Alt 6.May 2010, 22:48
hayata77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hayata77 hayata77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

ecrin gülüm SORANLARA yok çocuk mocuk napcan evlat mı edinecen benim çocuğu sorup duruyon de aaaaaa yeter de sana ne de ne zaman istersem yaparım sorma artık kardeşim bıktım sormandan de hesap mı vereceğim size allah ne zaman verirse o zaman olacak allaha da mı inanmıyorsunuz deeeeeeeeeeeeeeeee de lütfen yeter yaaaaa kime ne yaaaaa ağlama boşuna sıkma canını ben çok kişiyi tersledim ağızlarını bıçak açmıyor....

bana akrabalardan yaşlı büyük kişilerden birisi

iyisin güzelsin hoşsun ama çocuğun yok

ben geldim kızımın evine yarın bir gün sen kimin evine gideceeeen bak çocuğun yok

diye neler saydırıyordu bende bu kadının çenesini kapatın yoksa ben büyük demeyeceğim çok pis kıracağım kalbini dedim.....sus pus oldular hehhehehehehe yaşasın kötülük....ben üzüleceğime onlar üzülsün banane....hiiiiiç de ağlamam kendimi yormam üzmem ne ağlayacağım....ağladıkça üzüldükçe olacak olan çocuk da olmayacak.....

arkadaşlar bugün tv de ünlü bir kadın doğum profu vardı....DEDİ Kİ BİZ 4X4 LÜK TEDAVİ DE YAPSAK SONUÇTA HASTANIN OLUMLU OLMASI VE BEYNİNDE İYİLEŞMESİ ÇOK ÖNEMLİ İLK ÖNCE RAHAT BİR KAFA GEREKİYOR DEDİ.

LÜTFEN OLUMLAMA YAPIN BEN MÜKEMMELİM HAYAT ÇOK GÜZEL....RABBİM BANA MUTLAKA İSTEDİĞİMİ VERECEK BU ÇOK YAKIN ZAMANDA OLACAK....BUNA İNANIYORUM....ÇÜNKÜ RABBİME GÜVENİYORUM....TEK DESTEĞİM GÜVENCEM BUDUR.....RABBİMİN GÜCÜ HERŞEYE YETER...OL DİYECEK OLACAK...HER ŞEY BU KADAR KOLAY......
Alt 6.May 2010, 22:55
Güvenilir Üye

herşey de çocuk demek değil...... 12 yıl sonra çocuğuna kavuşan hanım arkadaşım bana çok ızdırap çektim olmadığı zamanlarda dedi....ama inan olduktan sonraki ızdırap daha zor....hem çok sevgiden ve bağlılıktan hem dertlerinden çocuk ayrı bir ızdırap dedi.seviyorum ızdırap içinde çünkü ay başına bir şey gelirse diye her günüm dertli geçiyor....hata yaptığında beni üzdüğünde başka başka dertler anlayacağın 12 sene bekleyip sonra çektiklerine başka dertler artarak ekleniyor diyor....

AMA SON LAFI ALLAH KİMSEYİ EVLATSIZLIKLA İMTİHAN ETMESİN DERDİYLE DE IZDIRABIYLA DA HERŞEYİYLE ANNE OLMAK GENE DE ÇOK GÜZEL....
Alt 6.May 2010, 22:56
Güvenilir Üye

Sevgiler..... Lütfen beni dinleyin ağlayarak üzülerek herşey geri tepiyor olumsuz olmayın dua edin her gün içten ve isteyerek.....rabbimin hazinesinde çoktur muhakkak verecektir.....
Alt 7.May 2010, 13:56
S_F_Ö - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
S_F_Ö S_F_Ö isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

hayata ne kadar olumlusun sen oyleeee okurken gulumsettın benı keske bende senın gıbı dusunebılseydımmm canımmmm allah gonlune gore versın tatlımmm
Alt 7.May 2010, 14:58
darkblue01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
darkblue01 darkblue01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

Alıntı:
guguklusaat´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
anne olmak,o anne şefkatini yüreğinde hissetmek nasıl bi duygu çok merak ediyorum........................................
canım hele ben o bebişi kucağına almak ağrına basmak koklamak..oyy oyyyy... Rabbim büyüksün sen
Alt 7.May 2010, 15:02
Forum Hakimi

Alıntı:
hayata77´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ecrin gülüm SORANLARA yok çocuk mocuk napcan evlat mı edinecen benim çocuğu sorup duruyon de aaaaaa yeter de sana ne de ne zaman istersem yaparım sorma artık kardeşim bıktım sormandan de hesap mı vereceğim size allah ne zaman verirse o zaman olacak allaha da mı inanmıyorsunuz deeeeeeeeeeeeeeeee de lütfen yeter yaaaaa kime ne yaaaaa ağlama boşuna sıkma canını ben çok kişiyi tersledim ağızlarını bıçak açmıyor....

bana akrabalardan yaşlı büyük kişilerden birisi

iyisin güzelsin hoşsun ama çocuğun yok

ben geldim kızımın evine yarın bir gün sen kimin evine gideceeeen bak çocuğun yok

diye neler saydırıyordu bende bu kadının çenesini kapatın yoksa ben büyük demeyeceğim çok pis kıracağım kalbini dedim.....sus pus oldular hehhehehehehe yaşasın kötülük....ben üzüleceğime onlar üzülsün banane....hiiiiiç de ağlamam kendimi yormam üzmem ne ağlayacağım....ağladıkça üzüldükçe olacak olan çocuk da olmayacak.....

arkadaşlar bugün tv de ünlü bir kadın doğum profu vardı....DEDİ Kİ BİZ 4X4 LÜK TEDAVİ DE YAPSAK SONUÇTA HASTANIN OLUMLU OLMASI VE BEYNİNDE İYİLEŞMESİ ÇOK ÖNEMLİ İLK ÖNCE RAHAT BİR KAFA GEREKİYOR DEDİ.

LÜTFEN OLUMLAMA YAPIN BEN MÜKEMMELİM HAYAT ÇOK GÜZEL....RABBİM BANA MUTLAKA İSTEDİĞİMİ VERECEK BU ÇOK YAKIN ZAMANDA OLACAK....BUNA İNANIYORUM....ÇÜNKÜ RABBİME GÜVENİYORUM....TEK DESTEĞİM GÜVENCEM BUDUR.....RABBİMİN GÜCÜ HERŞEYE YETER...OL DİYECEK OLACAK...HER ŞEY BU KADAR KOLAY......
sen süpersin yaaaa))))) canım bu nasıl bişey biz niye sindikçe siniyoruz....
Alt 7.May 2010, 15:15
ecrinceylin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ecrinceylin ecrinceylin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

hayata cok pozıtıfsın canım hayatın her anında hep boyle olursun umarım ama yazıkkı herkes aynı olamıyo bazen soyleyeceklerım bugazımda dugumlenıyo dilimın ucuna gelıyo sozler ama cıkmıyo bıturlu bılmıyorum belkıde sorun bende oldugu ıcın oyle olabılır ama benı boyle uzen herkesı Allaha havele ettım
Alt 7.May 2010, 19:54
Forum Hakimi

Alıntı:
ecrinceylin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
hayata cok pozıtıfsın canım hayatın her anında hep boyle olursun umarım ama yazıkkı herkes aynı olamıyo bazen soyleyeceklerım bugazımda dugumlenıyo dilimın ucuna gelıyo sozler ama cıkmıyo bıturlu bılmıyorum belkıde sorun bende oldugu ıcın oyle olabılır ama benı boyle uzen herkesı Allaha havele ettım
ecrin nasılsın canım ayardır görüşemiyoruz umarım iyisindir...
Alt 7.May 2010, 20:47
ecrinceylin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
ecrinceylin ecrinceylin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

ıyıyım canım sen nasılsın bu aralar bıraz ısnmısındır heralde hep usudugunu okumustum artık havalar cok guzel dimı ben aslında hep forumdayımda genelde takıp edıyorum canım daralıncada dugularımı buraya yazıp rahatlıyorm
Alt 7.May 2010, 21:26
Forum Hakimi

Alıntı:
ecrinceylin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
ıyıyım canım sen nasılsın bu aralar bıraz ısnmısındır heralde hep usudugunu okumustum artık havalar cok guzel dimı ben aslında hep forumdayımda genelde takıp edıyorum canım daralıncada dugularımı buraya yazıp rahatlıyorm
ısındım canım sağolasın ben iyi sayılırım bi öfke kontrol sorunum var okulda çocukları hırpalıyorum evde eşimi ama en çokta kendimi.. iyi değilim farkındayım ama neden böyle gerginim onu anlayamıyorumkiii.... darmadağın beynim..bir şey yokmuş gibi davranmaktan yoruldum yaaa(( iyi değilim.. ama birde çözebilsem..kendimi yiyorum sürekliiii...

Bookmarks

Tag Ekle
bebeğim gel artık

Seçenekler Arama
Stil