışmaya başladım. ve yaklaşık 1,5 sene geçiverdi kızımız geldi çok şükür. hatta 7 aylık bile oldu. tabi ki sizin işlemler daha uğraştırıcıymış, buradan sizlerden öğrendik bunu. ama inanın bu bekleyiş öyle kutsal ki, o her sabırsızlıkla geçen anın acısını meleklerinizle daha bir güzel çıkarıyorsunuz. onlar da böylece çok çok şanslı bebişler oluyorlar. bak şimdi bizimki yerde battaniyenin üzerinde pıtır pıtır geziyor. eşinizle bol bol sinemaya tiyatroya gidin, bebiş gelince zaman olmayacak, zaten sizlerde istek de olmayacak
bize dr.umuz hep "kendinizi ihmal etmeyin, bebeği büyüklerinize ya da uygun kim varsa bırakın, çıkın gezin, asla da suçluluk duymayın" derdi. tabi ki kendimize de zaman ayırmamız lazım, biz iyi olucaz ki o canlara da iyi bakabilelim. ama bizim öyle bir şikayetimiz yoktu ki. zaten senelerin hasreti var, ben neden bebeğimi bırakayım
son bir şey yazıcam. bir tavsiye. beklerken her umutsuzluğa kapıldığımda bebeğimi düşündüm. onun için güçlü olmam gerektiğini ve bu karamsarlığımın bana ve dolayısı ile ona da zarar vereceğini düşünerek daha iyi bir anne olmak için çaba harcadım. üzülmeme izin vermedim. zor oldu ama yaptım bunu. zaten ileride acımasız insanlar saçma lafları ile üzecekler onu da bizi de. güçlü olup buna izin vermeyeceğim dedim. ben inanıyorum, eninde sonunda bebeğinize kavuşacaksınız. dularım tüm bekleyen arkadaşlarla.
Alt 14.October 2010, 06:38
Zeynep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Zeynep Zeynep isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Bekleme salonundakiler biraz uyuya kaldık sanırım beklerken eee olur arada beklemek kolay degil.
Sırada bile değilken buraya gelip birşeyler yazması da zor oluyor ama hergün mutlaka bakıyorum buraya.
Burda hemen bebegine kavuşmasını en çok istediğim insanlarda biride Karia,seni çok iyi anlıyorum karia ve inanıyorum o gün birgün gelecek ve bize burda meleğini anlatacaksın.
Ben bu günlerde karmaşık duygular içindeyim.Burdaki işyerimizde sorunlarımız var uzun zamandır o yüzden burdan kuruma başvurmaktan vazgeçmiştim Türkiye'ye dönmeyi düşünüyoruz orda başvurmak istiyorum ama bir türlü dönemiyoruz bu durumda beni yıpratıyor.Sürekli iş başvuruları yapıyorum cevaplar geliyor sonra eşim hala burda kalmak istiyor,ben boşuna çabalıyorum offff Ne olacak bizim halimiz
Alt 14.October 2010, 08:44
K?demli Üye

kariacım üzülme bak bir yıl geçmiş bile zaman çabuk geçiyo bizlerin sabretmekten başka bi çaresi yok malesef benimde kafam buaralar çorpa gibi kış geldiği için iş yerinde yoğunluk var artı ailemize çok güzel bi kız bebeği katıldı tabi ben yine depresyona girdim ağlamalar zırlamalar annemlerde taşıyıcı annelik yaptıralım ozaman dediler yani biz kendimizi üzerken farkında olmadan etrafımızdakileride üzüyoruz keşke bizde hemen başvurabilsek çünkü başvurmayı beklerken zaman zaman kafamızın bulandığı oluyo neden olmuyo diye üzülüyoz bi yandan başka bişeymi yapsak diyoz beklemektense öyle yani
Alt 14.October 2010, 08:46
Kıdemli Üye

günaydın herkese.
en çok da belirsizlik yoruyor değil mi? deseler ki şu kadar sene bekleyeceksiniz ama sonunda melekleriniz gelecek. o zaman sanki beklemek daha bir kolaymış gibi geliyor. Zeynepçim ben de inanıyorum. hatis, karia, sen, rose, suncan... hepimiz bir gün burda bebeklerimizden bahsediyor olacağız. klasik bir laf var ya. beklenen gün gelecekse çekilen çile kutsaldır.
Alt 14.October 2010, 08:47
Kıdemli Üye

rose canım, cts ne oldu? gelin biraz kafa dağıtırız.
Alt 18.October 2010, 06:17
K?demli Üye

segahcım çok güzel bi cumartesiydi minnoşunda resimlerinden daha şeker allahım size bağışlasın arada buluşalım kafaları dağıtırız
Alt 18.October 2010, 09:00
Kıdemli Üye

Sağol canım benim. bence de çok güzel bir gündü. inşallah tekrar buluşuruz. bu arada resimleri gönderdim. Selamlar.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil