Geri git   Tüp Bebek Forum > BEBEK SAHİBİ OLAN ÜYELERİMİZ > Üçüz Anneleri

Seçenekler Arama Stil
Alt 19.February 2010, 19:10
moppie
Misafir

valla süper yazdıklarınızı okumak bile heycan verici....... rabbim bizlerede nasip etsin inşallahh. 3 üz annesi olmak mucize üstü bişey olsa gerek çok heyecan verici dogum yapanlara allah saglıkla büyütmek nasip etsin hamileligi devam edenlerede saglıkla bebişlerine kavuşmak nasip etsin rabbim. dualarınızda bizleride unutmayın....
....
Alt 26.April 2010, 16:39
gülsümay gülsümay isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

bende tüp bebekte 3 embriyo transferi düşünüyorum (kıbrıs) ancak hepsi tutarsa nasıl olur baş edebilir miyiz diye de korkmuyor değilim. hamilelik dönemi nasıl geçiyor, doğum sonrası 3 bebeğin bakımı nasıl oluyor.
yaşadığınız güzellik ve zorlukları paylaşırsanız sevinirim...
sevgiler
Alt 13.December 2011, 11:28
esbab esbab isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

merhaba. ben de 22 haftalık üçüzlerime hamileyim.şimdilik herşey yolunda.ama merak ediyorum 34,35,36,37 ve hatta 38. haftaya ulaşanlar nasıl bir hamilelik geçirdiler?nelere dikkat ettiler?kaç kilo aldılar?destek olursanız sevinirim.iyi günler..
Alt 14.December 2011, 12:22
umut7480 umut7480 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
K?demli Üye

Merhaba bende 34 haftalık üçüz doğum yaptım
bebekler 1700 civarında doğdular hamileliğim biraz zor geçti önce bulantı kusma çok oldu sonra da ağırlaştım 20 kilo aldım
maalesef kızlarımdan birini bir gün sonra kaybettim diğerleri çok şükür 3 yaşına girecekler
sağ salim kucağına alısın inş
Alt 15.December 2011, 10:09
Yeni Üye

teşekkür ederim umut.Allah bağışlasın yavrularını, birlikte sağlıklı hayırlı ömür versin inşallah.kızın için çok üzüldüm takdir-i ilahi biz ne yaparsak yapalım olacak olan oluyor.vardır bir hayır elbet.
doğum kiloları güzelmiş.şimdi nasıllar yaşıtlarına göre?ben şimdiden 10 kilo aldım.bakalım kaçla bitireceğimAllah yardımcımız olsun..
Alt 20.December 2011, 12:57
K?demli Üye

MERHABA ESBAB
kızlarım zihinsel olarak yaşıtlarıla aynılar ama görüntü olarak küçükler tabi ki genetik faktörlerde önemli bunda
akranlarından 3 kilo eksikler benimkiler yemeyen cinsten
ama çok talı oluyorlar biz onları tam 8 yıl bekledik artık evlat edinme aşamasındaydık o denememizde kızlarımıza kavuştuk
Alt 24.December 2011, 21:01
Yeni Üye

umutcum epeydir giremedim siteye.Allah esirgesin evlatlarını,sağlıklarını daim etsin inşallah.bedenen zihnen sağlıklılarya kilo farkıda çok değil zaten maşallah.sana soracaklarım vargebeliğinin son haftalarında çok zorlandın mı?ben şimdiden yataktan yada oturduğum yerden kalkmakta zorlanıyorum.çok çabuk yoruluyorum.23+2'deyim.2 kilo daha aldım toplam 12 kilo yanibide çocukların hareketleri büyüdükçe nasıl oluyo azalıyo mu artıyo mu onu soracaktım takip edebilmek açısından.3 hafta sonra şeker yüklemem var bakalım sonuç nasıl olacak.dua et bizde 34.-35. haftaları görelim inşallah.bebişlerinle sağlıcakla kalın..
Alt 29.December 2011, 13:08
K?demli Üye

merhaba esbab
günler geçtikçe hareketlerin kısıtlanır bir de erken doğumdan korkunca rahat hareket edemezsin bu haftalarda bebeklerin hareketlerini çok hisssedersin ilerleyen haftlarda büyüdükçe yer daralır ve daha az hissedersin
bana erken doğuma karşı 28. haftadan itibaren ciğer geliştirici iğne yapmışlardı haftada bir tane . Doğum olmazsa bidaki hafta tekrar yapılıyordu bebeklerin solunum sıkıntısı yoktu sadece beslenmeden dolayı 20 gün hastanede kaldılar
ilerki haftaarda kasılmaların başlayabilir bebekler karnında bir top gibi olur ve canını yakar biraz inş canım 37 , 38 i görürsün bir arkadaşım 37 de doğum yaptı
erken doğan bebekler bağışıklılk açısından sıkıntılı oluyor benimkiler azıcık rüzgara çıksa hasta oluyor
stres yapmamaya çalış zordur ama.
Alt 29.December 2011, 13:09
K?demli Üye

esbabcığım ben şeker yükelemyi yaptıramadım çok bulantım oldu
yapamazsan zorlama kendini
Alt 20.April 2012, 12:41
nilnehri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
nilnehri nilnehri isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

mrb bende 32+5 doğum yaptım zor günler geçirdik şimdi 3 yaşına doğru gidiyoruz hamile olan arkadaşlara rabbim sağsalim kucaklarına almayı nasip etsin

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil