Geri git   Tüp Bebek Forum > TÜP BEBEK TEDAVİLERİ BİLGİLERİ > Tüp Bebek Doktor Danışma Formları

Seçenekler Arama Stil
Alt 23.April 2012, 03:43
sibelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
sibelt sibelt isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Administrator

Standart Tüp bebek tedavilerinizi yeniden değerlendirme

Sevgili Üyelerimiz,

Doktorlarımızın değerlendirdiği yeni formlarımız var.
Tekrarlayan negaztif tüp bebek tedavileriniz için mutlaka doldurmanızı öneririz.

Kadında Tüp Bebek tedavilerini Yeniden Değerlendirme Formu

Tüp Bebek ve Erkek Kısırlığı Yeniden değerlendirme Formu

Sevgilerimle
Alt 3.May 2013, 00:10
zehraaylin zehraaylin isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Selamlar, 2001 yılnda açık sol yumurtalık kisti ameliyatı geçirdim ve 15 gün sonra tekrar kist oluştu, patoloji sonucu Endometriyoma tanısı konuldu. 10 yıl boyunca tedavi gördüm. Şuan 36 yaşında 2 yıllık evliğim, adetlerim çok düzenli fakat çok ağrılı, bir defa özelde Tüb bebek 2 defa aşılama yaptırdım ama bir sonuç alamadım. CA125 adet döneminde 200 lerde normal günlerde 60 civarında çıkıyor. Rahim filiminde sağ yumurtalık gayet iyi ama sol yumurtalık geçmişteki ameliyat sonucu küçülmüş ve tıkalı. Hiç hamile kalamicam endişem var. Neden hamile kalamıyorum işim mucizelere kaldıysa neden doktorlar gerçeği söylemiyorlar. lütfen bir yol gösterin.Saygılar...
Alt 29.May 2017, 10:00
umudumol20 umudumol20 isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Hocam iyi çalışmalar. 31 Yaşındayım 5 yıllık evliyiz. 2007 yılından beri FMF hastasıyım. Amh değerim 0,40 7 ayda 3 döllenmiş yumurta elde edilmiş ve dondurulmuştu. 3.gün embryosu olarak 8 Mayıs tarihinde transfer yapıldı. Fakat sonucum maalesef negatif oldu. Doktorumla yapmış olduğum görüşmede 2.denememizde de yüksek olasılıkla negatif sonuç alacağımızı söyledi. Hatta 2.denemeyi yapmamızda ısrar edip 3.sünde yumurta donasyonu kullanmamızı tavsiye etti. Fazlasıyla umutsuzluğa kapıldım ne yapacağımı bilemez haldeyim. Lütfen bana yardım edin.
Alt 18.October 2017, 12:28
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Lightbulb

Alıntı:
zehraaylin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamlar, 2001 yılnda açık sol yumurtalık kisti ameliyatı geçirdim ve 15 gün sonra tekrar kist oluştu, patoloji sonucu Endometriyoma tanısı konuldu. 10 yıl boyunca tedavi gördüm. Şuan 36 yaşında 2 yıllık evliğim, adetlerim çok düzenli fakat çok ağrılı, bir defa özelde Tüb bebek 2 defa aşılama yaptırdım ama bir sonuç alamadım. CA125 adet döneminde 200 lerde normal günlerde 60 civarında çıkıyor. Rahim filiminde sağ yumurtalık gayet iyi ama sol yumurtalık geçmişteki ameliyat sonucu küçülmüş ve tıkalı. Hiç hamile kalamicam endişem var. Neden hamile kalamıyorum işim mucizelere kaldıysa neden doktorlar gerçeği söylemiyorlar. lütfen bir yol gösterin.Saygılar...
Merhaba hafendi.Bağışlanan yumurta ile döllemeyi denediniz mi sormak isterdim ? Benim bir kaç tanıdıklarım böylece baraşılı olarak hamile kalmışler şu an biri 7 aylık hamile başka biri de 3 yaşında ki sağlıklı bir evlat büyüyorlar =) Zaten bildiğim ve duyduğum kadarıyla hamile olamayan kadınlar için çözümü böylece buluyorlar .
Alt 6.November 2017, 17:00
Sandra Sandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Merhabalar!
Kızlar, Biotexcom adlı merkezde tedavi olanlar var mı aranızda?
Bu klinikteki doktor Mozgovaya Elena hakkında bir şeyi bilir misiniz? Eğer onda tedavi olmuşlar varsa lütfen tecrübenizle paylaşabilir misiniz?
Alt 8.November 2017, 12:49
Hilal Yılmaz Hilal Yılmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır
Yeni Üye

Alıntı:
Sandra´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar!
Kızlar, Biotexcom adlı merkezde tedavi olanlar var mı aranızda?
Bu klinikteki doktor Mozgovaya Elena hakkında bir şeyi bilir misiniz? Eğer onda tedavi olmuşlar varsa lütfen tecrübenizle paylaşabilir misiniz?
Elena Mozgovaya Jinekolog ve doğum doktoru.Uzmanlık alanı: Kısırlık, Endokrin jinekoloji, ultrason tehşisi ve doğum öncesi ve yardımcı üreme teknolojilerinin uygulanmasının bakımı.ESHRE Üyesi (Avrupa Üreme Sağlığı Birliği), UARM (Ukrayna Üreme Sağlığı Birliği), Üreme ve Jinekoloji Ulusal ve Uluslararası Bilimsel Konferanslarına Katılımı, ESHRE ve ASRM’nin yıllık konferansların üyesi.Yerel ve uluslararası dergilerde 30dan fazla yazıların müellifi.BioTexCom'da yaklaşık 10 sene çalışmakta.Tedavimi onda gördüm bende.Şimdi kızım 4 yaşında.Çok tittiz çalışıyor ve benim gibi hastalara çok dikkatli ve duyarlı biri.Eğer yumurta donasyonuyla hamile kalmayı karar verirseniz kesin Elena Mogovaea'yi tavsiye ederim.Allah yardımcınız olsun Dualarım sizinle...

Bookmarks

Tag Ekle
tüp bebek, tüp bebek indirimi, tüp bebek tedavi

Seçenekler Arama
Stil