Geri git   Tüp Bebek Forum > BEBEKLERİNİ YÜREKTE BÜYÜTENLER > Bebeklerini Yüreklerinde Büyütenler...

Seçenekler Arama Stil
Alt 17.January 2013, 17:42
rose08 rose08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

aslanyusuf gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün darısı başımıza inşallah, biz beklemedeyiz hazırlıklarımız devam ediyo bebek odamızı boyatıcaz mobilyamız gelicek ay sonu ben bu günleri gördüysem herkez görür çok bekledim bu aşamaya gelmek için allahıma şükürler olsun bebeğime az kaldı 2013 sonunda kızım inşallah evimizde olucak allahım bekleyen ve dileyen herkeze meleklerini göndersin
Alt 25.January 2013, 13:47
muhibe muhibe isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

arkadaşlar ne kadar sessizleşmiş burası.yok mu kimsede verecek güzel haber?
Alt 25.January 2013, 18:20
miniminicik miniminicik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çal??kan Üye

Herkese merhabalar
Aslanyusuf hayırlı uğurlu olsun paşamız sağlıklı mutlu nice güzel günler dilerim. Çok sevindim darısı diğer bekleyen tüm arkadaşlarımıza inşeallah tez zamanda kavuşurlar meleklerine.

Benden yeni bir haber bu aralar koruyucu aileliği düşünüyorum oğluma bir kardeş yada abi belkide abla bilemiyorum ama bu konuda bayağı bir araştırma yaptım. Şu aralar kararsız olmamdaki tek nokta oğlum acaba diyorum o acabalarıda kafamızda çözersek yapacağım. Eşim daha erken diyor ama bende yaşımız ilerliyor beklemek zaman kaybı diyorum ama kuzuma bakıncada bilemiyorum kararsızım siz ne dersiniz bu fikrime? Sizce ne yapmalıyım.
Alt 26.January 2013, 20:57
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

miniminicik düsündügün cok güzel birsey ama bence oglusunla doyasiya ilgilenebilmen icin biraz daha beklesen? daha önünüzde aciklama dönemi var. zor bir dönem olabilir hem onun hem sizin icin. o dönem geldiginde kendini tamamen ogluna verebilmen daha iyi olmaz mi?

tabiki bu benim fikrim. dogru ya da yanlis düsünüyor olabilirim. diger arkadaslar da fikirlerini söylerse belki faydali olur.

-----------
wish = karia ....
Alt 28.January 2013, 13:44
Çal??kan Üye

Günaydınlar
kariacığım çok teşeşkkür ederim eşimde seninle aynı düşüncede işte benim kafamı karıştıranda bu zaten birini daha kurtaralım derken elimizdeki meleğe zarar vermekten çekiniyorum. Eşim ben tarafsız olamam diyor onun için açıkcası bende korkuyorum.bilemiyorum biraz daha bekleyeceğim belki ama zaman hızla ilerliyor. Yaş ilerledikçe sabrı ve gücü azalıyor insanın şimdi o gücü hisssediyorum kendimde ama sonra of ya kafam yine karıştı biraz daha bekleyeyim bakalım ne olacak ama bu arada yinede birşeyler yapmak istiyorum nasıl olur şu an bilemiyorum ama birşeyler yapacağım bunu gönülden çok istiyorum çünkü.
Herkese sevgiler
Alt 5.February 2013, 01:28
laracan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
laracan laracan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

tebrikler aslanyusuf, bir bombada bizden olsun

biz de bebişimize geçen hafta perşembe kavuştuk. tatlımı tatlı oğlum Mert'le koklaşmaktan bir türlü bilgisayarımı açamadım. onca beklediğimiz zaman nereye gitti? sanki 11 sene beklememişim gibi, hiçbirinin önemi kalmadı artık. bu kadar güzel bir duygu olduğunu tahmin edemezdim asla. o bizim bir parçamız oldu resmen gördüğümüz anda. nasıl geldiği önemli değil. hayat yeni başlıyor sanki, m.ö. ve m.s. var artık bizim için (mertten önce, mertten sonra)

hepinizi öpüyorum, bekleyen herkese sabırlar ve hayırlı kavuşmalar diliyorum.
Alt 7.February 2013, 13:19
Çal??kan Üye

MERHABALAR
LARACIĞIM çok sevindim hayırlı uğurlu bahtı şansı bol olsun küçük paşamızın. Allahım sağlıklı sıhhatli nice güzel günler nasip etsin. Bu ilk günler nasıl geçer anlayamazsın o yüzden seni çok iyi anlıyoruz. Sen yinede fırsat bulabilirsen yaz bize merakla bekleyeceğiz güzel haberlerinizi. Ne kadarlık küçük paşamız? Bu arada takıldığın sormak istediğin bişeyler olursa memnuniyetle burdayız. Öpüyor ve yeniden kutluyorum sizleri.
Alt 7.February 2013, 14:41
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Laracan çok tebrikler bize oglun hakkında biraz daha yazabilirsen çok seviniriz. Arkadaşlar sizden de melekler hakkında bilgiler istiyorum biraz bahsedin.. ilk günlerin kargasası ve heyecanı geçtikten sonra hayat nasıl devam ediyor.?.
Alt 7.February 2013, 16:03
karia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
karia karia isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Super Moderator

laracan ve oglusuna sevgi dolu uzun ömürler dileyelim ve listemizi güncelleyelim

bekleme salonumuzun anne adaylari :

1- rose08 - riza 15, terk 43 - rose basvuru beklerken zaman gecmiyordu simdi nasilsin?

2- aydan - sirasi : 10 massallah

3- selda - sirasi geldi ama saglik sebepleriyle 3 ay ertelendi .. minnosumuz cok yakinda gelecek

4- zeynep - yurtdisi - sira verilmiyor sürpriz

5. aslihan - ev ziyareti bekleniyor

6. özlem akinci : sirasi 10

7. serpilserpil : sirasini ögrenmeyi bekliyor

8. kadife :sirasi - kiz: 24 - erkek: 10

Bekleme salonumuzdan cocuk doktoru bekleme odalarina terfi eden annelerimiz/ babalarimiz :

1. Nil: prenses annesi - kimlikli

2- miniminicik : prens annesi - kimlikli

3- segah : prenses annesi - kimlikli

4- tosunum : prens annesi - kimlikli

5- zeynepipek : prenses annesi - kimlikli

6- TKORAL : prens annesi

7- zhr : prenses annesi

8- umuterin : prens annesi

9. larem : prens annesi

10. yarence : prens annesi

11. maviliada : prenses annesi

12. ben : prenses annesi

13. arzu : prenses annesi

14. pinky : prens annnesi

15. muhibe : prenses annesi

16. durudenizemir : prens annesi

17. aslanyusuf : taze pasa babasi

18. laracan : prens annesi

-----------
wish = karia ....
Alt 7.February 2013, 18:07
aycamayca aycamayca isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

slm kizlar formu bayadir takip ediyorum aslinda ama bu ilk mesajim.. özellikle karia cnm seni cok takip ettim cünkü sende almanyada yasiyorsun almanyada evlat edinmek konulu basligi ilk baslardan baya 40 sayfa kadar okudum.. ve sonra burdanda biraz takip ettim.. en sonunda bende araniza katilmaya karar verdim bizim subat 19 da ilk bilgi edinme randevumuz olacak... tavsiye edeceginiz veya özellikle sormam gereken biseyler var mi ? nasil davranmaliyim.. kariacim özellikle senden yardimlarini bekliyorum cnm.. bir de okudugum kadariyla 1-2 yil sadece görüsmeler sürüp sonra siraya aliniyormussun.. bu dogru mu gercekten... peki biz kiz bebek istiyorsak ne kadar zaman asagi yukari sahip olabiliriz :/ gercekten o kadar uzun zaman mi gerekiyor... saka gibi... bi de en cok merak ettigim diger konu da su ki : eger müslüman bir cocuk evlat edinmek istiyorsak (sirf buradaki kültür soykirimini engellemek icin) bu konuda ne yapiliyor.. bilginiz var mi ? ya da görüsmede bunu dile getirmeli miyiz sizce? umarim yanlis anlasilma olmaz bnm ve esim icin evlat evlattir irki, kütügü vs.. tabi ki farketmez... ama burada dernekler tv. lar vs.. basbas bagiriyor ki kültür soykirimini engelleyin diye.. diger bi sorum da hic almanya da yasayip da hollandadan evlat edinen oldu mu acaba... islemler kolay mi zor mu orasi da almanya gibi mi? arastirmalarimda orada daha cok bebek oldugunu duymustum.. biliyorum cok uzun yazdim ama cevaplarsaniz minnettar olurum... simdiden tesk.ler kader arkadaslarim..

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil