Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ İÇİN ÇİDER İ TERCİH EDİN > Çider'in doğuşunun gerçek hikayesi

Seçenekler Arama Stil
Alt 8.February 2010, 16:16
hopeful - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
hopeful hopeful isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

beni anlayan benim gibi düşünen karşılık beklemeden birbiri için üzülen dost gibi dost bir site bu sitenin varlığı aslında psikolojik bir terapi gibi geliyor bana ve eminimki birçok kişide aynı şekilde aradığını bu sitede bulmıştur bende iyiki buradayım
Alt 20.February 2010, 12:41
yeteeeeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
yeteeeeer yeteeeeer isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

insanlar çok zor zamanlarında çevreleri tarafından anlaşılmadığı düşündükeri zamnalarda kendi kendileri yetme çalışırlar ..
Ve bazı zamnalr vardırki o sıkıntılı dönemler kendni kedimize bile yetemeyiz
benim kendi kendime yetemedğim o zamnlarda beni benim kadar iyi anlayan dostların arasında oLmak

iyiki buradayım iyiki sizleri tanımışım

iyiki varsınız
SEN BİZE İYİ BAK TANRIM SEVDALI KULARINA
Alt 1.March 2010, 21:45
nalan nalan isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

beni anlayan insanları bulduğum tek yer çünkü beni çevremde hiçkimsenin anlamadığını hissediyorum herkes bana eşin çok iyi bu sana yetmez mi diyor peki bu yetiyosa insanlar neden en az 2-3 çocuk yapıyor?eşleri kötü olduğu için mi
Alt 8.April 2010, 09:24
kardelen7660 kardelen7660 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Güvenilir Üye

en yeni katıldım ama sıkı dostlar edineceğimi düşünüyorum çünkü kalaalıkta yalnızdandım kimse anlamıyor gerçekten hatta zaman zaman eşim de
Alt 10.April 2010, 22:51
almila almila isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

haklısınısız ark sizlere katılıyorum cok faydalı bir forum olmuş tüm adminlere buradan tşk etmek istiyorum.bende yeni katıldım benide aranıza alırsanız sevinirim
Alt 21.April 2010, 19:46
tuna çayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
tuna çayakar tuna çayakar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

rabbim inşallah hepimizi kucaklarını bebişlerle doldurur da bizde anne ve baba olma duygusundan mahrum kalmayız inş....
Alt 21.April 2010, 19:46
tuna çayakar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
tuna çayakar tuna çayakar isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

dünyanın en güzel mutlulugu olsa gerek....
Alt 4.May 2010, 17:19
umudun bittigi yerdeyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
umudun bittigi yerdeyim umudun bittigi yerdeyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

evet sibel hanım dogru soyluyorsunuz anne dıye bir sesın iştilmesi ya da baba diye insana ne kadar mutluluk verırdı ALLAH ım hepımıze nasıp etsın şunu da soylemeden gecemem bu siteyi benı anlayacak dr ararken bu sıteyı buldum buldum ama benım duygularımı anlyan arkadaslarıda sahıp oldugum ıcın cok mutluyum sızlerde bızlere bılgı verdıgınız ıcın cok tesekkurler..........
Alt 30.August 2010, 11:34
eylul08 eylul08 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Forum Hakimi

beni anlayan insanlar benim anladığım insanlar...yaşamayanlar maalesf anlamıyorlar bizi....anladığını sanıyorlar sadece...boşveeeer takma,sıkma canını,bizim var da ne oluyor,olur olur diyen insanlarla dolu her yer....birisi de demiyor ki haklısın insan üzülüryıpranır tabi ki ama inşallah geçecek diğe....
çok şükür ailelerimiz anlıyor bizi de üzerimize gelmiyorlar....
ama burası çok farklı herkes birbirini dinliyor anlıyor...kimseye çok fazla anlatman gerekmiyor çünkü ortak noktalarımız çok...benzer şeylere üzülüyoruz yıpranıyoruz zorluklar yaşıyoruz ve birbirimiz için seviniyoruz üzülüyoruz..karşılık beklemeden hep biraradayız
iyi ki sizler varsınız yoksa ben kime dökerdim içimi......
Alt 7.September 2010, 08:23
umudun bittigi yerdeyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
umudun bittigi yerdeyim umudun bittigi yerdeyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çalışkan Üye

evet iyiki varsınız sizin gibi güzel düşünceli insanlar olunca ufacık söz bile beni hayata baglıyor şu fıkrayı anlatmak istedim Nasretın Hoca birgün eşekten düşmüş etraftakı ınsanlar Hocam bişeyiniz varmı diye sormuşlar varsa doktor çagıralım demişler Nasrettın Hoca yok doktor çağırmayın anca benım gıbı eşekten düşen insanı çagırın anca o anlar benım halımden demış onun gibi anca biz birbirimizi anlayabiliriz....[şu konuda yanlış anlaşılmasın doktorlarımızın yerı ayrı ben sadece bizim duygularımızı ıfade etmek ıstedım)

Konu umudun bittigi yerdeyim tarafından (7.September 2010 Saat 08:28 ) değiştirilmiştir.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil