Geri git   Tüp Bebek Forum > BEBEKLERİNİ YÜREKTE BÜYÜTENLER > Bebeklerini Yüreklerinde Büyütenler...

Seçenekler Arama Stil
Alt 7.January 2014, 11:52
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

ne zamandir ilgilenemedim burayla cok özür diliyorum herkesten....

eveeetttttt gec oldu yazmam ama piamia miz da kuzusuna kavustu. sevgi dolu ömür diliyorum prensine

bekleme salonumuzun anne adaylari :

1- aydan - sirasi : 10 massallah

2- selda - sirasi geldi ama saglik sebepleriyle 3 ay ertelendi .. minnosumuz cok yakinda gelecek

3- zeynep - yurtdisi - sira verilmiyor sürpriz

4. aslihan - ev ziyareti bekleniyor

5. özlem akinci : sirasi 10

6. serpilserpil : sirasini ögrenmeyi bekliyor

7. kadife :sirasi - kiz: 9 - erkek: 3 az kaldiiiiiiii

8. nilgün : ev ziyaretini bekliyor

Bekleme salonumuzdan cocuk doktoru bekleme odalarina terfi eden annelerimiz/ babalarimiz :

1. Nil: prenses annesi - kimlikli

2- miniminicik : prens annesi - kimlikli

3- segah : prenses annesi - kimlikli

4- tosunum : prens annesi - kimlikli

5- zeynepipek : prenses annesi - kimlikli

6- TKORAL : prens annesi

7- zhr : prenses annesi

8- umuterin : prens annesi

9. larem : prens annesi

10. yarence : prens annesi

11. maviliada : prenses annesi

12. ben : prenses annesi

13. arzu : prenses annesi

14. pinky : prens annnesi

15. muhibe : prenses annesi

16. durudenizemir : prens annesi

17. aslanyusuf : taze pasa babasi

18. laracan : prens annesi

19. rose08 : taze prenses annesi

20. piamia : taze prens annesi

-----------
wish = karia ....
Alt 7.January 2014, 11:55
Super Moderator

Alıntı:
piamia´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar..Uzun süredir sesim çıkmadı, biliyorum ama güzel haberlerle geldim: Ben artık bir prens annesiyim!!
Oğlum bize geldiğinde 3 aylıktı, şimdi biraz büyüdü tabi Oğlumuzu alır almaz öyle bir koşturmacanın içine girdim ki bilgisayara bakmak istemedim.. Artık işe geri döndüğüm için yazabiliyorum sizlere
Ne anlatsam bilmem ki, sorun söyleyeyim )
canim kuzu ile nasil tanistiniz anlat biraz ve ne kadar sürdü bekleyis.

hatta kavusanlar listesine süreleri eklemeye baslasak mi acaba ? bekleyenlere umut olur

-----------
wish = karia ....
Alt 7.January 2014, 15:59
piamia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
piamia piamia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Kariacım, tanıştığımız günü asla unutamam tabi ki..Bizi aradılar, 2,5 aylık bir bebiş var görmek ister misiniz dediler, merkezden yuvaya gönderdiler, ilk gidişimizde prensi göremedik çünkü malesef 10 bebek hastalanmıştı alt solunum yolu enfeksiyonu yüzünden hastanedelerdi. Biz odada bebişi göreceğiz diye beklerken "malesef hastanede" dediler, çok ağladım, sinirim bozuldu sonra 10 gün bekledik, iki günde bir aradık durumu nedir diye, 10.gün "iyileşti, yarın gelip görebilirsiniz" dediler. Yine bir heyecanla gittik, odaya aldılar bizi, dediler ki "kendinizi evet demek zorunda hissetmeyin, tabi ki minicik bebek ama kalbinizden geçeni dinleyin" dediler. Sonra sağlık dosyasını verdiler, okuduk ve arkasından prensi getirdiler, kucağıma verdiler. Bebeğim çok hırlıyordu tabi göğsüne inmiş hastalık, o şokla ilk söylediğim "neden bu kadar hırlıyor?" oldu. Sonra hemen dikkatlice yüzüne baktım, ben ona bakar bakmaz bana gülümsedi! İnanamadım, eşime "gülümsedi" dedim, prens kafayı çevirip bi de eşime gülümsedi Hemen dedim ki "Tamam, evet diyoruz, siz bebişi alın, biz merkeze işlemleri halletmeye gidelim" O öğleden sonra teslim ettiler bize, ailecek gittik almaya, arkadaşlarım da geldi, büyük bir kafileyle eve getirdik, inanılmaz güzel ve bir o kadar da normaldi biliyor musunuz benim için..Hala da bana "çok zor bir karar vermişsin" filan diyenleri anlamıyorum bir türlü; yanlış anlamayın, kınamıyorum, sadece anlamıyorum çünkü zaten olması gereken buymuş ve bu oldu gibi hissediyorum. Onu çok ama çok seviyorum.
Bekleme süremiz sanırım 10-11 ay oldu, darısı inşallah tüm bekleyenlerin başına. Ve umuyorum çocuğu olmayan aileler daha çok bu kararı verirler çünkü o kadar farksız ki doğumla gelen bebekten, bazen kendimi "aa acaba hangi hastanede doğum yapmıştım ben?" diye düşünürken buluyorum o kadar benim içimde oğlum, o kadar bizim bir parçamız..Allah her isteyeni böylesiyle karşılaştırsın ve tüm bebişlere sağlık sıhhat versin.
Alt 7.January 2014, 16:28
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Alıntı:
piamia´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Kariacım, tanıştığımız günü asla unutamam tabi ki..Bizi aradılar, 2,5 aylık bir bebiş var görmek ister misiniz dediler, merkezden yuvaya gönderdiler, ilk gidişimizde prensi göremedik çünkü malesef 10 bebek hastalanmıştı alt solunum yolu enfeksiyonu yüzünden hastanedelerdi. Biz odada bebişi göreceğiz diye beklerken "malesef hastanede" dediler, çok ağladım, sinirim bozuldu sonra 10 gün bekledik, iki günde bir aradık durumu nedir diye, 10.gün "iyileşti, yarın gelip görebilirsiniz" dediler. Yine bir heyecanla gittik, odaya aldılar bizi, dediler ki "kendinizi evet demek zorunda hissetmeyin, tabi ki minicik bebek ama kalbinizden geçeni dinleyin" dediler. Sonra sağlık dosyasını verdiler, okuduk ve arkasından prensi getirdiler, kucağıma verdiler. Bebeğim çok hırlıyordu tabi göğsüne inmiş hastalık, o şokla ilk söylediğim "neden bu kadar hırlıyor?" oldu. Sonra hemen dikkatlice yüzüne baktım, ben ona bakar bakmaz bana gülümsedi! İnanamadım, eşime "gülümsedi" dedim, prens kafayı çevirip bi de eşime gülümsedi Hemen dedim ki "Tamam, evet diyoruz, siz bebişi alın, biz merkeze işlemleri halletmeye gidelim" O öğleden sonra teslim ettiler bize, ailecek gittik almaya, arkadaşlarım da geldi, büyük bir kafileyle eve getirdik, inanılmaz güzel ve bir o kadar da normaldi biliyor musunuz benim için..Hala da bana "çok zor bir karar vermişsin" filan diyenleri anlamıyorum bir türlü; yanlış anlamayın, kınamıyorum, sadece anlamıyorum çünkü zaten olması gereken buymuş ve bu oldu gibi hissediyorum. Onu çok ama çok seviyorum.
Bekleme süremiz sanırım 10-11 ay oldu, darısı inşallah tüm bekleyenlerin başına. Ve umuyorum çocuğu olmayan aileler daha çok bu kararı verirler çünkü o kadar farksız ki doğumla gelen bebekten, bazen kendimi "aa acaba hangi hastanede doğum yapmıştım ben?" diye düşünürken buluyorum o kadar benim içimde oğlum, o kadar bizim bir parçamız..Allah her isteyeni böylesiyle karşılaştırsın ve tüm bebişlere sağlık sıhhat versin.

Seni çok tebrik ediyorum piamia inanılmaz güzel bir karar vermissin ve uygulamıssın.Allah yar ve yardımcın olsun. allah tüm isteyenlere versin. Öylede güzel anlatmısıın ki ne diyecegimi bilemedim. Bunuda sitede savası kazananlar bölümüne koymak istiyorum. Çünkü burada amaç bir evladının olması ve onu en iyi şekilde büyütmek ..Çok sevgilerimle..
Alt 7.January 2014, 16:32
Yeni Üye

Teşekkür ediyorum; tabi ki lütfen savaşı kazananlar bölümüne koyun çünkü biz de bir savaş kazandık, hatta pek de savaşmadan kazandık çünkü bir kez tüp bebek tedavisi ve ameliyat geçirdik..Ne kadar çok çifte evlat edinmenin güzelliğini anlatıp örnek olabilirsek benim için çok büyük mutluluk olur..
Alt 30.January 2014, 14:26
muhibe muhibe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

arkadaşlar merhaba.çok sessiz kalmış buraları.ben biraz canlandırayım dedim mahkememiz bitti çok şükür.şimdi 10 gün bekleyip kimliğimize kavuşacağız Allah'ın izniyle.kariacığım o zaman güncelleriz herhalde listeyi de değil mi. ama merak ediyorum bizden önce ve aynı dönem de meleklerine kavuşanlar vardı.onların da mahkeme süreçleri başlamış olmalı.onlar da tecrübelerini yazsalar ne iyi olur. ben karar vermeye çalışırken bütün korkularımın ve tereddütlerimin cevabı olmuştu yazılanlar.herkese çok güzel haberler alacağınız günler diliyorum.kızımla sizi kocaman öpüyoruz
Alt 30.January 2014, 18:30
Yeni Üye

Merhaba Muhibe, çok sevindim haberlerine, hayırlı olsun, darısı başımıza inşallah
Alt 14.March 2014, 17:49
muhibe muhibe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

karia teyzemiz artık listemizde güncelleme yapabilirsin. çok şükür bugün itibariyle kavustuk kimliğimize.darısı burada bekleyen tüm arkadaşlarımızın başına.dualarımız hep sizinle.sevgiler...
Alt 15.March 2014, 17:24
Super Moderator

uzun zamandir hareket yoktu listemizde ama sonunda muhibe den güzel bir haber geldi prensesimizin kimligini almislar huzur, sevgi dolu upuzun bir ömür diliyorum

bekleme salonumuzun anne adaylari :

1- aydan - sirasi : 10 massallah

2- selda - sirasi geldi ama saglik sebepleriyle 3 ay ertelendi .. minnosumuz cok yakinda gelecek

3- zeynep - yurtdisi - sira verilmiyor sürpriz

4. aslihan - ev ziyareti bekleniyor

5. özlem akinci : sirasi 10

6. serpilserpil : sirasini ögrenmeyi bekliyor

7. kadife :sirasi - kiz: 9 - erkek: 3 az kaldiiiiiiii

8. nilgün : ev ziyaretini bekliyor

Bekleme salonumuzdan cocuk doktoru bekleme odalarina terfi eden annelerimiz/ babalarimiz :

1. Nil: prenses annesi - kimlikli

2- miniminicik : prens annesi - kimlikli

3- segah : prenses annesi - kimlikli

4- tosunum : prens annesi - kimlikli

5- zeynepipek : prenses annesi - kimlikli

6- TKORAL : prens annesi

7- zhr : prenses annesi

8- umuterin : prens annesi

9. larem : prens annesi

10. yarence : prens annesi

11. maviliada : prenses annesi

12. ben : prenses annesi

13. arzu : prenses annesi

14. pinky : prens annnesi

15. muhibe : prenses annesi - prenses kimligine kavustu

16. durudenizemir : prens annesi

17. aslanyusuf : taze pasa babasi

18. laracan : prens annesi

19. rose08 : taze prenses annesi

20. piamia : taze prens annesi

-----------
wish = karia ....
Alt 17.March 2014, 17:21
Yeni Üye

Muhibe hayırlı olsun, çok sevindim, darısı başımıza inşallah
Bu mahkeme ile ilgili prosedürleri kısaca özetler misiniz, benim hiçbir fikrim yok çünkü, nasıl oluyor, ne zaman başvuruyoruz, nereye başvuruyoruz,vs

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil