Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ İÇİN ÇİDER İ TERCİH EDİN > Çider'in doğuşunun gerçek hikayesi

Seçenekler Arama Stil
Alt 15.October 2009, 22:30
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Standart www.cocukistiyorum.com nasıl doğdu?

Sevgili Üyelerimiz

Çocuk İstiyorum Dayanışma Derneği www.cocukistiyorum.com sitesinden nasıl doğdu ve nasıl gelişti biliyor musunuz? Bir çok foruma giren arkadaşımızın www.cocukistiyorum.com internet sitesi ile forumu ayrı gördüklerinden bu bilgiye erişmemiş olduklarını gördüm ve forumda da boyle bir bölüm açıp özet olarak anlatmayı uygun buldum.

Ben (Sibel Tuzcu) 22 sene boyunca aralıklı olarak tedavi gördüm.Ayrıntıları “Mucize mi İnanç mı?” bölümünde okuyabilirsiniz. Çevremde 42 yaşında anne olan kimse yoktu.Bu nedenle kimse ona 40 lı yaşlarda anne olabileceğine inanmıyordu.Ama o Tanrının lutfu ve Teknolojinin yardımı ile bir tüp bebek denemesinde hamile kaldım ve 42 yaşında bir kız çocuğu annesi oldum. Özellikle son anne oluncaya kadar yaşadığı son 10 yıl boyunca acı ,üzüntü, tedavi, çaba, yalnızlık, parasızlık , inançsızlık duygularını yalnız benim yaşamadığıma emindim ve bu yoğun duyguyu paylaşmak istedim. www.cocukistiyorum.com internet sitesi böyle doğdu..

www.cocukistiyorum.com internet sitesi yapım aşaması yaklaşık 2 yıl sürdü. Fikir halinden içindeki metinlere kadar her şey benim (Sibel Tuzcu) tarafından çeşitli kaynaklar doktorlar ve kitaplar da belirtilerek derlendi ve metne daha sonrada tasarıma dönüştü. İnternet sitesinin yapımın ödemesi tam 1 yıl sürdü Bu arada da site içindeki konularıyla gelişimini hızla sürdürdü. Devamınıda çok sıkıcı olmasın diye parça parça başlıklar atarak diger pasajlarda devam ettim.Umarım okurken sıkılmazsınız..
Alt 5.October 2010, 07:55
SERAPSK SERAPSK isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

merhaba sibel hanım nemutlu size böyle güzel birşeye öncü olmak.ben busitede çok güzel sohbetler yardımlaşmak paylaşımlar güzel konular görüyorum böyle güzelliklere vesile olduğunuz için teşekkür ederim.
Alt 7.October 2010, 11:08
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Asıl ben teşekkür ederim serapsk.İnşallah sana da yararlı olabiliriz.

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil