Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ İLE İLGİLİ SORUNLARIMIZI PAYLAŞALIM > Hipogonadotropik Hipogonadizm > Bayanlarda hipogonadotropik hipogonadizm

Seçenekler Arama Stil
Alt 27.December 2016, 19:08
hasretimm hasretimm isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Selam kimsecikler yok ama ben yinede yazayım.betahcg değeri 215.çok şükür hamileyim)Allah isteyen herkese nasip etsin.ben tedavi sürecinde eşime ibrahim saraçoğlu nun keçiboynuzu kürü nü yaptım.bence onunda faydası oldu.
Alt 2.May 2017, 10:17
biricikbusecik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
biricikbusecik biricikbusecik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Herkes kaybolmus. Acaba artik baska forummu var
Alt 4.May 2017, 06:09
efuli efuli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

merhaba bende 14 yasimdan beni tedavi görüyorum ama bana ilk olarak gecikmis puberte dediler ve estrofem verdiler o sıralar 4 yıl neyim oldugunu bulmaya calismalari ile gecti öss ilede canakkaleye gittim üniversite okumaya burdaki üniv. hastanesinin endokrin bolumune gittigimde direk estrofemi biraktırip yasmin başlattı menepoza kadar bunu kullanacaksın dedi ama herhalde yasim kucük doye hamilelik durumundan bana bahsetmedi okuduğum bölüm çok ağırdı 3 4 sene kadar doktor kontrollerine gidemedim bu sene gittigimde ise bana hastaligimin tam ismini söyledi sizin tabirinizle hipo hipo..kemik erimem varmis onunla alakali ilaca basladi ve bana hamilelikle alakalı sansimin cok yüksek oldugunu ilaclama ve ya asılama tedavisi ile bebegimin olabilecegini söyledi fakat cok üzuldüm cunku bunu bilmiyordum asilama tedavisini arastirdim forumlara girip okuyorum cok yıpraticı bir sureç bu nasıl soylenirki erkek tarafına onun icinde çok yipratıcı cidden piskolojim bozuldu üstelij bir erkek arkadasim var ve en kısa sürede ona bunu aciklamam lazım daha ben algilayamiyorum ne yapacağım bilmem ailemdende uzaktayim gunlerdir ağliyorum Allah hepinizin de benimde yardımcim olsun
Alt 4.May 2017, 07:33
efuli efuli isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
talkative_84´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
selam kızlar bende geldim...yahu bu ara ne kadar site değiştiridik böle...artık kalıcı bi yer olsun
bende hipolularında hamile kalabileceğine örneğim...Allah tez zamanda diğer arkadaşlarımıda bu kervana katılmayı nasip eder inşallah...
[QUOTE=as_ya;303619]Canım ben özele gittim.raporu direkt doktorum çıkardı.bu sayede gerektiği kadar ilaç alabildim.bende busecik gibi menegon ve catlama için ovitrel kullandım.doğal yolla gebe kaldımdarısıda sizlere inşallah... sen bence bu konu ile ilgisi olan bi özel doktora yada araştırma hastanesine git.çünkü işi bilmeyen doktorlar yanlış tedavi uygulayıp morelini çökertebilir.zaten tedavinin içine girince çok şey öğreniyosun... benim tavsiyem olacağına inan sıkıntı stres yapma karamsarlığa düşme biz en kolay tedavi edilenlerdeniz unutma... bu arada sende kendini anlatsan kaç yaşındasın kaç yıllık evlisin[/QUOTE
belki yorumunuzun uzerinden seneler gecti ama yinede merakimdan sormak istiyorum belki cevap alabilirim umudu ile acaba siz hipo hipo hastasımisıniz? vede öyle iseniz bu ilaclari kullandiktan sonra nirmal yolla hamile kalma ihtimaliniz var mi ki ? doktor bana asilama dedi oda bildigim kadari ile klinik ortamda döllenme ..
Alt 4.May 2017, 08:57
kuday kuday isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Arkadaşlar emzirme döneminde cyglo progynova kullanılır mı
Alt 4.May 2017, 10:55
biricikbusecik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
biricikbusecik biricikbusecik isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Çaliskan Üye

Dogal yolla cok dusuk ihtimal hamile kalinabilir. Ama yumurta takibiyle yani tup bebek yada asilamaya gerek kalmadan hamile kalma olasiligi cok yuksek.

Emzirirken ilac kullanmana gerek yok . Adet olmak istedigin icinmi kullanacaksin
Alt 26.June 2017, 08:44
kuday kuday isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
biricikbusecik´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Dogal yolla cok dusuk ihtimal hamile kalinabilir. Ama yumurta takibiyle yani tup bebek yada asilamaya gerek kalmadan hamile kalma olasiligi cok yuksek.

Emzirirken ilac kullanmana gerek yok . Adet olmak istedigin icinmi kullanacaksin
Evet canım ama emzirme döneminin sonuna geldin 2 yaş bitti 2. Çocuk için doktora gidicem arada sırada emiyo acaba dedim tam kesmeden başlasam sakınca olur mu
Alt 17.July 2017, 12:07
Limon Limon isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhaba arkadaşlar ben de hipoluyum şuan tedavideyim bugun kontrole gittim 7 gün te dız mmenopur vuruldum biri 8biri 10 mm ama daha ufakta çok yumurtam olduğunu söledi doktorum. 3 günde 2 doz vurul konrole gel dedi acaba tek doz da devammı etmeliydim kafam iyice karıştı sizce 7 günde 8-10 mm nasıl sonuç? Bu arada aşılama yada tüp bebek değil normal takiple istiyoruz
Alt 29.August 2017, 20:22
lilyum_ lilyum_ isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Kidemli Üye

Alıntı:
Limon´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar ben de hipoluyum şuan tedavideyim bugun kontrole gittim 7 gün te dız mmenopur vuruldum biri 8biri 10 mm ama daha ufakta çok yumurtam olduğunu söledi doktorum. 3 günde 2 doz vurul konrole gel dedi acaba tek doz da devammı etmeliydim kafam iyice karıştı sizce 7 günde 8-10 mm nasıl sonuç? Bu arada aşılama yada tüp bebek değil normal takiple istiyoruz
Normal canım dozu iyi ayarlarsa doktorun 2.hafta atağa geçer

Bookmarks

Seçenekler Arama
Stil